Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nová aplikace :: Spb Finance

zsadek (156)|16.7.2004 14:36
[QUOTE="Pavel Koza"]A kde je ten datovy soubor ulozen - na karte nebo v hlavni pameti?[/QUOTE]

V hlavní paměti v adresáři dokumenty
Zbyňa_oldd (64)|19.7.2004 11:13
Nevíte někdo, kde se dá toto pořídit za Kč.
Naše firma jinak než v Kč nakupovat neumí/nemůže.
Dík Zbyňa
Pavel Koza (4761)|19.7.2004 14:52
Zeptejte se v AH Mobile. Meli by to zvladnout.
Zbyňa_oldd (64)|20.7.2004 15:10
Jo, jsou dobří.
Slíbili licenci už na dnes odpoledne, tak jsem zvědav :-)
Zbyňa_oldd (64)|23.7.2004 08:27
No, tak jsem to zakřikl.

Sliby chyby. Slíbli, ale o té doby je tam mrtvo. Licence nikde trial end se blíží.
Škoda vypadaly slibně.
Jabkin_ce4you (9)|23.7.2004 11:25
Omlouvam se, cekal jsem na zaslani reg. kodu, po dvou dnech mi doslo, ze u dodavatele je primarne nastaven mail na kolegu, ktery je na dovolene. :( Jiz byste to mel mit v mailu, dnes rano jsem to posilal...
Zbyňa_oldd (64)|23.7.2004 11:47
Už je to OK. Stihlo se to před koncem TRIALu. Díky.
Zbyňa_oldd (64)|19.8.2004 13:20
Zeptám se eště na jednu věc. Na MDA I, kde aplikaci používám. Vše na SD kartě, se mi stává asi jednou za 2-3 dny, že po spuštění programu mám DB kompletně prázdnou. Zálohuju jako blbec téměř po každé transakci, ale je to teda docela k ničemu.

Nevíte, co s tím, nebo proč to tak je?

Díky Zbyňa
zsadek (156)|21.8.2004 09:40
[QUOTE="Zbyňa"]Zeptám se eště na jednu věc. Na MDA I, kde aplikaci používám. Vše na SD kartě, se mi stává asi jednou za 2-3 dny, že po spuštění programu mám DB kompletně prázdnou. Zálohuju jako blbec téměř po každé transakci, ale je to teda docela k ničemu.

Nevíte, co s tím, nebo proč to tak je?

Díky Zbyňa[/QUOTE]

Jo tak to se mi stávalo taky. Bohužel to zatím řešení nemá. Další problém je velikost dat. Po cca roce jsem se dostal na 9M a otvíralo se to dýl něř mi trval zápis jedné transakce. Bohužel jsem odešel k Cash organizer deluxe od Inesoftu, kam šli naexportovat data z SPB finance.

Ahoj.
Ondrasek (2)|5.9.2004 16:50
Čau, potřeboval bych poradit. Vždy asi po 8-10 dnech používání Spb Finance mi program oznámí, že soubor spbfinance.bak (nejsem si jistý názvem souboru) není úplný. Za následek to má neuplnost evidence finančních transakcí (od data prvního oznámení si to nepamatuje žádný záznam). Poraďte mi někdo prosím, co s tím. Moc díky Ondra
Crusader_ce4you (624)|5.9.2004 17:08
A jakou máš verzi?? Já jsem upgradnul na nejnovější 1.55 a docela dost problémů mi to vyřešilo :)
Ondrasek (2)|6.9.2004 08:02
[QUOTE="Crusader"]A jakou máš verzi?? Já jsem upgradnul na nejnovější 1.55 a docela dost problémů mi to vyřešilo :)[/QUOTE]

mám verzi 1.50 a 1.55 jsem si ještě nestáhnul, zatím ani nevím kde, protože jsem to nezkoušel. taxe po tom mrknu:)
Crusader_ce4you (624)|6.9.2004 08:39
Zkus třeba tady ;)
rado78 (1)|9.11.2004 09:13
[QUOTE="David"]NOVÁ VERZE alternativní češtiny ke stažení ZDE. Oprava a přidání některých textů a hlavně přejmenování Opakovaných transakcí na Plánované. Podle mě je program Spb Finance v českém kabátku neodolatelný :)[/QUOTE]

Viete mi niekto poradit ako nainstalovat cestinu na Ipaq :(
skyvlado (72)|5.1.2005 20:13
Nova verzia Spb Finance std. Edition 1.6.0 riesi okrem ineho problem s uzatvorenim uctu. Pracuje s tu uverejnenou cestinou s vynimkou niektorych novych funkcii, ktore este neboli prelozene.
Medved_ce4you (200)|25.3.2005 19:37
Pokud by to nekoho zajimalo, dnes se na webu u Spb objevila nova verze 1.9.0. Zatim chybi na webu change log, ale co jsem tak zjistil, tak ted jsou vsechny tri predchozi verze (Standard, Quicken i Money) integrovany do jedne. Alespon to tak vypada podle instalatoru, ktery se pta, jakym zpusobem bude uzivatel chtit synchronizovat data (nesynchronizovat, s MS Money, nebo s Quicken)...
skyvlado (72)|8.4.2005 12:55
Mám taký zásadný problém pri práci s dátami z spb finance v MS Excel. Po exporte do xml a následnom otvorení v MS excel sú niektoré údaje (čísla) zapísané ako text a teda nie je možné s nimi pracovať Ako odstrániť túto chybu resp. sa jej vyvarovať?
Jirka007 (161)|6.6.2005 10:27
Když mám zakoupenou verzi 1.55 nevíte někdo prosím, jak je to s přechodem na novější verze? Je to placené, nebo jenom za nějaký upgrade poplatek?Nebo je možno si stáhnout novou verzi a přehrát s ní tu starší?

Ještě bych se prosím chtěl zeptat, je tam na výběr pro zaúčtování položky Kategorie a pak Třída. Tzn. mohu si udělat kategorii třeba Jídlo a pak jednotlivé třídy, kde mohu rozdělit jídlo na jednotlivé položky a poté sledovat ceny za komplet Kategorii a i po jednotlivých třídách?

Mám zakoupen starší Ipaq2210 a dostal jsem s ním i tento software, proto se omlouvám za lala dotazy, jsem nováček
Jirka007 (161)|6.6.2005 12:35
Poraďte mi prosím,jak vytvořím podkategorii. Jde mi vytvořit např. kategorie Jídlo, ale nejde mi vytvořil libovolnou podkategorii. jak to prosím udělám?
Moc děkuji za pomoc.


Jirka007 (161)|6.6.2005 12:52
Už jsem přišel na ty podkategorie.
Koukám, že si odpovídám sám :-)
Omlouvám se všem zkušenějším.
Peca_ce4you (45)|28.6.2005 10:49
Ahoj, měl bych dva dotazy:

1. Jaký je rozdíl v přehledech účtů mezi současným a koncovým zůstatkem? Já je mám stejný, ale na screenshotech jsou různý. Na čem je to závislé?

2. Mám několik pravidelných plateb (naplánované na každý 15. den v měsíci, trvaláky), pak mám platbu za mobil, kde je ovšem částka různá a datum +/- okolo nějakýho dne, no a 10. v měsíci výplatu, která se taky může drobně lišit.
No, šlo by nějak udělat, aby se zůstatek zobrazoval už s jakoby započítanýma platbama, ikdyž ještě nenastal opravdový termín jejich platnosti? Jde mi o to, abych pořád nemusel z hlavy odečítat přibližné sumy od těch zůstatků, abych věděl, kolik ještě můžu skutečně utratit, aby mi na účtu zůstalo do výplaty dost peněz na poplatky.
Ono to asi možná půjde skrz ty rozpočty, ale nějak je zatím moc nechápu... Jestli jsem je dobře pochopil, tak se tam zadává limit pro danou kategorii, ze který se to odečítá... Já bych to potřeboval opačně - aby mi to ten limit nejdřív spočítalo (10. v měsíci přijde výplata, od ní se odečtou budoucí platby a zbytek je mi k dispozici - z něj se pak taky odečítají ostatní platby).

