Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Recezne Loox C550

Daniel Kessl (2)|25.3.2006 18:30
Tak mám taky objednáno, 10 169,- Kč bez DPH (s DPH 12 101,-).
Nakupoval jsem na www.acent.cz.
Záruka 24 měsíců, píší že mají skladem. Jsem zvědav, kdy to přijde :yes: .
frogale (447)|25.3.2006 19:05
Na tomhle obrazku je videt dvoudilny stylus.. jak to tedy je?
http://palmare.idnes.cz/obrazek/loox_c550_1.jpg

Jak znatelny je nadech displaye do zluta?

Co znamena, ze nema graficky akcelerator? Nikdy jsem o tom neslysel? Myslite, ze ho moje dosavadni cihlicka Loox 420 ma? Aby se lidi potom nedivili, ze jim tam nebehaj hry

Zbynak_ce4you (23)|25.3.2006 20:19
Display ma nadech do snehobila.
Stylus by se dal udelat i vice dilny, ale bez hrube sily to nepujde.
Akcnich her jsem zkousel jen par a slo to v pohode(to beecher na Axima to samozrejme nema...)
Ale radeji hraju logicky hry a pokud sly nainstalovat, tak fungovaly perfektne...
To, co beha na420bude behat i tady, pokud to nebude vadit WM.
Graficky akcelerator je kus HW, ktery zvysuje grafiky vykon.
PedroKV (180)|25.3.2006 23:06
[QUOTE="Daniel Kessl"]Tak mám taky objednáno, 10 169,- Kč bez DPH (s DPH 12 101,-).
Nakupoval jsem na www.acent.cz.
Záruka 24 měsíců, píší že mají skladem. Jsem zvědav, kdy to přijde :yes: .[/QUOTE]

Zeptejte se, jestli je to oficiální dovoz. Protože v době, kdy jim přišel prý nebyl u oficiálních dovozců.
Lda (53)|26.3.2006 10:56
[QUOTE="frogale"]Na tomhle obrazku je videt dvoudilny stylus.. jak to tedy je?
http://palmare.idnes.cz/obrazek/loox_c550_1.jpg

Jak znatelny je nadech displaye do zluta?

Co znamena, ze nema graficky akcelerator? Nikdy jsem o tom neslysel? Myslite, ze ho moje dosavadni cihlicka Loox 420 ma? Aby se lidi potom nedivili, ze jim tam nebehaj hry
[/QUOTE]

Stylus je opravdu ze dvou dilu. Kovove casti a velmi tvrde casti. Nicmene jsou neoddelitelne spojeny do jednoho kusu. Samozrejme cil FSC proc neni stylus cely z kovu je jasny. Chce jeste vytezit nejake ty penizky za nahradni stylusy :D

Jinak musim uznat ze display je opravdu snehobily. Ani pri 4 z 11 stupnu podsviceni jsem nevidel zluty nadech. Fakt supr :)

Jinak zjistuju, ze ne vse mi pod WM 5.0 chodi. Takze budu muset nastahovat tunu noveho softu :D

uzivatel_oldd (180)|26.3.2006 11:35

Muze mi nejaky majitel c550 potvrdit zdali to infra co ma neni opravdu "consumer irda" tzn. ze treba nebude komunikovat s TV,VCR atd?
Zbynak_ce4you (23)|26.3.2006 12:55
Vcera jsem s nim ovladal TV, ale fungovalo mi to jen na malou vzdalenost(neco pres 1m)
Lda (53)|26.3.2006 18:23
[QUOTE="Snehulak"]
Muze mi nejaky majitel c550 potvrdit zdali to infra co ma neni opravdu "consumer irda" tzn. ze treba nebude komunikovat s TV,VCR atd?[/QUOTE]

