Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Dell X51V a BT GPS Nemerix

HudsonStan_ce4you
    Guest

Poradte mi prosim nekdo jak to nastavit. Pokud GPS sparuji a nastavim porty COM 8 a COM 7 jako vstupni a vystupni (samozrejme jsem zkousel i jine kombinace... treba COM 4 a COM 8), tak mi po pripojeni PDA GPSku vypne. Po zapnuti muzu parovat a nastavovat znovu. Setkal se tu uz nekdo s timto problemem? Ze SW jsem zkousel bundlovany k GPS i PocketKIMa. Vzdy se pri pokusu o pripojeni GPS vypne.
    Jsem z toho uz docela nestastny protoze drive s PalmT3 a Smartmaps mi fungovala GPSka nez problemu a s notebookem funguje nadale, takze problem neni pravdepodobne v ni.

Diky moc za kazdou uzitecnou radu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Mne vzdycky stacilo akorat GPSku v BT manazeru sparovat se zarizenim a vytvorit odchozi port COM7 a tim byl cely problem s GPSkou vyresen. Pravda, nemam Nemerixe, ale myslim, ze tohle by melo zafungovat...

Samozrejmosti je v Start->Settings->System->GPS nastavit vsechno na None, nebo jak to tam je...

HudsonStan_ce4you
    Guest

Jak jednoduche. Diky za radu. Zatim to vypada ze to s PocketKIMem bude fungovat. Mam to ted na stole pred sebou propojene a GPS se nevypina. Uvidim jeste az to vytahnu ven na signal.

jeste jednou diky za pomoc
    HS

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

No vida...
    Ale PocketKIM? Chodit to bude, ale uz jenom jak to slysim, naskakuje mi husi kuze...

HudsonStan_ce4you
    Guest

No... jasne ze to neni nejlepsi SW na trhu, ale jak se rika: Darovanemu koni....
    Chtel bych v budoucnu Tomtoma, ale je dost drahy.
    Jinak co se tyce toho propojeni GPS, tak jsem se naivne ridil nejakym navodem z netu, kde pouzivali nastaveni portu pro oba smery a tykalo se to zrovna WM5 a BT GPS.

Podobná témata

1. Dell Axim x51v
    Od MID_ce4you v sekci Dell
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 02-12-2007, 21:40
  2. DELL x51v a SMS
    Od MilanO_ce4you v sekci Dell
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 25-10-2007, 12:41
  3. Dotaz k Dell x51v
    Od Jackal_ce4you v sekci Dell