Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: TOMTOM GO 700 nebo Mio 269

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Které zařízení je lepší ? Jak je to s pokrytím ČR ? Které mám koupit?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

co takhle pouzit hledat? :sarcastic:

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Měl jsem možnost obě porovnat v terenu, stručně nastíním:
    Mio 269:
    + menší, lepší navigační soft . hezčí na oko, možnost TMC, Maďarsko, slabě SK, rychlostní limity v datech, inteligentnější hlasový doprovod, ovládání, Sirf III, mp3, foto, nadmořská výška, možnost najít bod pomocí souřadnic,
    - blbě reagující dálkové ovládání, chyba na dálnici D2 = kousne se, horší podpora výrobce=zatím žadný update.

TT 700:
    + dálk. ovládání, podpora výrobce=možnost update firmware, dat, o půl roku novější data Teleatlas= oprava některých drobných chyb jednosměrek.
    - podstatně horší příjem GPS za tonovaným sklem v autě, horší grafika, míň fukcí, chybí nad. výška+ body dle souřadnic, těžké, velké. míň inteligentní při výpočtu trasy

Je to jen můj názor, samozřejmě, že jsou i jiné + - pro někoho jinak podstatné. Já bych z těchto dvou volil Mio 269+. Jestli to nespěchá počkal bych cca 3 týdny na nové Mio C710. Doufám, že mě nezklame. :-)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od Milhaus65
    - podstatně horší příjem GPS za tonovaným sklem v autě
    A to si myslis a nebo na zaklade ceho tak usuzujes? Mohl bys to pls dolozit screenshoty obou zarizeni na jednom miste? Diky.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Obrázky už neudělám, TT GO 700 už na firmě není (bude brzy GO 910) a Mio 269+ už taky nemám. TT GO 700 je za atermickým (pokoveným) sklem témeř bez signálu, někdy se chytí, ale nelze prakticky použít je nutno použít externí antenu. U Mio jsem nic takového neřešil. To samé v bytě. TT bez GPS, Mio v místnosti 3 m od okna chytá pozici (8 patrový dům). Sirf III je opravdu poznat. Ale nový TT GO 910 už by ho měl mít taky.

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Tak jsem včera koupil Mio 269+ a k tomu i TMC Modul. Zatím se jeví jako perfektní , signál fak má i v budově. A ještě k tomu to bylo za dobrou cenu 12840,- s DPH za MIO a 1750,- za TMC. ¨Jenom mi trochu vadí , že v 3D zobrazení nejsou vidět názvy ulic , a že barevná schémata zobrazení nejdou změnit.

Podobná témata

1. Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 23-09-2009, 09:46
  2. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 09-07-2008, 06:50
  3. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 08-08-2006, 22:53
  4. Praha nebo Stř.č. kraj nebo ČR pro TomTom..
    Od atomion_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 07-02-2006, 09:51