Vzhledem k tomu, ze pro vyuziti vypocetni techniky je IrDA spise mrtva technologie, nic jineho nez "consumer" IrDA bych ani necekal.
xmike_ce4you (183)|26.3.2006 18:43
no práveže podľa zahraničných serverov je to serial a nie consumer.
Lda (53)|27.3.2006 09:20
Asi budu muset nainstalovat remote kontroler a v praci to ozkouset :D
Az zjistim kolik je max vzdalenost tak se "ozzu" :D
frogale (447)|27.3.2006 10:48
Co vydrz baterky? Na VGA display je prej 1200mAh malo.. A taky zere wifina tak nehorazne energii jako na Looxovi 420?
mckillem_ce4you (22)|27.3.2006 10:58
no tak uz patrim taky mezi (stastne) majtele :-) tak kdyby vas neco zajimalo tak se klidne ptejte. btw su novacek tak budu mit mozna blby dotazy. ale snad me neukamenujete:D
Lda (53)|27.3.2006 11:22
No hele nevim. S baterii mam trosku trapeni protoze kdyz prisla tak prisla asi na 50% nabita. Samozrejme se ma nechat vybit, ale protoze jsem chtel instalovat tak jsem zacal instalovat a USB kabel mi zacal automaticky napajet.
Mno takze az nejak po 3 dnech jsem teprve vybil uplne baterii a nabil. No a ted se musi 3x vybit a nabit aby baterie ziskala na max kapacite.
Co se tyce spotreby... podle FSC byl kompletne prepracovan Power Consumption Management (Management pro rizeni spotreby) a tudiz by melo byt PDA pripraveno na VGA display a dalsi veci. Pro rejpaly... 718ka mela taky 1200 mAh.
Jinak Wi-Fi je proste Wi-Fi. Vzdycky bude mit nejvetsi podil na spotrebe. Rozhodne to neni na celovecerni surfovani :D
Zbynak_ce4you (23)|27.3.2006 11:36
Pda juko substituce dalkovych ovladacu pouzit jde, ale trvalo mi cca20minut, nez se mi to povedlo nastavit(tlacitko power jsem nastavoval asi 20x). Trvalo mi to dlouho, ale jde to. Vzdalenost byla vic nez3m, ale musi se mirit sakra presne...
Pavel Koza (4761)|27.3.2006 12:03
Ad snehobily displej - a porovnavali jste to s cim? S Acerem n300 nebo Aximem X51v? Ten LOOX C550 co mam pred sebou tedy rozhodne snehobily NENI. Neni to nijak tragicke, je to skutecne jen vysledek teplych barev, ale displej C550 proste neni uplne bily.
frogale (447)|27.3.2006 12:11
Nekdo to prave psal v nejaky mini recenzi.. Jak je to podle Tebe s porovnanim treba s Looxem 7xx ?
Btw za jak dlouho bude recenze? Predpokladam, ze pomoct asi nepotrebujes :)
Pavel Koza (4761)|27.3.2006 12:19
Dik, zvladnu to sam:) Pokud jde o porovnani displeje, nechci strilet od boku, ale mam POCIT, ze 720 byla zlutejsi. Moje poznamka nebyla minena tak, ze je C550 hnusne zluta, ale ze neni snehobila (coz je rozdil). Nicmene souhlasim s tim, ze pokud nemate moznost porovnani, tak displej nema chybu.
Lda (53)|27.3.2006 14:27
[QUOTE="Pavel Koza"]Ad snehobily displej - a porovnavali jste to s cim? S Acerem n300 nebo Aximem X51v? Ten LOOX C550 co mam pred sebou tedy rozhodne snehobily NENI. Neni to nijak tragicke, je to skutecne jen vysledek teplych barev, ale displej C550 proste neni uplne bily.[/QUOTE]

Mno je pravda ze kdyz na to ted koukam s porovnanim s rx1950 na max podsviceni tak ho mam skoro stejne bily. (No mozna trochu zlute tam je. Samozrejme zalezi na momentalnich podminkach osvetleni. Je jasne ze za zarivkoveho svetla bude zlute kazde PDA)

Ale jako obvykle zalezi jak se ktery display povedl. Ma stara 410ka byla zluta tak ze i palacinka by se stydela, ale 410ka meho kolegy v praci nema skoro zadny zluty nadech.

