Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Chyba displeje

will27 (131)|26.2.2006 19:54
Mam problem,ze se mi zblaznil jeden bod na displeji...nad ukazatelem baterie sviti jeden bod syte cervene...a to na vsech obrazovkach...pouze pri startu na obrazovce HTC INNOVATION ne,jinak naprosto vsude...i pri videu,obrazcich... Udelal jsem master reset(2 krat) a nic... Obcas to zmizi,ale docela me to stve... mam pocit,ze je to z mrazu...protoze vetsinou si toho vsimnu kdyz prijdu z venku... Co myslite..je sw problem,nebo hw.... Popripade kde je hlavni servisni stredisko pro CR...nebo jak prehrat cely system,ci nejaky service pack,ktery by to mozna vyresil....
Pavlucha (1496)|26.2.2006 19:59
Vypada to na vadny pixel a na ten se v tomto mnostvi zaruka uplatnit neda.
Muselo by jich na displeji byt vic.
will27 (131)|26.2.2006 20:10
To me docela stve...jaktoze se uplatnit neda.... Co kdybych rekl,ze to bcas dela pixelu vic... Demonstrace je pri nahodnem objeveni nemozna....
beecher (9270)|27.2.2006 07:23
will27 (131)|27.2.2006 09:50
Dekuju za zachranu.... Hledal jsem to vyhledavacem a nic.... Jinak od vcerejska uz mam ty vadne pixely 2...takze by ta reklamace mela probehnout ok...akurat budu muset vydrzet mesic bez Qteka...to bude des.. Mam domu uz jen starej Sony CMD-Z1:oops:
will27 (131)|27.2.2006 10:07
Jinak nevim,jestli to je nevalnou kvalitou,ci je to nahoda...ale jeste nikdy se mi nic podobneho nestalo...:sarcastic:
ameron (124)|27.2.2006 10:47
[QUOTE="will27"]...akurat budu muset vydrzet mesic bez Qteka...to bude des.. Mam domu uz jen starej Sony CMD-Z1:oops: [/QUOTE]
:( tak, tak uz nejaku hodinu som bez neho aj ja. Namiesto toho mam teraz starucky Alcatel one touch :D
will27 (131)|27.2.2006 11:12
A taky kvuli displeji? Je to des...Asi zajedu do GSMobile osobne...Jen aby to uznali...:sarcastic:
ameron (124)|27.2.2006 16:01
vsak kukni
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=13230
:?

kvoli displeju ano. Nez sa mam na to pozerat tak som to radsej skusil reklamovat. Hadam to vyjde. Napis ako si uspel ty nech viem ako mam reagovat na pripadne negativne vyjadrenie servisu.
will27 (131)|27.2.2006 16:35
Zkusim to taky....horsi je,ze me to nedela vzdy...ale jen nekdy...rekl bych,ze na to ma vliv teplota...pri nizsi teplote ten pixel cervene blika... Volal jsem pred chvili do GSMobil a tam se mi nevyjadrili,jestli to uznaji v ramci zaruky....tak nevim...rekli,ze to rozeberou a navrhnou dalsi postup...uvidime..
ameron (124)|27.2.2006 18:10
To potom ale znamena ze to asi uznaju lebo keby bola na to nejaka norma akoze kolko bodov moze byt chybnych tak by ti to rovno povedali. :yes:
Ok napis ako si vybavil. Mozes aj SZ. Alebo hadam sem aj ostatnych to bude zaujimat, moze sa to stat hocikomu.
will27 (131)|28.2.2006 13:27
Kazdopadne dam vedet....jsem vybaven po teoreticke strance,tak uvidime.. Jen si musim narychlo koupit nejaky mobil... Sony CMD-Z1 uz nevydrzi ani pul dne nabity... Taky je mu uz nejakych 7 let:D
will27 (131)|1.3.2006 19:41
Tak zitra jedu do GSMobile osobne...i s kamerou ,kde mam natoceno,jak to zlobi...takze kdyby nahodou ty pixely nechtely v servisu zlobit,mam to aspon zaznamenane.. Napisu vam zde zkusenosti s reklamaci v GSMobile a jak jsem pochodil s temi dvema pixely.. Opravdu reaguji na teplotu...pri nizsi teplote zlobi,pri pokojove ne.. Dale mam info primo z GSMobile,ze automaticky pri jakekoli reklamaci nahravaji nejnovejsi verzi systemu... A neopravnenou reklamaci po vas nemohou vyzadovat,kdyz dolozite dukaz,ze to zlobi,pripadne to na miste demonstrujete... Procital jsem jeste zakon o ochrane spotrebitele a normy ISO pro reklamaci... takze me nemohu klamat:cool:
Kyle (279)|1.3.2006 20:46
Prehrani novejsi verze systemu u Qteka 8310 asi nehrozi. Zatim zadna novejsi verze neexistuje.
ameron (124)|1.3.2006 23:56
[QUOTE="will27"]Tak zitra jedu do GSMobile osobne..[/QUOTE] Drzim ti palce :yes: potom sa ozvi ako si dopadol.
will27 (131)|23.3.2006 22:57
Zapomnel jsem uplne napsat,jak to dopadlo s displejem.... Chvalim pristup pracovniku v GSMobile...Opravdu parada... Dva pixely na reklamaci staci...parada... Opravili me to nejakou aplikaci na resetovani pixelu....prtoze jak jsem psal....provlem jsem nemel kontinualni,ale pixely problikavaly obcas... Prehrali kompletne cely sw... A zatim vse OK.... Zadny vadny pixel nepozoruji a vse bez problemu... Nicmene mi v GSMobile sdelili,ze kdyby byly problemy,vyridi dalsi reklamaci max. do tydne (do 3 mesicu od teto reklamace)...a displej vymeni... Takze musim praci v GSMobile ocenit a pochvalit:yes: