Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 23

Téma: Tvorba e-knih

XBC XBC je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Nikde jsem nenašel program, který by dokázal jednoduchým způsobem překonvertrovat text do podoby e-knihy. Nevíte někdo o něčem?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

A co tohle?? MobiPocket creator 4.0
    ...ale není bohužel free

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2005

DocReader - jednoduše z txt. do formátu pdb.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2002

Nebo tento akpdb - převod do pdb. Jednoduše a hezky.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2005

todle taky vypada zajimave a je to freeware

mate s tim nekdo zkusenosti?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2005

nebo si poridit ctecku, ktera umi textaky rovnou cist a nebabrat se s konversi.
    Za casu palma jsem pouzival toto
    je to jednoduchy plugin do wordu, ktery umozni pridat na nastrojovou listu tlacitka, a aktualni dokument konvertovat pomoci jednoho z nich. Asi nejjednodussi zalezitost na konversi.

Nováček
    Registrace
    Sep 2004

Asi mě někteří ukamenují, ale pro konverzi e-books používám plugin do MS WORDu (ke stažení zde). Produkuje to formát pro MS reader, který je součástí PPC. Soubory jsou krapítko větší než pdb, ale zase MS reader existuje i pro PC.

XBC XBC je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Všem děkujiu za rady, zatím jsem vyzkoušel Akpdb a musím uznat, že je to opravdu jednoduché a elegantní řešení. Jenom nevím jestli jsem stáhl DEMO, nebo kompletní verzi. Angličtinou moc nevládnu, tak nevím . Ale funguje to pěkně.
    Pez moc díky

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

no já nevím, ale nejjednodušší mi připadá konverze v prohlížeči mobipocket reader na PC. převádí z formátů txt, html, pdf word.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Jj.. MobiPocket reader 5.1 je ke stažení free tady... Je fakt NEJ!! Vřele doporučuji.. Od tý doby co tenhle soft mám tak není den kdy bych s ním nepracoval... R/W.. :yes:

Nováček
    Registrace
    May 2008

Ja pouzivam DocReader (jeden exe soubor bez instalace) a hlavne, a to asi malo kdo vi, ze jeden z nejlepsich free textovych programovych editoru PSPad, ktery je ceskeho puvodu, podporuje pdb format pro cteni i zapis. Staci otevrit txt soubor a pri ulozeni mu dat priponu PDB. http://www.pspad.com/cz/

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

A to mas v tom PSPadu nejakej plugin pro podporu *.pdb? Ja jenom, ze mne to takovyto soubor otevre v hexa.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2004

kdo nemá rád microsoftí formát tak dopiručuji pluin do wordu je to vlastně šablona s visualbasic scriptem, google poradí kde stáhnout... WORD2DOC je to fakt fajn otevírá i tvoří... .PDB

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Je něco co umí přidat i obrázky mezi text?? Mám takovou příručku s obrázky v MSWord a tam má asi 30 MB.. Je tam dost obrázků.. Ale potřeboval bych to převést do nějaké el. knihy i s těmi obrázky kvůli prohlížení v PDA.. Poradíte někdo něco?? Děkuji :yes:

Nováček
    Registrace
    May 2008

chromos: Je to prikladovy plugin, ktery je soucasti instalace. Asi mas starou verzi.

....
    možnost pluginů pro načítání a ukládání souborů. Popis najdete v podadresáři \Plugins\FileType. Pokud plugin existuje, soubory s příponou shodnou se jménem pluginu se načítají a ukládají přes něj. Max. velikost souborů je zatím omezena na 5 000 000 bajtů. Jako příklady jsou pluginy pro PDB (Palm data) a ZText (text zkomprimovany ZLib)

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Čtečka knih
    Od crapper_ce4you v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 31
    Poslední příspěvek: 11-02-2011, 20:14
  2. Tvorba e-knih
    Od spago v sekci eKnihy
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 10-05-2005, 14:56
  3. tvorba e knih