V mem pripade i kdyz (mozna trochu vsugerovane) vidim nadech zlute. Rozhodne to nevidim jako vadu displaye, ale jako jiz zminovanou "teplou" vlastnost displaye.
PedroKV (180)|27.3.2006 18:59
[QUOTE="Lda"]No hele nevim. S baterii mam trosku trapeni protoze kdyz prisla tak prisla asi na 50% nabita. Samozrejme se ma nechat vybit, ale protoze jsem chtel instalovat tak jsem zacal instalovat a USB kabel mi zacal automaticky napajet.
Mno takze az nejak po 3 dnech jsem teprve vybil uplne baterii a nabil. No a ted se musi 3x vybit a nabit aby baterie ziskala na max kapacite.
Co se tyce spotreby... podle FSC byl kompletne prepracovan Power Consumption Management (Management pro rizeni spotreby) a tudiz by melo byt PDA pripraveno na VGA display a dalsi veci. Pro rejpaly... 718ka mela taky 1200 mAh.
[/QUOTE]

LiIon akumulátor naopak není dobré zcela vybíjet, takže bych se tomu obloukem vyhnul.

Teď bych nerad kecal, ale 718 myslím měla okolo 1440mAh.

Jinak už ho mám taky. Baterie měla 50%, +-.

Jdu to rozběhat, pak napíšu nějaké dojmy, možná miničlánek.
Lda (53)|27.3.2006 19:03
Samozrejme, ze jsem mel "uplnym" vybitim na mysli asi 5-10% kapacity.
Li-Ion baterie nemaji moc rady vybiti do "blba" :D

Btw kdyby jste nekdo meli typ na nejakej dobrej Battery Watcher pod WM 5.0 tak sem s nim. Momentalne se potykam s problemem, ze vetsina aplikaci je nekompatibilni :)
Nargul (8)|27.3.2006 20:22
[QUOTE="PedroKV"]Teď bych nerad kecal, ale 718 myslím měla okolo 1440mAh.[/QUOTE]
720 a 718 měly baterie 1640 mAh. Taky jsem zvědavý jak dlouho C550 vydrží na baterie, protože se pořád ještě rozhoduju jestli vzít raději starou 718 nebo novou C550 (či N560).
PedroKV (180)|27.3.2006 20:28
osobně bych si raději vybral WM5 zařízení.. (a už jsem si ho vybral)
Lda (53)|28.3.2006 09:05
[QUOTE="Nargul"]
720 a 718 měly baterie 1640 mAh. Taky jsem zvědavý jak dlouho C550 vydrží na baterie, protože se pořád ještě rozhoduju jestli vzít raději starou 718 nebo novou C550 (či N560).[/QUOTE]

No ja nevim, ale kvuli horsim displayum na 7xx rade a po tom co sem si precetl recenzi na 720ku tak do 7xx rady se mi teda moc nechtelo.
Nehlede na to, ze baterka se stejne za pul roku polozi takze je nutne koupit novou. Jako u vseho.
kenika (50)|28.3.2006 11:20
Zdravím majitele C550. Jaké máte zkušenosti s baterkou? Jaká je výdrž například při přehrávání MP3? Doporučili byste stroj i začátečníkovi PPC, který je zatím uživatelem Palmu?

Díky za odpověď.
mi38k (205)|28.3.2006 12:09
Tady je taky pekna cena c550ky...
Lda (53)|28.3.2006 12:52
[QUOTE="kenika"]Zdravím majitele C550. Jaké máte zkušenosti s baterkou? Jaká je výdrž například při přehrávání MP3? Doporučili byste stroj i začátečníkovi PPC, který je zatím uživatelem Palmu?
[/QUOTE]

Baterka mi zatim drzi jen na kombinovanou spotrebu (MP3 a pouzivani aplikaci) asi 8 hodin. Ale zatim jsem nabijel jen jednou a pri prehravani MP3 vypinam display. Je tam take moznost snizit rychlost procesoru a tim prodlouzit vydrz baterie.

Mno a co se tyka PDA pro zacatecniky... podivej neni to o tom jestli je PDA pro zacatecniky nebo pokrocile ci "profesionaly". Je to o tom kolik do sveho pripadne budouciho "milacka" chces vrazit penez. Proste a jednoduse jestli mas cca volnych 12000 a libi se ti tenhle typ vykonneho PDA tak neni co resit. Samozrejme pokud za to nechces dat tolik tak musis hledat jine varianty.

