Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 25 z 25

Téma: Upgrade HP iPAQ hx4700 na Windows Mobile 5 krok za krokem Warez verze...

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Citace Původně odesláno od TenCoVamDaWarez
    Nemuzete srovnavat to na co si muzete sahnout a to co tvori jen jednicky a nuly.
    Zaplatil som za Delphi 2005 40 000,-Sk . Venoval som vyvoju programov vela casu a rozmyslania. Takze ty tie jednotky a nuly co som vytovril mozes len tak kludne ukradnut ked s tym ja nesuhlasim a nedam to ako free? Preco si ich nenapises sam?
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od TenCoVamDaWarez
    Nepochopil jste pointu meho prispevku,jako by jste ho ani necetl.Nemuzete srovnavat to na co si muzete sahnout a to co tvori jen jednicky a nuly.
    Huh? Samozrejme ze cetl.

Muzete mi vysvetlit, jak se lisi
    tukani do klavesnice -> premysleni -> vznik programu -> prodej,
    od napriklad
    premysleni -> kresleni a strihani latky -> vznik odevu -> prodej ?

Jen tim, ze se Vam jednicky a nuly lepe kradou? To je cela Vase pointa ...

A to je muj posledni prispevek do teto diskuse s nulovym prinosem.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Sedni s a zkus si něco naprogramovat,uvidíš že to až zase taková sranda není ani u jednoduchého,natož pak u složitého programu na kterém spolupracují celé týmy douhý čas a chce to hodně kapitálu ten projekt vůbec rozjet.
    A vlastně proč by ti měl tvůj zaměstnavatel za tvou práci platit tolik kolik platí,když můžeš vyžít s 8 tisícama měsíčně?Nebudeš mít sice tolik peněz,ale hlady neumřeš.A to,že někdo závidí někomu jeho majetek,protože sám takový nemá,a říká si "však má peněz dost,já mu žádný už platit nebudu" mi přijde typický projev čecháčkovství(nic ve zlém).

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

To Standa:

S tim rozdilem ze vas kamarad byl a stale je troska.Nez-li ja jsem slusne vydelavajici podnikatel a ty teorie o kterych mluvite nejsou teorie,ale fakta vyplivajici z jednani ruznych lidi.Napiste do google "NWO" bez uvozovek a ono vam to uz neco vyplivne,prectete si a zjistite ze mluvim pravdu.
    Me reci zpochybnovat muzete,ale odborniky takovych formatu kteri o NWO pisou uz tezko.

A k tomu warezu,doporucuji vam precist si prispevky vyse.Pokud jste to nepochopil,tak budete psat to co ostatni bezni uzivatele a ztracime cas.Pokud jste minimalne neco pochopopil a stejne pisete jste magor.

To markjag: Kdyz prodavate napr. cihly,mate zaruceno zakony statu ze za sve cihly dostanete odmenu (nebavme se o vyjimkach), ale kdo vam to same zaruci na iNetu?Zkuste o tom premyslet, kdyz na to prijdete, zjistite ze pokud neco davate na iNet k prodeji a neco za to chcete,tak v tom okamziku je vas program Warez (predpokladejme ze je to dobry program) a nic s tim neudelate,budete tvrdit o vsech co si ten program stahli ze ho "ukradli" ze to jsou zlodeji?Nebo je zlodej ten kdo ten program ukradl jako prvni a zacal ho rozesilat?!
    Mnoho lidi ma pocit ze na iNetu se nutne musi dodrzovat zakony jako ve svete kde zijeme,kdyby tomu tak bylo,neni iNet svobodne medium.
    A presto si vsimnete ze tomu skoro tak je,snazi se aby se dodrzovali i na iNetu zakony jako ve svete kde zijeme,ale co je vyjimkou?Warez.
    add.-tech vyjimek je samozrejme vice,nastesti.

To JiH: doufam ze odpoved naleznete v odpovedi panu markjagovi,je tam.

Karm: Na to je pomerne jednoducha odpoved,kterou jsem zde uz jednou trochu jinak pronesl.Kdybych byl zamestnan a muj zamestnavatel by mi daval 8 tisic mesicne,nebyl bych rad.Byl bych nastvany,mel se spatne a urcite by se to ukazalo i na me kvalite prace kterou delam pro zamestnavatele.
    Pokud by mi ovsem muj zamestnaval daval uz takovych 15-20 000,- mmm to bych byl uz spokojeny,mel bych se dobre a snazil bych se memu zamestnavateli oplatit jeho stedrost.Byl bych spokojeny i ja i muj zamestnavatel,je neco lepsiho nez oboustranna spokojenost?
    Programy ktere tvori ty velke tymy dlouhy cas,jsou dobre zaplaceny verte mi.To jsem uz taky ostatne vysvetloval.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

No tak myslím, že s tímto "panem podnikatelem" nemá cenu polemizovat. Vzhledem k tomu jakou má potřebu neustále prezentovat své "úžasné" příjmy a názory myslím, že je jasné co je to zač. Prosím ostatní ať nereagují a raději se vrátí k tématu tohoto webu.

