Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 58

Téma: Recenze sluchátek Anycom BSH 100

Nováček
    Registrace
    May 2005

Pokud používáš BT profil Headset, tak se nediv... Loox 720 standardně nepodporuje A2DP, ale lze to zařídit - http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=13710
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Díky, teď to funguje perfektně .

Nováček
    Registrace
    Jul 2005

A mate nejake reseni pro IPAQ 2210? NAsel jsem nejaky update, ze se mi v PDA v BT manazeru objevi HeadSet, ale zase nefunguje tlacitko na vypinani PDA, resp. jak ho vypnu, uz ho nezapnu a musim restartovat ... coz neni takove elegantni reseni ...

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

mohl by mi nekdo prozradit kde se tyhle sluchatka prodavaji za zminovanou cenu?

Nováček
    Registrace
    May 2005

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Obcas se mi stava ze se hudba trha (LOOX 720 - update pro A2DP jsem si nainstaloval.). Procesor mam samozrejme na nejvyssi vykon. Na filmy muzu uplne zapomenout . Nema nekdo nejaky napad.

Nováček
    Registrace
    Jul 2005

Citace Původně odesláno od ace
    A mate nejake reseni pro IPAQ 2210? NAsel jsem nejaky update, ze se mi v PDA v BT manazeru objevi HeadSet, ale zase nefunguje tlacitko na vypinani PDA, resp. jak ho vypnu, uz ho nezapnu a musim restartovat ... coz neni takove elegantni reseni ...
    Uz to nekdo zkousel s IPAQ 2210 nebo 2215? Diky za odpoved ... zatim same LOOX nebo MDA :-(

Nováček
    Registrace
    May 2005

Citace Původně odesláno od sadilm
    Obcas se mi stava ze se hudba trha (LOOX 720 - update pro A2DP jsem si nainstaloval.). Procesor mam samozrejme na nejvyssi vykon. Na filmy muzu uplne zapomenout . Nema nekdo nejaky napad.
    Ano, občas se trhá, ale lepší jak nic

Nováček
    Registrace
    May 2006

Narazil jem na alternativu k temto sluchatkum - http://kobe.cz/inshop/scripts/Detail.asp?kat=BTEBSH

mate s nimy nekdo zkusenost? Design semi libi vice a jsou take levnejsi...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

... a tieto ?

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Tak jsem zase jednou naletěl. To se nedá poslouchat, vhodné tak na telefonování....
    Koušou se mi s LOOXem 720, Na PC v nich lupe (se starým BT, ale s novým 320s už ne), nemá basy, vejšky a šumí v nich.
    A že by tak moc dobře seděli, to si taky nemyslím....
    Upadávací mikrofon, který se musí vždy při dobíjení vyndat je taky dost nepraktický. (ale to se asi brzo vyřeší samo, až se stratí)

Nováček
    Registrace
    Jul 2005

Citace Původně odesláno od valdo
    O techto neustale uvazuji, zatim jsem nenasel jedinou recenzi ....

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Zdravím diskutující. Je to možná trochu OT, ale nevím kde bych to teď měl úplně hledat a tahle diskuse ce tváří celkem aktuálně takže ...

Potřeboval bych vědět, jestli se dá k PDA připojit více BT sluchátek najednou tak aby to do nich hrálo simultálně? Mě se osobně zdá, že by s tím neměl být velký problém, ale zdání může klamat, a proto bych se na to chtěl raději zeptat někoho, kdo už s tím má nějaké zkušenosti, kdo už se o něco takovýho pokoušel i prakticky.

Když mi dá někdo rozumnou odpověď tak vám dám jako nápravu tohoto OT tip na svoji alternativu diskutovaných BT sluchátek Anycom.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Tezko, BT komunikuje pouze s jednim zarizenim na danem BT profilu...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od beecher
    Tezko, ...
    1. To by byla docela škola, protože tím by bylo omezené některé využití BT sluchátek ... Je zvláštní, že by něco takového nemělo jít. Bezdrátová komunikace by pro takovéto účely měla být jako stvořená. Teoreticky nevidím důvod, proč by se k mému PDA nedalo připojit třeba 10 BT sluchátek a poslouchat z něj hudbu, aniž by to vyrušovalo kohokoli z okolí. Z mého pohledu nejde o nic jiného než že PDA pošle signál ne do jednoho zařízení, ale (např.) do deseti, resp. že si signál z mého PDA odchytí (např.) 10 různých BT sluchátek. S drátatama by se něco takového realizovalo mnohem obtížněji ... nemluvě o omezeních, kterých jsou dráty nositeli.

No nic. A co takhle donutit iPAQa, aby jeden zvuk posílal do jedněch sluchátek klasicky přes kabel a to samé simultálně do BT sluchátek ... ? Dvoje sluchátka - a z nich alespoň jedny bezdrát - by mi pro začátek stačily ...

2. Jinak pokud by se nějakou takovouto kombinaci dvou simultálně pracujících sluchátek podařilo rozchodit, pak já osobně bych si asi počkal na tohle. (Sony Ericsson HBH-DS970 Bluetooth headset)

Oficiálně by se snad měly dostat na trh o prázdninách (3. čtvtletí). Proslýchá se ale, že u nás to asi bude o něco pozdějc - říjen ?? To mě celkem znervózňuje, stejně jako cena - 140 USD na zahraničním eshopu v pre-order ... to je fakt celkem dost. To tady budou stát tak kolem 3-4000 ...
    Ale na druhou stranu Sony je zárukou toho, že to bude opravdu hrát a že to bude nejspíš hrát hodně dobře, nejspíš mnohem lépe, než ta "šumítka" od jiných firem, o kterých padla zmínka výše a konec konců asi i mnohem lépe než ty diskutované od Anycomu. I když na druhou stranu je pravda, že podobné pecky jsem před léty zkoušel a na hudbu, kterou poslouchám já, se moc nehodily, protože v nich při její reprodukci nehorázně chrastilo - hlasitost a kmitočty evidentně nestíhaly ... Vzal jsem nakonec nižší model "pecek" také od Sony a jsem spokojen. Tak jen doufám, že to chlapci od té doby trochu víc vychytali ... Já osobně jinak preferuji "pecky", protože jsou designově diskrétní a dají se vzít bez problémů i k obleku, takže jsem opravdu zvědav, s čím se Sony vytáhne. Když to bude stát za to, tak bych se možná nechal zlákat.

Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. ANYCOM Bluetooth Stereo Headset / sluchátka - zkušenosti?
    Od hrtak_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 151
    Poslední příspěvek: 12-10-2008, 12:07
  2. Reklamace sluchatek k MDA II
    Od Kato_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 05-12-2004, 12:20
  3. Bluetoothová (ne)komunikace Ipaq H3870 a Print modulu Anycom PM-2000
    Od Paullus_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 11-04-2002, 15:51