reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Aplikace
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky
Příslušenství
Tablety
Wearables
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
TV Freak  |  Svět audia

Téma: stylus Acer n311

26.3.2006 10:58
VoDoDá se už někde objednat náhradní stylus na toto pda? Nebo je stejnej z jinýho acera? Zlomil se mi v tý šroubavací části na konci stylusu.:mad:
30.3.2006 08:01
VoDonikdo neví? :(
19.5.2006 01:13
_blackBonekdyby to nekdo hledal, tak doplnim - asi to nebude nic neobvykleho, protoze se to stalo i me :D

LZE to slepit, ja uz to mam slepene tyden a zatim to neupadlo.

LZE to koupit, napr. v AH Mobile, tusim neco pres 4 stovky ( udajne by tam mely byt 2 stylusy )
19.5.2006 02:22
VoDo[QUOTE="_blackBone"]kdyby to nekdo hledal, tak doplnim - asi to nebude nic neobvykleho, protoze se to stalo i me :D

LZE to slepit, ja uz to mam slepene tyden a zatim to neupadlo.

LZE to koupit, napr. v AH Mobile, tusim neco pres 4 stovky ( udajne by tam mely byt 2 stylusy )[/QUOTE]

Jasně, ted už jsou normálně k dostání, ale v tom březnu nebyly
20.5.2006 06:59
roby_ce4youkoupit lze napriklad tady
22.5.2006 08:26
_blackBonejo, dik, ten asi 10 dni stary dotaz na dostupnost bez odpovedi je ode me :D

u cybexu jsem se totiz uz nekolikrat setkal, ze ta dostupnost uvedena na strankach nemusi platit...
22.5.2006 04:22
VoDojá jsem si je nechal dovést od cybexu, někdy před měsícem. Měl jsem asi za tři dny od objednání.
14.6.2006 02:54
jambemuj 78 lety deda to vyresil u meho zlomeneho stylusu po svem a myslim perfektne. vyvrtal ze stylusu veskery plast zlomene horni casti a dovnitr vlepil pasek mekke kuze. ta i kdyz trci se ohne a kdykoliv se da jednoduse zachytit a stylus vytahnout. Navrhuji ho na NOBELOVU CENU ))