Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Pocket kim prosím o radu

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Dobrý den. Zdravím a zároveň prosím o radu.Vlastním Acer n 35 a po spuštění Pocketkim mě hlas řekne chyba komunikace s modulem GPS,potom program hledá satelity asi tak 5 až 10 minut než řekne poloha zaměřena.pak se ještě asi 2 minuty střídá počet satelitů buď 0 nebo 3 a pak vše šlape jak má.Port mám nastaven na com8 a rychlost na 9600 ale i na 4800 to dělá stejně.dělal jsem s tím všechno možný ale nic nepomohlo.prostě když chci program použít, tak musím min. 5 min. jet bez a pak se to nějak chytne.Moc děkuji za jakoukoliv radu.P.S.Mám poslední verzi ale dělalo to i v té minulé.Díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Co se ti na tom zda nenormalniho? Acer N35 je dost stare zarizeni, vykon GPS modulu odpovida jeho vekovitosti. Dneska jsou jiste lepsi, vykonnejsi, rychlejsi chipsety, se kterymi sveho Acera N35 proste dost dobre porovnavat nemuzes.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

No dříve jsem n35 měl a zaměřil se vždy do 2 minut pokud to nebylo v nějaké vysoké zástavbě tam se nechytil.

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Tak pardon.Toto je moje první zařízení tohoto typu.Takže se teprve učím co a jak.Každopádně děkuji za odpovědi.Je zvláštní, že když používám navigaci a dojedu na místo,posléze PDA vypnu a třeba za půl hodiny jií chci opět použít, tak se chytne téměř okamžitě.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Skus si neco precist o GPS, konkretne o "hot start" vs "cold start", je to o mnozstvi informaci ktere musi jednotka dostat od satelitu, kdyz je nejakou (kratkou vs dlouhou) dobu vypnuta. Pro zacatek mrkni sem.

Podobná témata

1. Prosím o radu!!! :)
    Od Bonik1989 v sekci Omnia II I8000
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 13-12-2011, 22:06
  2. Prosim o radu
    Od overgrounder v sekci Ostatní využití GPS
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 23-01-2009, 08:30
  3. Prosim o radu na Rom
    Od Dominiktoreto_ce4you v sekci Touch Pro
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 14-01-2009, 22:46
  4. Prosím o radu!
    Od Domin_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 22-02-2006, 00:39
  5. Reg. kód do Pocket Informantu???? prosím radu u PDA FS
    Od RV_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 29-07-2005, 19:26