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Citace Původně odesláno od Chuck
    No tak myslím, že s tímto "panem podnikatelem" nemá cenu polemizovat. Vzhledem k tomu jakou má potřebu neustále prezentovat své "úžasné" příjmy a názory myslím, že je jasné co je to zač. Prosím ostatní ať nereagují a raději se vrátí k tématu tohoto webu.
    Mohl by jste mi prosim ukazat kde prezentuji "sve uzasne prijmy" ?!Moc rad bych to vedel,protoze jsem se tohohle tematu dotknul 2x ,jednou na zacatku,abych ukazal ze warez nestahuji proto,ze nemam penize.
    Podruhe u odpovedi pro pana Standu,kde prirovnal me smysleni o svete k fetakovi,pripomenuti ze jsem podnikatel bylo vhodne.
    To bych rad vedel,co jsem tedy zac?

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2002

Ahoj,
    asi trochu OT v diskuzi, ktera je uz sama o sobe OT.
    Tento web sleduji cca 4, mozna 5 let, je to pro mne zlata studnice vedomosti od lidi, kteri se snazi radit ostatnim a z meho pohledu zde vznikla velice prijemna komunita lidi.
    Kdyz bych si mel zamest pred vlastnim prahem, nez neco reknu, tak priznavam, pokazde taky nejsem svatej, mno... chci rict, ze kdyz uz tady nekdo resi jakykoli problem vztazeny k zamereni tohoto webu, je jen a jen na jeho svedomi, s jakymi "verzemi" "pracuje".
    To co nechapu je, proc to zde musi ventilovat a co z meho pohledu jeste hure, proc tim musi "otravovat" v diskuzi o technickych vecech. (?!?!)
    Netrpelive sleduji kazdy prispevek napr. v souvislosti s hx4700 a WM5, po kazde sms se letim mrknout, jestli nekdo na neco neprisel... a zatim se tam diskutovalo o "hovadinach", a to mne mrzi...

I pres to diky vsem, co se na tomto webu snazi pomoci... (na PDA mam mobile.ce4you.cz jako home page) )

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

warez ako warez ..som student a keby som si mal platit za kazdy soft ktory som potreboval hlavne pre pracu v skole, potreboval by som aspon pol miliona ... neviem ako si vsetci zadovazite soft, to mate tolko penazi na to ? ked ho treba zaplatit a nemale ciastky... neviem preco ho vsetci kritizujete za to ze kradne soft, ked to robi kazdy ... ste jak male deti ....

radsej keby ste mi povedali kde sa mozem dostat k warez WM5 ? ... :-D:-D

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

To mě fakt baví, jak se všichni ti hloupí zlodějíčkové trapně vymlouvají a omlouvají to, že kradou.

Proč hloupí? Už Jára Cimrmann veršoval: "....beru.....v šeru...."

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    To mě fakt baví, jak se všichni ti hloupí zlodějíčkové trapně vymlouvají a omlouvají to, že kradou.

Proč hloupí? Už Jára Cimrmann veršoval: "....beru.....v šeru...."
    Přečti si celý thread a pak něco říkej...

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. HP iPAQ hx4700 - Windows Mobile 6.1 (WM 6.1) - zkušenosti atp.
    Od toja v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 161
    Poslední příspěvek: 16-04-2012, 14:46
  2. HP iPAQ hx4700 - Windows Mobile 6.x?
    Od Dvora21 v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 30-09-2008, 12:40
  3. Upgrade na Windows Mobile 2003 - krok za krokem + benchmarky PŘED a PO
    Od Pavel Koza v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 05-03-2007, 15:17
  4. Upgrade HP iPAQ hx4700 na Windows Mobile 5 krok za krokem
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 44
    Poslední příspěvek: 11-08-2006, 16:54
  5. Jak nastavit MSN, ICQ a jiné kecálky na MDA 2(krok za krokem)
    Od HELEKAL PETR v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 08-06-2004, 17:04