Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 73

Téma: Eleworia - hra typu Arcomage/Mravenci pro PocketPC

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Na Commanderův popud zakládám tento thread :-). Vyvíjím hru podobnou Arcomage z Might & Magic, resp. jejímu českému klonu jménem Mravenci. Veškeré informace a aktuality najdete zde:
    Fórum CeskeHry.cz

Pokud tam z jakéhokoli důvodu nechcete nebo nemůžete přispívat, lze diskutovat tady ;-). Zajímají mě vaše názory a nápady. Díky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Registrace
    Nov 2007

Co takhle nejaky obrazky na ty karty

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od CommanderZ
    Co takhle nejaky obrazky na ty karty
    Jj, budou. Všechny podobné informace píšu právě na CeskeHry. Už to vypadá nadějně s kreslířem, takže by měla být zcela originální grafika. Tyhle věci se budou řešit postupem času - s každou verzí kousek. V současné době pracuju na podpoře VGA. Jeden uživatel říkal, že mu hra nereaguje na klikání - vyjímkou je pouze křížek. Pozorují to i ostatní uživatelé s VGA rozlišením?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Přesně tenhle problém mám. Mohu hru pouze spustit a vypnout - mám VGA display.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Na mém PDA to také nechodí (hra se spustí reaguje jen křížek , mé PDA DELL X51v ROM v.A01 WM5)

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Malek
    Na mém PDA to také nechodí (hra se spustí reaguje jen křížek , mé PDA DELL X51v ROM v.A00 WM5)
    Do HW požadavků jsem napsal možné řešení problémů s některými VGA přístroji (Loox 720 a Dell Axim). Koukni na to, prosím.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Vypustil jsem verzi 0.2a.

Novinky oproti verzi 0.1a:
    - Opraven překlep při nakupování za manu (místo MAN se ukazovalo MAG)
    - Hráč vpravo má nyní popisek zdi na levé straně a věže vpravo (praxe ukázala nepraktičnost předchozího řešení)
    - Byl opraven bug, kdy hra po předání tahu nekontrolovala dostatek zdrojů pro právě označenou kartu (karta nešla koupit, ale hráč se to dověděl až po kliknutí)
    - Hru jsem programově připravil pro obrázkové karty (na pozadí bude ve finální verzi nějaký schématický symbol určující typ karty)
    - Velice jsem hru zpřehlednil, jelikož jsem tabulky karet nahradil textovým popisem a kraťoučkým shrnutím funkcí

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Rád si se sebou pokecám :-)

Vypuštěna verze 0.3a s primitivním singleplayerem.

Novinky oproti verzi 0.2a:
    - Hra dostala provizorní menu
    - Ve hře se nyní nachází hra jednoho hráče proti umělé demenci (AI budu řešit až časem, zatím budete hrát s tupcem :-))
    - Na kartě byly z praktických důvodů prohozeny funkce a popis
    - Bylo odstraněno vykreslování ve smyčce, které ve hře vůbec nemělo být (zapomněl jsem ho odstranit po jedné debugovací akci s 0.2a :-))

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Poctivě na tom makám ;-). Nový den, nový update. Vyšla verze 0.4a.

Novinky oproti verzi 0.3a:
    - Hráči rozděleni na světlého a temného hráče
    - Program již obsahuje dialogová okna (ptá se na výměnu karty a návrat do menu)
    - Hra nyní vyhodnocuje vítěze
    - Byla přidána pojistka proti nechtěnému dvojkliku (stává se to běžně na méně citlivých displayích, nebo při nedostatečném tlaku)

Asi si teď pár dní dáchnu, beztak už mám nulový feedback :-)).

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Na mem PDA (Acer n50 (Intel PXA272 312MHz, )) hra ihned po spusteni nahlasi chybu: "V aplikaci Eleworia.exe doslo k neocekavane chybe. Vyberte moznost konec a pak restartujte tento program. Chcete-li ziskat dalsi informace, vyberte moznost detaily" (Detaily: "Eleworia.exe TypeLoadException Nelze nacist typ GXGraphicsLibrary.GXGraphics ze sestaveni GXGraphics, Version=1.0.2263.32767, Culture=neutral, PublicKeyToken=null")

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Tom!k
    Na mem PDA (Acer n50 (Intel PXA272 312MHz, )) hra ihned po spusteni nahlasi chybu: "V aplikaci Eleworia.exe doslo k neocekavane chybe. Vyberte moznost konec a pak restartujte tento program. Chcete-li ziskat dalsi informace, vyberte moznost detaily" (Detaily: "Eleworia.exe TypeLoadException Nelze nacist typ GXGraphicsLibrary.GXGraphics ze sestaveni GXGraphics, Version=1.0.2263.32767, Culture=neutral, PublicKeyToken=null")
    Máš ve složce s hrou oba DLL soubory?

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Ne, nemam tam ani jeden ddl soubor, ten rar co sem stahnul obsahoval pouze exáč.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Tom!k
    Ne, nemam tam ani jeden ddl soubor, ten rar co sem stahnul obsahoval pouze exáč.
    Omlouvám se. Chyba byla na mé straně, asi jsem počítal s tím, že uživatel jen přepíše EXE po předchozí verzi. Ale spíš to byl jen překlep. Už je to tam znovu i s knihovnami.

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Diky moc

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Mám na vás prosbu - potřebuju někoho, kdo má VGA zařízení, ale není to Loox 720 nebo Dell Axim X50v/X51v. Zejména takový Acer n3xx, ten by měl být rozšířený. Funguje vám to na tom?

Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Rozhovor s...: Johny_G, kde jsou ti mravenci?
    Od Zdenek Malinsky v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 09-01-2007, 22:05
  2. Hladam kartovu hru typu Arcomage (Mravenci)...
    Od PLoK v sekci Hry pro Pocket PC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 19-03-2006, 20:59
  3. Upgrade PocketPC 2000 na PocketPC 2002 na iPAQu 3130
    Od Sumak v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 20-02-2005, 11:35
  4. Je možné se vrátit z PocketPC 2003 (iPAQ 3970) zpět na PocketPC 2002?
    Od PaTER_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 12-10-2003, 21:42