Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: MDA Compact - vypnutí módu letadla

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Dobrý den,
    koupil jsem si Mda compact a i přes všechnu mojí snahu si neumím poradit s problémem vypnutí leteckého módu. Jde o to, že když si chci aktivovat bluetooth tak se ozve, že si mám nejdříve vypnout letecký mod, ačkoliv je vypnutý.(telefon normálně funguje - posílání smsek, volání, dokonce i po kliknutí na ikonu signálu se zobrazí "zapnout mód letadla" ... z toho předpokládám, že je vypnutý) zkoušel jsem mód letadla zapnout a vypnout asi 10x ale nic.problém je i po restartu Mdačka. Prosím o radu.Děkuji

Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Muj MDAC (ROM T-Mobile 1.13 bez instalace takrka vseho z ExtROM) neumi zapnout BT beznym zpusobem (ikonka ve spodni liste nebo srttings-...), paklize je zapnuty "Mod letadlo".
    Pouzivam PhoneAlarm a ten dokaze pro kazdy profil jednotlive zapnout GSM, BT, IR a pripadne i WiFi. Systemovou volbu "Mod letadlo" pak vubec nepouzivam. Myslim, ze podobnou vec dokaze i PocketZenPhone (nejaka freeware verze je ke stazeni v sekci freeware).
    Chapu, ze tvuj problem je trosku jiny, ale jeden z vyse uvedenych programu je stejne pro MDA skoro nezbytnost.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. navigace do Letadla
    Od olmic v sekci Ostatní využití GPS
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 07-07-2008, 08:55
  2. MDA Compact :: ClearType i v Landscape módu
    Od Pavel Koza v sekci + Registry
    Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 05-01-2008, 23:47
  3. vypnutí mda compact
    Od lazaruslong v sekci Zbývající PPC