A na pripadnou otazku "A stoji toto PDA za tu cenu? Ma to smysl?"
... a ted moje subjektivni! odpoved: >>> Ano <<< :D :D :D
kenika (50)|28.3.2006 13:58
[QUOTE]A na pripadnou otazku "A stoji toto PDA za tu cenu? Ma to smysl?"
... a ted moje subjektivni! odpoved: >>> Ano <<< :D :D :D[/QUOTE]

Mám ještě jeden dotaz na rychlost. Setkávám se na diskusích pod recenzemi (Mda Vario, Acer n311), ye jsou velmi pomale a procesor snese maximalne jednu aplikaci, kdyz jich je na pozadi vice, tak se rapidne snizuje rychlost prepinani a cele pda je velmi pomale. Jak je to u C550? Je rychlost procesoru na VGA uz dostatecna na pouzivani? Setkali jste se s nejakym omezeni, ze jste neco neomhli delata, nebo ze kvuli "pomalosti" to je nepohodlne (napriklad hry, nebo velke word, excel soubory, prace s kalendarem atd...) A posledni veci je stabilita systemu, zaznamenali jste nejake problemy s resety nebo castym padanim aplikaci? Diky za odpovded.

P.S.: Penizky by se nasli, jde jen o to, abych si vybral opravdu dobre:-) chci maly, prakticky VGA stroj, ktery je stabilni (malo resetu). GPS nepotrebuji, mam externi, proto zatim padla volba vyberu na toto zarizeni.

Lda (53)|28.3.2006 14:06
Hmmm no podivej. Jestli hledas stabilitu tak to rozhodne nejsou "wokna".
Jinak na C550 pokud zrovna nezkousim nejakou novou aplikaci a nematlam do toho neco v registrech tak moc restarty nepotrebuju, ale jelikoz vim, ze wokna vseobecne potrebujou restarty tak je cas od casu delam.
No jinak s vykonem je to tak, ze kdyz mam pusteno asi 10 aplikaci a v tom jsou mp3 a jeden filmecek tak uz je znat nejake zpomaleni.
Nicmene je treba si uvedomit... nechci po tom PDA trochu moc? Delam to same i na PC? Neznam moc lidi ktery kdyz si kupuji PC tak se ptaji jestli je schopne PC zvladnout mit najednou pusteny komplet balik office, do toho exchange. Pak SQL administraci a VB 6.0 a jeste Quake 3 arenu + MP3 a nejake to DVD.... mno tohle nezvladne opravdu jen tak ledajaky stroj :)
... ale to uz je trosku off topic.
Kája_oldd (759)|28.3.2006 16:07
[QUOTE="Lda"]No ja nevim, ale kvuli horsim displayum na 7xx rade a po tom co sem si precetl recenzi na 720ku tak do 7xx rady se mi teda moc nechtelo.
Nehlede na to, ze baterka se stejne za pul roku polozi takze je nutne koupit novou. Jako u vseho. [/QUOTE]
Simtě, kdybych měnil u všeho baterku za půl roku, zcvok bych;) Mám doma 2moby s polymerkou 3roky bez pozorovatelné snížení kapacity, první pda 1,5 roku a lionka jako nová, ale je pravda, že u některejch pda byla dost mizerná a po roce nepoužitelná, jak jsem četl, jde také o používání:)
Lda (53)|28.3.2006 16:34
[QUOTE="Kája"]
Simtě, kdybych měnil u všeho baterku za půl roku, zcvok bych;) Mám doma 2moby s polymerkou 3roky bez pozorovatelné snížení kapacity, první pda 1,5 roku a lionka jako nová, ale je pravda, že u některejch pda byla dost mizerná a po roce nepoužitelná, jak jsem četl, jde také o používání:) [/QUOTE]

Z praktickeho hlediska, protoze se proste z ciste konzumnich duvodu nevyhnu nabijeni PDA i treba uprostred kapacity baterie, dochazi ke snizeni vydrze. Li-Ion baterie maji stale pametovy efekt i kdyz velmi maly. Nicmene je to stale baterie. A ja tedy rozhodne zaznamel razny pokles u 410tky kterou jsem mel 5 mesicu. Po 5 mesicich mi vydrzela nejake 3 hodiny misto obvyklych 8. Li-Pol baterie jsou supr, ale bohuzel u PDA to neni jako u mobilu :( nemuzu si dat do PDA baterii kterou bych chtel protoze proste neni... resp. u FSC neni.
Jediny proc mam rad 720tku je to ze ma 1640 mAh Li-Pol baterii. A to je supr.

