Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 11 z 11

Téma: Recenze hry Spb AirIslands

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2004

Programy od firmy Spb Software House patří k těm dlouhodobě nejlepším a myslím, že každý, kdo se kolem Pocket PC nějakou dobu pohybuje, se již s jejich produkty setkal. Mezi nejznámější určitě patří balíček aplikací PocketPlus nebo program pro sledování připojení Spb GPRS Monitor. Ale Spb nevyvíjí jen „užitný software“, ale i hry. My se dnes podíváme na nejnovější počin v této oblasti – balíček 3 akčních her, budovatelské strategie a spořiče obrazovky pod názvem Spb AirIslands.

Přečtěte si celou recenzi.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Hral jsem to jiz pred par dny, ale nedovedl jsem prijit na to, jak si "vyrobim" nove lidi...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od S474N
    Hral jsem to jiz pred par dny, ale nedovedl jsem prijit na to, jak si "vyrobim" nove lidi...
    lidi prijdou sami tim, ze postavis zakladni domecek. Casem se počet obyvatel v domkach zdvojnasobi. Tohle je spis simulator malinke zapadle vesnicky nez milionoveho velkomesta )

rk9 rk9 je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Hra me trochu zklamala, cekal jsem vice akce nez jen postavit domek a cekat az mi clovicek vydela nejake penize a pak postavit nejaky dalsi domek :-( Je to nudne a ne prilis zabavne, dobre tak akorat na delsi cestu vlakem ci busem.

P.S. Dokonce se mi v hlavni hre seklo odpocitavalni casu do ukonceni dema :-)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

V recenzi chybí ještě jedna zásadní věc! A to, že můžete celý svůj ostrůvek uploadovat na stránky www.SpbAirIslands.com.. a zde ho pak můžete najít na mapě celého království.. nebo svůj vzdušnej vostrůveček porovnávat s ostatními hráči a pokusit se třeba překonat rekord dohrání hry pod 10 dní..

Tejhle hře sem totálně propad, protože je krásně roztomilá, poklidná, nenáročná, uklidňující, má nádhernou grafiku, možnost být pořád na svém ostrůvku (spořič), možnost si vybrat z několika her, po nahrání na net není ostrůvek sám.. atd

Pro inspiraci se můžete juknout na mé vostrovy

A pro zájemce přikládám ZIP s ikonama AirIslands na PC..)
    Témátko, a tapety pro PC v sekci Download na ofic. stránkách..
    Připojené soubory Připojené soubory

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Jaký je smysl hry Xonix?

rk9 rk9 je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

desku rozrezat tak by letajici kulicky zustaly v nejmensim prostoru a odriznuta cast desky zmizi, nedotknout se jineho objektu na desce. Cim vetsi uspesnost, tim vice bodu a to se pote promitne v hlavni hre AirIslands a diky "narezanemu dřevu muzete stavet a opravovat...

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Oops... A já proč mi pořád dochází dřevo a když ho kupuji tak dojdou peníze.. To jsem vůbec netušil že to maj ty ostatní hry spojitost s SPB AirIslands.. Moooc DÍKY!! :yes:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Citace Původně odesláno od atomion
    Oops... A já proč mi pořád dochází dřevo a když ho kupuji tak dojdou peníze.. To jsem vůbec netušil že to maj ty ostatní hry spojitost s SPB AirIslands.. Moooc DÍKY!! :yes:
    ROFL .) jinak me osobne se ta hra libi ... nemam rad akci... mam rad budovatelsky strategie a dokonce i transport tycoon i settlers jsem hral solo bez protivniku

Registrace
    Nov 2007

Ta mapa sveta je hezkej napad, ale bez pouziti vyhledavani se mi tam jeste nepovedlo najit jinou zemi nez Unpopulated

Hrtak: Svet v uvodu oznacujes strednim rodem naschval? :sarcastic:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

..nejprve se totiž osidluje země Pontogonia.. zkus se podívat tam.. třeba tam najdeš i moje vostrovy..

Podobná témata

1. Recenze Spb Weather
    Od Jarouš_ce4you_oldd v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 49
    Poslední příspěvek: 31-01-2008, 12:09
  2. Recenze SPB Pocket Plus 2.5
    Od Falco_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 03-05-2007, 06:44
  3. AirIslands - nová strategie od SPB
    Od Zdenek Malinsky v sekci Hry pro Pocket PC