Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Spb GPRS Monitor

xRoman_ce4you (218)|29.6.2006 15:21
Zdravím, neexistuje prosím něco na editaci today obrazovky? Dodat jiné ikony pro programy týkající se spojení?
Blondak_s.r.o. (78)|29.6.2006 18:33
Jo jde, ve spojení s SPB Pocket+.
Já to mam a jenom si přepnu záložku a mam tam třeba: ICQ Skype atd...
jaguarik_ce4you (98)|12.2.2007 21:27
Poradí niekto na WM5 GPRS Monitor 2.4.3 nastavený operátor T-Mobile Sk,aktualizovaný, nastavená kvačka priebežného sledovania, nastavený typ spojenia a nepočíta žiadne dáta, ani rýchlosť, všetko je samá nula.
Ď. M
atomion (1159)|12.2.2007 22:05
A máš nastavené Možosti->Připojení a tam vybraný tvůj GPRS profil, kterým se připojuješ?
libor_m (1026)|13.2.2007 08:58
Na Artemisovi to opravdu nejede. Já na svém TyTNovi však nemám nejmenší problém.
jaguarik_ce4you (98)|19.2.2007 22:42
Urobil som nastavenia, pripojenia, tarify, všetko a niekoľkokrát dookola ni so SR. libor_m píše, že to nejde, má niekto ešte okrem nás skúsenosť? Myslíte, že staršie verzie môžu chodiť, keď tá najnovšia nepočíta?
Carpenter_ce4you (166)|22.2.2007 19:17
Mám paušál na gprs internet od O2, ale uvažuju o tom, jestli se mi to vyplatí.

Chci se zeptat, jak O2 účtuje internet, když zákazník nemá aktivovaný paušál. Z této tabulky dle mého tarifu to moc jasné není. Účtuje se net za minutu, za kB nebo obojí dohromady?

SPB GPRS Monitor bohužel tento tarif ve své databázi nemá.
Kazim (3)|26.5.2007 00:39
Mam MDA Compact 3, na Windows Mobile 5 a stejny problem! Nainstaluji Monitor, nastavim "Zapnuti sledovani" urcite site, u me to je Vodafone CZ a nastavim tarif. I po tomto me to nic nepocita :(( Zkousel, jsem se i pripojit prostrednictvim Monitoru, ale chova se jako bych se nepripojil! Kdo mi prosim poradi, co s tim, nebo aspon jiny monitorujici aplikaci? Diky
Petr L. (29)|12.8.2007 11:47
Mam SpbGPRSMonitor2 a na plose mam zakladni plugin monitoru, v prvnim pulradku tam je ikona nastaveni, pak text objemu , ceny a rychlosti dat, v druhem pulradku je graficky indikator intenzity podsvetleni a uroven baterie, pak je najaka ikona s krizkem, dale ikona exploreru a textovych zprav. Nevite jestli se daji menit ty tri ikony popr tam dodat dalsi, Nikde sem to nenasel. Dik vsem za odpoved.
Milis (129)|15.8.2007 15:32
[QUOTE="libor_m"]Na Artemisovi to opravdu nejede. Já na svém TyTNovi však nemám nejmenší problém.[/QUOTE]

Ano, na Artemisovi to nefunguje, nicméně já měl k Artemisovi ořiloženo CD s Sprite backup a SPB GPRS monitor, a to funguje korektně.

Narazil jsem však na to že ve verzi z SPB stránek můžu nastavit, které připojení má počítat, jen to nic nepočítalo. Přiložená verze sice počítá, ale ani po zaškrtnutí enable connection monitoring mi to nedá nabídku pro výběr připojení, a počítá to tedy i bezplatné spojení přes Web n walk :-( . neví někdo, co s tím?

edit: no a jelikož tam není ani volba Profiles, zřejmě se jedná o nějaký speciální ořez pro Artemisy.:sarcastic:

edit2: tak ano, je to ořez pro HTC a nová verze 2.5 již korektně počítá i na Artemisovi
Milis (129)|15.8.2007 16:46
Jak jsem psal výše, verze 2.5 funguje korektně, jen mne zajímá, pochopil jsem správně, že když dám Enable connection monitoring, bude mi počítat data jen např u připojení jedna. Potom si vytvořím připojení 2 a přes to se připojuju zradma na Web n walk, neměl by to monitor počítat? Jestli je to tak, potom to mám takto nastaveno, ale přesto mi počítá všechny data (tedy připojení 1 i 2). Máte s tím někdo zkušenost, případně nevíte, co s tím?
Milis (129)|23.8.2007 14:57
Tak jsem zjistil, že se monitorování různých připojení dá měřit pomocí změny profilů a že dle support na SPB homepage lze využít nějakou možnost automatického přepínání profilů. Stačí prý jen zaškrtnout "Auto profile change". Ať dělám co dělám, tuhle volbu jsem v programu nenašel, poradí někdo??
Furbo (323)|31.10.2007 19:52
Předem se omlouvám, ale dá se někde ve verzi 2.5 nastavit to, že aplikace vyvolá potřebu GPRS/EDGE spojení a po provedení stažení dat připojení na net SPB GPRS monitor zase utne? Nějak na to nemůžu přijít. Jen na manuální volbu.
FALCO_01 (32)|31.10.2007 22:33
Můžete prosím někdo upnout tu češtinu znovu?? po stažení má jenom 4kB a je špatný archív.
Furbo (323)|31.10.2007 22:51
[QUOTE="FALCO_01"]Můžete prosím někdo upnout tu češtinu znovu?? po stažení má jenom 4kB a je špatný archív.[/QUOTE]

a proč si nestáhnete novou verzi softu již v češtině?
Soukynek (63)|2.12.2007 10:18
Ahoj - můžete sem prosím někdo napsat, jestli jde nějak nastavit na today aby se psal objem dat ne za den,ale za celej měsíc. Díky moc. Omlouvám se jestli to tady už padlo ,ale já sem to nenašel...
zbysour (39)|11.1.2008 15:37
Je to v nastaveni Today pluginu... takze Nastaveni / Dnes :-)
maxtremek (88)|18.1.2008 22:39
zdravim, mam nahrany gprs monitor ale pri pripojovani se mi neaktivuje cili nepocita.. cim to? pritom myslim ze mam nastaveni spravne..na predchozim ppc mi to slo.. diky za pomoc
Slamka_ce4you (79)|17.2.2008 23:12
Tiež mi po pripojení nepočíta, počíta iba vtedy keď je spustený na pozadí alebo v prípade že si dám zobraziť ikonu alebo today plugin....
Predpokladám že to je vlastne aj dôvod prečo nepočíta - musí byť proste nejako pustený. Či sa mýlim??
Suri_ce4you (117)|7.4.2008 09:44
Připojuji se, nepočítá mi také nic. Mám nastavený a aktualizovaný profile Eurotel (Czech rep.) Data Nonstop, ale rychlost stále 0,0 kbit/sec :-(
Náklady nepotřebuju, ale chtěl jsem vědět aktuální rychlost připojení.

Neexistuje ještě jiný program na sledování aktuální rychlosti? Nejlépe nahoře v liště rychlost v kbit/sec. ???

Ještě asi zkusím IP Dashboard.... ale jinak zatím tápu. Přitom bych to fakt bral, např. pro internetová rádia nebo TV.... občas mi to skáče z GPRS na EDGE nebo dokonce HSDPA a to jsou rozdíly od 30 kbit do 5,2 Mbit.... (pokud to byla pravda)....