Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Mio A 701 - po instalaci softu zamrzá

amazoon_ce4you
    Guest

Zdravím, prosím radu, se zamrzlým Pda. Po instalaci softu, mi při startu zamrzá. Prosím o radu jak udělat hardwarový reset, vytáhnout baterku nepomáhá. Jsem ůplný začátečník a nějak se v tom nevyznám. Moc děkuji za jakoukoliv radu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

Pokud to ještě potřebuješ, našel jsem tohle
    1. Vypnout zařízení.
    2. Stisknout a držet tlačítko snížení hlasitosti a ve stejnou dobu stisknout
    a držet tlačítko pro ukončení hovoru - červený symbol telefonu.
    3. Zařízení by mělo začít vibrovat, když to udělá uvolnit tlačítka, hotovo.

Je to popsáno na Modaco fóru.
    Snad ti to pomůže.
    Jak jsi spokojen s Miem, poděl se o zkušenosti, chtěl bych si ho koupit.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Mně začal zamrzat, kdykoliv přistoupí nějakej soft na GPS. Už nevím co mám s tím dělat. Na začátku pomůže soft reset a potom zamrzne systém i po resetu. Následuje hard reset. Jestli někdo má to samý nebo ví co s tím, tak poraďte. Díky za pomoc.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od unmasked
    Mně začal zamrzat, kdykoliv přistoupí nějakej soft na GPS. Už nevím co mám s tím dělat. Na začátku pomůže soft reset a potom zamrzne systém i po resetu. Následuje hard reset. Jestli někdo má to samý nebo ví co s tím, tak poraďte. Díky za pomoc.
    Problém vyřešen. GPS je stále na COM2-19200 b/s i když v nastavení nastavím COM4 a MDA restartuju.

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Předem prosím o ohledy, protože toto je moje první zařízení tohoto typu (myslím tím PDA) a mám ho dva dny. Píšu tento dotaz proto, protože jsem si nainstaloval Sunnydays z přiloženého cd a krásně to šlo, zobrazovalo se to jak mělo. Pak jsem si to ale svou, doufám prozatímní, neznalostí smazal a po opětovném nainstalování mám pouze ikonku a po tapnutí se nic neděje. Po první instalaci se měto ptalo na restart podruhé nic. Snad jsem to vysvětlil a umístění do této diskuze není úplně mimo mísu. Prosím o pomoooooc.ops:

Nováček
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od amazoon
    Zdravím, prosím radu, se zamrzlým Pda. Po instalaci softu, mi při startu zamrzá. Prosím o radu jak udělat hardwarový reset, vytáhnout baterku nepomáhá. Jsem ůplný začátečník a nějak se v tom nevyznám. Moc děkuji za jakoukoliv radu.
    Pro reset do tovarního stavu stačí následující:

stlacite tlacitko hlasitosti horni+dolní+reset

FOX

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Udelal jsem tovarni reset WM zacne nabihat a potom se objevi na horni liste POP-UP MENUS a nic se nedeje kdyz tapnu na displej.??????

Podobná témata

1. zamrzá v 07:01 h? známý důvod?
    Od audis v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 14-06-2010, 15:59
  2. TyTN - zamrza a neraguje
    Od Mashe v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 32
    Poslední příspěvek: 12-02-2007, 09:46
  3. TyTN zamrzá
    Od matejcz v sekci Zbývající PPC