Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Čestina

f.fatal (3)|21.3.2006 11:37
Mám pocket LOOX. Jsem typická ženská a fakt tomu nerozumím. Byla jsem mimo domov, ten "zázrak" se úplně vybil a vymazala se mi i čeština.

Již se mi to jednou stalo a kamarád mi tam nainstaloval z netu nějakou základní verzi.

Nevíte, kde bych mohla něco takovýho najít a stáhnout? Byla to prý jen nějaká ukázková verze, ale fungovalo to a já jsem vyloženě netechnický typ, takže nevím, kde ji najít.

Prosím poraďte
beecher (9270)|21.3.2006 11:52
http://www.sunnysoft.cz/_sunnysoft/download.php - si vyberte vyrobce zarizeni a typ a stahnete si verzi 8.6, na ni by melo byt platne regsitracni cislo, ktere mate na jednom z instalacnich CDs dodanych k zarizeni.
f.fatal (3)|21.3.2006 12:58
Děkuji za radu.
Stáhla jsem si to v Zipu na plochu, ale nevím, jak to mám dostat do PDA.
Jsem v tomhle fakt neznalá, takže bych potřebovala trošku detailnější popis.
Samozřejmě, pokud víte jak na to.
f.fatal (3)|21.3.2006 14:07
Tak už se mi to konečně povedlo.
Moc děkuji za ten odkaz...
Zdenek Malinsky (9781)|21.3.2006 14:25
Více info k ActiveSync, instalování softů najdeš na titulní straně ce4you v rubrice Začínáte? Čtěte!
Dle vybití a vymazání češtiny odhaduji, že máš PDA, které ještě nemá WM 5.0 - proto doporučuji pravidelně synchronizovat a hlavně zálohovat (lepší backup managerem na kartu). V backup manageru jde nastavit automatická záloha např. při poklesu stavu baterie pod 10%, každý den nebo každý týden v určitou dobu atp. Také nezapomínej nabíjet. Nejlépe přes noc, aby ráno člověk vyrazil do klokotu světa s plnou baterií. ;)