Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Budík

marfig (38)|26.2.2006 22:00
Sháním soft který by realizoval čistě funkci budíku. Žádné jiné věci nepotřebuji, jen jednoduše a rychle nastavit čas a zvuk.
Poraďte prosím, nepodařilo se mi nic rozumného najít.
atomion (1159)|26.2.2006 22:05
A ten integrovaný se ti nelíbí?? A jaké máš na to požadavky..v jakém formátu to má přehrávat melodie atd atd..? :yes:
speed-komi (278)|26.2.2006 23:53
na buzení používám PocketWakeup je free a budí mě spolehlivě i empetrojkama - doporučuju. nevim přesně odkud jsem ho stáhl, ale určitě ho někde najdeš, když ne a budeš mít zájem, tak ti ho můžu poslat.
macula_ce4you (691)|27.2.2006 06:19
Stáhnout se dá ZDE
marfig (38)|27.2.2006 06:49
Na tom integrovaném mi vadí několik věcí:
1. poměrně složitý přístup, Nastavení - Hodiny....
2. nevidím jestli mám něco zapnuté a tak
Možná jen nevím o nějaké vychytávce...
Díky za tip, vyzkouším jej
Mashe (622)|27.2.2006 07:53
ja bych rekl ze idealni je MortPlayer

rozlisuje vsedni dny a vikend, a hraje MP3 :)
anawarr (150)|27.2.2006 08:48
mám problém s budíkem na qteku 8310!!!

stáhl jsem si skvěl homescreen http://www.nectun.com/details_skin.php?id_menu=2&lang=fr&id_skin=1264&id_type_tel=2 kde součástí je skvělý budík. nainstaloval jsem si to včetně potřebných pluginu(jsou u toho) LCD plug 1.54 (Affichage bip horaire, Affichage alarme) a RJTime. budík má možnost nastavení pro každý den zvlášť, pracuje i s mp3 v storage>A.D.>sound

Tak k problému:

stává se mi, že občas nezazvoní nahlas, jen se na displeji ukáže "alarm", potíž je v tom, že se mi nepodařilo zjistit, proč. bohužel je to nepravidelné a nejčastěji ráno, když mám vstávat do práce. samořejmě jsem to mnohokrát zkoušel a měnil nastavení. ale prostě někdy zazvoní a někdy ne.

prosím někoho aby to vyzkoušel na svém Qteku 8310, zda se jedná o chybu v softu, nebo nastavení systému telefonu u mě. děkuji a očekávám, že se někdo najde.:yes: :$:
speed-komi (278)|27.2.2006 13:13
podobný problem jsem měl na svem Aceru. Měl jsem tam nějaký free budík na mp3 a byl velmi nespolehlivej. Pomohlo mi až vyměnění budíku. Takže určitě vyzkoušej jinej program, snad se to spraví. dobrejch budíků je spousta, nemusíš zůstávat jen u tohoto.
atomion (1159)|27.2.2006 13:30
Jak psal Mashe... MortPlayer .. Je to fakt skvělé buzení mp3kama... Vyzkoušel jsem a už se ničím jiným budit nechci.. :D
Krevety_tvf (143)|27.2.2006 21:28
shanim tez neco podobneho ale maximalne jednoducheho tak jako ten integrovany jen s podporou mp3 a nejlip anglicky :/
treba ten mort je na me moc high :sarcastic: radsi GSPlayer + klasik budik :D