Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

mail2web.com LIVE - zdarma 1GB e-mailová schránka hostovaná na Exchange Serveru 2003

Martino2_ce4you (42)|10.11.2006 14:07
Dobrý den

Zaregistroval jsem si účet na tomto serveru,všechno mi funguje dobře až na jednu věc.Vario se mi pořád připojuje na internet přes GPRS,dokonce i když jsem připojený na internet přes WiFi.
Nenašel jsem způsob,jak nastavit,aby se Vario připojovalo k účtu jenom,když mám aktivní WiFi.WiFi mám doma a ve škole kde jsem 80% dne,takže se nepotřebuji připojovat a platit za GPRS.

Děkuji za každou pomoc
Carpenter_ce4you (166)|6.1.2007 22:05
Zajímalo by mě, proč se mi po nakonfigurování mail2web jako serveru v ActiveSync na PDA nacpal jako exchange server i do Active Sync na PC.
Příšerně dlouho to trvá, než synchronizace proběhne. Dá se s tím něco dělat?

Zdenek Malinsky (9781)|6.1.2007 22:19
Dlouho to trvá jen poprvé. Nebo i průběžně při dalších synchronizacích? V každém případě snad není problém to "odškrtnout" v nastavení, pokud nechceš takto syncovat.

Pro jistotu se koukni na tento článek.
Carpenter_ce4you (166)|6.1.2007 23:03
V nastavení Active Sync nic takového nemám.

Když kliknu na ExchServ pravým tlačítkem, dostanu se do nastavení, kde jedinou volbou je odstranit ExchServ. Když ji vyberu, vyskočí upozornění, ze kterého usuzuji, že bych tím odstranil ExchServ i z PDA, což ale nechci.
Zdenek Malinsky (9781)|6.1.2007 23:15
Options - Sync Options .......nic?
Carpenter_ce4you (166)|6.1.2007 23:20
Zajímavý poznatek. ExchServ jsem odebral a nastavil ho znovu, tentokrát přes ActiveSync přímo z PC. Výsledek - asi 20x vyšší rychlost. Nechápu, ale když to funguje...:sarcastic: