Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Asus a636 podsícení displaye

mafa_ce4you (2)|11.4.2006 11:12
Zdravím, začínám a tak bych se chtěl zeptat jak se donutí Asus 636 k tomu aby i při běhu programů !!! ( např. Oziexplorer CE nebo TomTom) zhaslo podsvícení displaye a šetřily se baterky.
Moc díky za radu mafa@seznam.cz
beecher (9270)|11.4.2006 12:32
V TT to urcite nejde, protoze ten si prave sam drzi zapnute podsviceni...
Dzejkob (286)|11.4.2006 14:48
U Asusu 716 to slo resit tak, ze se stisklo tlacitko na boku a k tomu sipka doleva nebo doprava. Regulovalo se tim podsviceni a slo i uplne vypnout. Ovsem u Asusu 636 to zrejme nepujde. A pokud moznost vypnout podsviceni nemaji ty programy v sobe(a myslim ze nemaji), jako treba Pocket music, tak to pujde jen velice tezko.
Surgical (2364)|11.4.2006 16:05
Mno, pokud vim, TomTom neumoznuje nastaveni urovne podsviceni odlisne od systemoveho (jako treba Dynavix). Ale pokud si nastavite, ze podsviceni displaye ma i na externim napajeni zhasnout po minute nebo 5 nebo jak chcete, tak podsviceni poslusne zhasne i se spustenym TomTomem....Proste TomTom override systemovych nastaveni nema a nedela.

Btw. pro jistotu jsem to tedka vyzkousel a opravdu mi pri nastaveni po minute zhasnout zhasnul se spustenym Tomem s PDA na nabijecce po minute, na tapnuti do displaye se rozsvitil a po minute zase zhasnul.
mafa_ce4you (2)|12.4.2006 09:30
Zdravím a díky za reakce, sice mi to nepomohlo, A636 si prostě sám podsvícení při běhu prg. nevypne !!!
ALE ODPOVIM SI SAM někdy není na škodu pročíst návod. Tam lze objevit, že zespodu je přepínač !!! HOLD !!! a ten kromě zamčení tlačítek VYPINA DISPLAY Huráááááá...