Ale vseobecne zavisi na kvalite baterie, s tim musim souhlasit. :D
PedroKV (180)|28.3.2006 18:59
je to trošku mimo, ale dovolte mi varovat před obchod.mobilni.cz, viz: https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=14047

Něco tam asi není v pořádku. Já jen že už asi nebudu hledat vyloženě nejnižší cenu.

Pokud chcete dobrou cenu a ověřený obchod, tak www.elektro4u.cz. (nemám s nima nic společného)
Daniel Kessl (2)|28.3.2006 22:05
Tak mám C550 doma, super PDA, baterie byla nabita na 100%.

Testuju ;)
Kája_oldd (759)|29.3.2006 00:21
OT: já se ke svému pda choval jak prase, skoro poakždé nabíjel z 50%, tak byl to asus, tuším že třebas u některejch acerů taky po půl roce...ale to je tak relativní (u axima mam dvě ouplně stejné baterie, takřka stejně staré a jedna vydrží o ripuju 20% více):-P Mlčim, o spotřební dobu baterky bych se nestaral. Už se těším na benchmarky v recenzi:)
danfitt (10)|29.3.2006 20:39
Zdravím, jsem taky čerstvý majitel C550. Jsem s ní nadšen, koupij jsem ji na www.megaobchod.cz za 11.861,-Kč. Jsem úplný začátečník. Může mi někdo pomoci s nastavením? :)
mi38k (205)|29.3.2006 21:24
Tak uz ji mam take doma. Koupil jsem ji u [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] za 10833,-:) Je to me prvni PDA a jsem jim naprosto nadsen:) Jinak nektere dulezite tipy napr. na nastaveni nebo zachazeni s pristrojem by se mi take hodily...
PedroKV (180)|29.3.2006 21:25
Tak už ho mám od pátku. Moje první, jinak předtím jsem si hrál s erárním Qtekem 9100. Tak jen v rychlosti:
je to prima zařízení, vga displej je opravdu rozdíl proti QVGA. Na qteku je dobrá ta spousta HW tlačítek-hlasitost, spuštění manažera připojení (wifi, irda, BT), což Looxík nemá.

Pořídil jsem si ho hlavně kvůli navigaci, konečně jsem rozběhal tomtoma a jsem nadšen (i když mě dneska 2x hnal do jednosměrky, ale proháněl jsem ho po našem městě, takže pohoda). Překvapila mě rychlost, s jakou to přepočítalo trasu.

Stojánek nemá díru na brko, tak ho zatím nechávám válet nad numpadem na své klávesnici.
Škoda, že usb host kabel není kratší a zvlášť, vozit s sebou takovou velkou obludu je pruda.

Jako největší prevít se pro mě ukázal program Connect mobility E2C, hned druhý den mu vypršela 14!denní lhůta na vyzkoušení. Každopádně je to pro mě program řekl bych zbytečný,co zabírá místo v romce, myslím, že to samé se dá nastavit i od jinud.

Víc mě nenapadá. Když mi někdo pošlete program na benchmarking, tak tím klidně pda proženu a pošlu výsledky.

Celkově jsem zatím spokojen.
danfitt (10)|29.3.2006 21:38
[QUOTE="mi38k"]Tak uz ji mam take doma. Koupil jsem ji u [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] za 10833,-:) Je to me prvni PDA a jsem jim naprosto nadsen:) Jinak nektere dulezite tipy napr. na nastaveni nebo zachazeni s pristrojem by se mi take hodily...[/QUOTE]

To je cena s dani nebo bez DPH? :)
mi38k (205)|29.3.2006 22:06
To je cena s DPH:) Objednal jsem si tam c550ku jeste pred tim, nez FSC zvysilo doporucenou cenu:)
frogale (447)|29.3.2006 22:12
Jak je to s dosahem BT? Vsude pisou jen BT verze 1.2 ale o tride uz se nic nepise. Mohl by to vyzkouset nekdo s Class I zarizenim?
MIlan Kvasnica (88)|29.3.2006 23:55
[QUOTE="mi38k"]Jinak nektere dulezite tipy napr. na zachazeni s pristrojem by se mi take hodily...[/QUOTE]



