Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Verejny SMTP pouzitelny s OS*ALEM

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Tak jsem konecne zprovoznil GPRS se svoji Oskartou, avsak Cesky **BIL alias Os*al pro zakazniky s Oskartou neposkytuje SMTP server. Nevite o nejakem verejnem a hlavne FREE SMTP serveru ktery by sel pouzit?

Dix
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Hm tak pro vsechny co maji stejny problem - ZDE naleznete seznam funkcnich smtp serveru ktere muzete pouzit.

Snad to pomuze

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Hm tak nepomuze... Zkousel jsem, prodatil spoustu penez, ale skoro zadny z nich nejede... Jeste ze uz u Os*ala dlouho nepobudu...

Nováček
    Registrace
    Aug 2003

tento problem se da vyresit vlastni domenou s vlastnim smtp serverem! pokud tedy oskar neblokuje cely smtp protokol ...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Mno, to je prave to... Vlastni SMTP jsem uz rozbehal, je to ok, smtp server detekuje pripojeni a ceka... Jenze pak se na zarizeni zobrazi ze to nemuze poslat at zjistim jestli jsem v oblasti s dostatecnym pokrytim ci mam tuto sluzbu aktivovanou u operatora...

Teda jestli to blokuji tak jsou to fakt
    CENZUROVANO

Jediny duvod proc jeste datuju pres ne je ze ErrorTel neni schopen mesic zaslat aktivacni kod

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Hm tak to asi vazne blokuji... Zkousel jsem poslat pres spusteny SMTP mail z Outlooku a slo to vpohode...

:

Nováček
    Registrace
    Jul 2003

Pouzivam pro Oskartu SMTP na Seznamu bez nejmensich problemu. Je potreba si vsak vytvorit ucet a k SMTP se prihlasovat s identifikacnimi udaji. Anonymni pristup je blokovan.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Mno uz jsem na to taky prisel... Potiz je ze nekdy se mi to takhle odesle a nekdy ne. A DataPhone se to moc nelibi, pokazde (i kdyz se to treba odesle) hlasi chybovou hlasku ze to neni mozno poslat a hodi to zpatky do rozepsanych mailu at to odeslu pozdeji.

Podobná témata

1. Pouzitelny budik?
    Od Zbyna_ce4you v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 17-07-2008, 09:50
  2. Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 18-07-2006, 15:53
  3. open relay smtp - free smtp?
    Od Brumla_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 19-02-2006, 14:01