Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Qtek 9100 - více přístupových bodů GPRS

Viktor Čistič (117)|22.3.2006 19:25
Zdravím, mám jeden problém. Potřebuji zprovoznit druhý přístupový bod ke GPRS. Mám Eurotel a klasický příst.bod "internet" funguje bez problémů. Eurotel nám, jako firmě, zřídil ještě jeden příst.bod, abychom se mohli připojovat přes internet k firemní síti. A to je právě kámen úrazu. Na Nokii 6630 mi to šlapalo jako na drátkách. S Qtekem to bylo složitější. Fungoval asi 5 min. bezprostředně po koupi a od té doby nic. Nepomohl SR, HR, ROM update, prostě nic! Vždycky když se chci k tomu bodu připojit, napíše, že z neznámých důvodů připojení selhalo. Jsem si 100% jistý, že vše mám nastaveno správně. Po vložení SIM karty do Nokie to opět funguje. Nemáte s tím někdo zkušenosti?
Viktor Čistič (117)|23.3.2006 19:01
...hmmmm, koukám nikdo neví. Asi to bude oříšek :D
beecher (9270)|23.3.2006 19:27
Spise bude problem v tom, ze ne kazdy to ma (spise nikdo)... ;)

Jak ten pripojeni mate nastaveno? Jako dalsi connection nebo jako modem v ramci jednoho pripojeni?
Viktor Čistič (117)|23.3.2006 21:33
Zdravím, to připojení mám nastaveno jako další connection, čili Start-Settings-Connection-Connection...Žádná jiná možnost mě nenapadá. Ale taky jsem s PDA, potažmo WM5 začátečník :-) Čili teď tam mám 2 připojení. Na Eurotel Internet s příst.bodem "internet" se normálně připojím, ale na to druhé ne. Hodí to úplně stejnou hlášku, jako když si nějaký přístupový bod úplně vymyslím (a že jsem zkoušel slov, i sprostejch! :-) ) Normálně bych to hodil za hlavu s tím, že na tomto přístroji to prostě nejde. Ale ono to šlo ... na pár minut ... před pár týdny. To nastavení od té doby zůstalo úplně stejné, jenom to nefachčí :-( A to už mám druhou ROM. Ale možná bude chyba i v notebooku, protože přes něj se právě připojuji ke vzdálené ploše (přes bluetooth dial-up)...I když těžko říct, protože normálně se přes BT dial-up k internetu připojím, pouze k tomuto bodu ne (a to jak v PDA, tak přes dial-up).

Pri reakci na predchozi prispevek je citace zbytecka. Saman