Uchopte zařízení tak, abyste měl reproduktor u levého ucha a skypujte.
beecher (9270)|30.3.2006 00:53
Pro zacatecniky mame na homepagi sekci Zacinate? Ctete!!! :sarcastic:
Richardo_Da_Force (53)|4.4.2006 20:11
Prosim mam prosbicku pro majitele tohoto zarizeni. Moznost zobrazovani a prace s pdf soubory je pro me otazka takrka zivota a smrti.Proto se obracim na majitele tohoto zarizeni a nejlepe i s nejakym starsim QVGA kouskem.Muzete mi hodit na maila diakon2005@volny.cz screeny s jakehokoliv pdfka, kniha ,cokoliv (nejde mi o Vase citliva data ) jde mi o to jak pdf vypada na techto displejich.Predem moc dekuji.Nebo pokud toto uz nekde je v diskuzich tak popripade do SZ odkaz v jakem vlakne ci diskuzi.Budu moc vdecny.
Lda (53)|5.4.2006 10:35
[QUOTE="Richardo_Da_Force"]Prosim mam prosbicku pro majitele tohoto zarizeni. Moznost zobrazovani a prace s pdf soubory je pro me otazka takrka zivota a smrti.Proto se obracim na majitele tohoto zarizeni a nejlepe i s nejakym starsim QVGA kouskem.Muzete mi hodit na maila diakon2005@volny.cz screeny s jakehokoliv pdfka, kniha ,cokoliv (nejde mi o Vase citliva data ) jde mi o to jak pdf vypada na techto displejich.Predem moc dekuji.Nebo pokud toto uz nekde je v diskuzich tak popripade do SZ odkaz v jakem vlakne ci diskuzi.Budu moc vdecny.[/QUOTE]¨

Reknu ti to takhle. Kdyz jsem mel svoje oblibene serialy z ABC na QVGA byla to hruza. Ted na VGA maximalni slast. VGA screen je opravdovy rozdil proti QVGA a pokud chces cist knihy a PDFka tak jedine VGA. A nebudes zklaman :)
mi38k (205)|6.4.2006 10:40
ahoj, mam takovej trochu lami dotaz...c550ka je me prvni pda a chci se majitelu zeptat jak se u ni provadi soft/hard reset.zadny manual jsem totiz nikde nenasl...diky
MIlan Kvasnica (88)|6.4.2006 10:48
[QUOTE="mi38k"]jak se u C550 provadi soft/hard reset.zadny manual jsem totiz nikde nenasl[/QUOTE]

http://www.fujitsu-siemens.cz/catalogue/ProductCatalogDetail.jsp?productId=129&catalogId=49
http://www.fujitsu-siemens.cz/bin/manuals/pda/navod_pocket_loox_N500.pdf
Krom toho já měl manuál v krabici.
Lda (53)|6.4.2006 10:49
[QUOTE="mi38k"]ahoj, mam takovej trochu lami dotaz...c550ka je me prvni pda a chci se majitelu zeptat jak se u ni provadi soft/hard reset.zadny manual jsem totiz nikde nenasl...diky[/QUOTE]

To uz tady bylo v nejaky diskuzi...
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=13307

Predpokladam ze rada 5xx bude mit HR stejny.
Nargul (8)|7.4.2006 16:30
Mám jeden malý dotaz na majitele C550 (nebo i N5x0) - jde nějak vypnout to modré podsvícení tlačítek? V noci při čtení je to docela rušivý element..

díky..
Christopher (9)|8.4.2006 20:33
Dají se někde sehnat drivery do WM5 na USB zařízení?? Aby se daly pomocí USBhost připojit zařízení, které C550ka sama hned nerozpozná (foťáky /Fuji E550/, čtěčky karet..)
Richardo_Da_Force (53)|21.4.2006 20:52
Dobry den
Tak jak tak procitam tuto diskuzi tak asi prodam svoji 420 ku a pujdu do c550.Ale mam jeden skromny dotaz. Funguje na ni HP bluetooth klavesnicka ? Mam ji cerstve koupenou a nerad bych , aby skoncila v supleti.
uzivatel_oldd (180)|24.4.2006 12:11
Je uz recenze na spadnuti? Sem uz strasne netrpelivy, ale respektuji ze to trva a ze je to vedlejsi iniciativa pana Kozy.

EDIT: diky za odpoved na hlavni strance