Uff, asi to zní zmateně, ale snad mi rozumíte, co chci říct :)
pikot (1)|13.7.2005 09:42
PLZ o pomoc vytvoril sem celou databazi kategorii novou, ale kdyz si dam vykazy tak nektery ty kategorie se mi tam nezapocitavj musim proto pokazdy je bud znova vybrat a nebo dat vybrat vse.
Diky moc
xkovi_ce4you (568)|15.11.2005 19:06
Zdravim, potreboval bych poradit, nikde to nemuzu najit, ale mam vedeny ucet v CZK, ale na uvodni obrazovce a vlastne vsude se mi vzdy dole prepocitavaji castky na USD..chci aby mi to vsude psalo vyhradne CZK, nezajima me, ze mam na uctu 100 USD:) Jak na to? Diky
(uzivam verzi 2.3 s cestinou)
JiriE (117)|16.11.2005 12:18
[QUOTE="xkovi"]Zdravim, potreboval bych poradit, nikde to nemuzu najit, ale mam vedeny ucet v CZK, ale na uvodni obrazovce a vlastne vsude se mi vzdy dole prepocitavaji castky na USD..chci aby mi to vsude psalo vyhradne CZK, nezajima me, ze mam na uctu 100 USD:) Jak na to? Diky
(uzivam verzi 2.3 s cestinou)[/QUOTE]

Na úvodní kartě "Účty" na příslušném účtu podržet stylus - Podrobnosti... a nastavit měnu účtu na CZK.
xkovi_ce4you (568)|16.11.2005 13:38
[QUOTE="JiriE"][QUOTE="xkovi"]Zdravim, potreboval bych poradit, nikde to nemuzu najit, ale mam vedeny ucet v CZK, ale na uvodni obrazovce a vlastne vsude se mi vzdy dole prepocitavaji castky na USD..chci aby mi to vsude psalo vyhradne CZK, nezajima me, ze mam na uctu 100 USD:) Jak na to? Diky
(uzivam verzi 2.3 s cestinou)[/QUOTE]

Na úvodní kartě "Účty" na příslušném účtu podržet stylus - Podrobnosti... a nastavit měnu účtu na CZK.[/QUOTE]
No to sem udelal hned na zacatku, mena uctu je vybrana "Czech Koruny"..ale to s tim nema co delat..ono mi to hned na uvodni strance sice ukazuje stav bankovniho uctu v Kc, ale dole (!) je cara a pod ni se mena neustale prepocitava na dollary..v nastaveni to nikde nejde vypnout, aspon sem to nenasel..takze mi to porad prepocitava colkovy stav (pod carou se to asi proste sumarizuje) na USD a uz me to leze krkem..nevim, proc se mi ten program podbizi s USD :((
David_ce4you (199)|16.11.2005 14:32
Je potřeba nastavit CZK jako domácí měnu: Zobrazit - Měny - tap&hold nabídka Nastavit jako domácí měnu. Pak to nebude opruzovat s převody.
xkovi_ce4you (568)|16.11.2005 23:58
[QUOTE="David"]Je potřeba nastavit CZK jako domácí měnu: Zobrazit - Měny - tap&hold nabídka Nastavit jako domácí měnu. Pak to nebude opruzovat s převody.[/QUOTE]
Diky, pred par minutama sem prijel domu a cestou v tramvaji sem tuto volbu taky nasel..ale ze mi to trvalo :D Pekne me to nastvalo, domaci mena USD, fujtajbl ;)
Mashe (622)|3.2.2006 19:55
[QUOTE="David"]NOVÁ VERZE alternativní češtiny ke stažení ZDE. Oprava a přidání některých textů a hlavně přejmenování Opakovaných transakcí na Plánované. Podle mě je program Spb Finance v českém kabátku neodolatelný :)[/QUOTE]

ten link me nefunguje .. nemate nekdo jiny odkaz? predem dik
David_ce4you (199)|4.2.2006 20:09
:) co třeba použít vyhledávání a pak by jsi nalez toto
atomion (1159)|9.9.2006 22:59
Vyšla nová verze a to Spb Finance v2.6!

Zde najdete více... ;)
Mashe (622)|25.12.2007 23:36
zdravim,

da se najak nastavit ze kdyz si dam poznamku prevod ucet / hotovost tak se me automaticky strhne i z uctu poplatek za vyber? pripadne nastavit rozdil prevodu u nas a mimo CR, atp?

zkousel to nekdo uz? j

dik