Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WisbarAdvance

KOdlik_ce4you (52)|3.9.2003 09:44
Dobry den,

na strance WA se pise, ze by uz mel podporovat i notifikace, coz ostatni manazery pokud se nemylim neumi (teda krome vBar, ktery prave z tohoto duvodu pouzivam). Chtel bych se proto zeptat, zda-li tento manazer nekdo pouziva na PPC2002 a jak je s nim spokojen. Zejmena se me jedna o to, zda-li pokud bude aktivni pripojeni k Internetu, zda-li se nahore v liste objevi prislusna ikonka a po jeho ukonceni zase zmizi, tak jak je to u vyse zmineneho vBaru.

Dekuji

KOdlik
Pavel Koza (4761)|3.9.2003 10:25
Ja pouzivam IcBar a ten to umi. Kdyz se pripojim, objevi se ikonka, kdyz odpojim, zmizi...
KOdlik_ce4you (52)|3.9.2003 10:31
[QUOTE="Pavel Koza"]Ja pouzivam IcBar a ten to umi. Kdyz se pripojim, objevi se ikonka, kdyz odpojim, zmizi...[/QUOTE]

S nim jsem si take hral (tusim ze 1.1 Beta 1), ale prave tohoto chovani se me nepodarilo dosahnout. Na jejich strankach bylo ve FAQ napsano, ze to nejde, ale da se jako nahrazka vyuzit jedne ikony na liste, ale nechovalo se to tak, jak v pripade cisteho PPC reseni ci vBaru.
Pavel Koza (4761)|3.9.2003 10:35
No nevim, mam beta 1, jsem pripojenej pres ActiveSync a nahore mam ikonku network...
Deko_ce4you (18)|4.9.2003 12:26
Podporuje tu ikonku, sice nevypada jako ta kdyz neni AdvWisBar pustenej, ale je tam. Musis si v settings/mics zaskrtnout Show connection status. potom se ti pri zacradlovani ukaze spojeno a ukaze se ti aktivni pripojeni (po tapnuti) pokud budes pripojen pres modem, bude tam videt pripojeni pres modem a tlacitko odpojit - docela prakticke. Pouzivam a vahovuje na 1000% :D
KOdlik_ce4you (52)|9.9.2003 13:15
[QUOTE="Deko"]Podporuje tu ikonku, sice nevypada jako ta kdyz neni AdvWisBar pustenej, ale je tam. Musis si v settings/mics zaskrtnout Show connection status. potom se ti pri zacradlovani ukaze spojeno a ukaze se ti aktivni pripojeni (po tapnuti) pokud budes pripojen pres modem, bude tam videt pripojeni pres modem a tlacitko odpojit - docela prakticke. Pouzivam a vahovuje na 1000% :D [/QUOTE]

Tak jsem se odhodlal k tomu, abych WA vyzkousel. Vypada sice pekne, ale prozatim jsem se opet vratil ke svemu milovanemu vBaru :) Pokud klepnu na ikonu pripojeni, tak se me nic neukaze, sice je videt ze jsem pripojen (zmenila se ikonka pripojeni), ale ukoncit toto pripojeni uz nejde :(

Nicmene, zajimalo by me, co znamena volba Dynamic notification, kterou nemuzu na PPC2002 zvolit? Znamena to, ze se ikonky objevuji az kdyz se neco opravdu stane (slaba baterie, jsem pripojen), nebo je to jeste neco jineho?
Hombre_ce4you (113)|9.9.2003 17:42
Icbar - v1.1 Beta 3 8 September 2003