Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Loox 500 flesh update

Vratan (17)|24.2.2006 11:57
Na stránkách Fujitsu-Siemens je již několik dní ke stažení update pro toto pda, ale výběr podporovaných jazyků zahrnuje pouze cizozemštiny. Je možné použít třeba anglický upade a následně nainstalovat lokalizaci od Sunnysoftu? Nebo je třeba počkat až Sunnysoft vytvoří novou verzi lokalizace? Předpokládám že FSC se českou mutací updatu zabývat nebude. Za rozumné reakce předem děkuji.
atomion (1159)|24.2.2006 12:00
Taky si myslím že se opravdu češtinou zabývat nebudou.. :(

Měla by jít ta česká lokalizace ale záleží na změnách které nová ROM přináší..??
beecher (9270)|24.2.2006 12:56
Pokud jsou tam nejake velke zmeny, je potreba pockat... Ale muzete to zkusit, stejne budete nucen flashem hard-resetnout PDA (teda on to spise udela za vas... ;) )
Vratan (17)|24.2.2006 13:10
No, právě že co ten update opravuje, upravuje nebo mění, jsem nějak nenašel. Vyčkáme co na to lokalizátoři a další subjekty.
beecher (9270)|24.2.2006 13:20
Pokud jssem si vsimnul, tak je tam AKU 1.1.1, coz je vlastne takovy Service Pack na WM.
HUgo.j (59)|26.2.2006 22:31
Tak jsem dnes provedl update ROM a česká lokalizace funguje. Zatím jsem nepřišel na nic co by nepřeložila a také na žádné novinky ohledně updatu.

Jen během updatu ve mně pěkně zamrazilo, když se před koncem nahrávání objevila modrá obrazovka s bílým písmem o chybě v paměti a pak restart PC. PDA v tu chvíli zamrzlo s obrazovkou delfínů. Naštěstí po SR PDA naběhlo do předchozího mého nastavení. Podruhé vše proběhlo OK.
Také se mi teď po spojení s ActiveSyncem PDA automaticky přihlásí jako host a nejde synchronizovat, ale to je možná chyba na mé straně zatím jsem to moc neřešil.