Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

CE4YOU

Antonsiu (31)|17.2.2006 18:35
Viem, ze si teraz spravim nepriatelov, ale neda mi to. Na ce4you som zacal chodit asi pred rokom. Vtedy este bolo vzdy cerstve recenzie, clanky atd. V poslednom case uz nie su nove spravy ani v bleskovkach. Tento tyzden bola 3GSM konferancia. Na inych web strankach sa to len tak hemzilo novinkami. Chapem, ze autory maju aj ine povinosti, ale myslim si ze uroven tejto stranky upada, co je skoda lebo zatial je najkvalitnejsia v Cesko-Slovensku. Vsak napriklad recenzia na MDA Vario, co asi cakalo najviac ludi, uz stratila na aktualite, preto by som uz ani neunuval ju citat(keby bola!!).
Chodim sem uz len pre Diskusiu, kde su dobre rady. Ale zachvilu nebude komu radit.

Sorry, :(
ipf (2136)|17.2.2006 19:09
Milý kolego. Tvůrce tohoto portálu je zaměstnanec, který chodí do práce a plní příkazy svých nadřízených. Tento web vznikl z čistého fandovství a to, že se dostal až tam, kde nyní je, je velká zásluha nejen Pavla, ale i dalších, dobrovolných přispěvatelů. Porovnávat proto tento web s čistě komerčními portály, kde jsou lidé placeni za to, že napíší každý den nějakou recenzi, článek, či prostě blábol, k zaplácnutí místa, není zrovna objektivní posouzení úrovně.
V současné době je zde víc jak deset tisíc registrovaných čtenářů a musíš uznat, že na úrovni zejména diskuzí, se to nijak negativně neprojevilo. Pro srovnání se stačí podívat např. do diskuzního fóra Mobilmánie, kde je dobrá polovina příspěvků bezduchá válka zastánců jedmé tolefonní značky proti druhé.
atomion (1159)|17.2.2006 19:43
[QUOTE="ipf"]Milý kolego. Tvůrce tohoto portálu je zaměstnanec, který chodí do práce a plní příkazy svých nadřízených. Tento web vznikl z čistého fandovství a to, že se dostal až tam, kde nyní je, je velká zásluha nejen Pavla, ale i dalších, dobrovolných přispěvatelů. Porovnávat proto tento web s čistě komerčními portály, kde jsou lidé placeni za to, že napíší každý den nějakou recenzi, článek, či prostě blábol, k zaplácnutí místa, není zrovna objektivní posouzení úrovně.
V současné době je zde víc jak deset tisíc registrovaných čtenářů a musíš uznat, že na úrovni zejména diskuzí, se to nijak negativně neprojevilo. Pro srovnání se stačí podívat např. do diskuzního fóra Mobilmánie, kde je dobrá polovina příspěvků bezduchá válka zastánců jedmé tolefonní značky proti druhé.[/QUOTE]


..naprosto plně souhlasím s ipfem!! Pavel Koza a jeho kolegové to drží stále na dost dobré úrovni!! :yes: Btw: Na MDA Vario bylo mooc recenzí na zahraničních serverech a tím pádem nebyla potřeba dělat zde.. Fandím tomuto serveru a že NENÍ komerční mu podle mého názoru rozhodně přidává na kvalitě!! Jsou tady jen lidi které to zajímá a hlavně BAVÍ!!! :yes: :yes: :yes:
Zdenek Malinsky (9781)|17.2.2006 22:00
3GSM konference
Jak píše Patrick Zandl na svém blogu Marigold, v Barceloně se nic extra nedělo.
Cituji: Samotný kongres letos spíše zklamal. Pět let pokračující trend vytěsnování všech alternativních názorů letos došel tak daleko, že zde už nebyl vlastně nikdo s trochou kritiky. Celý průmysl se zvrhl do sebeoslav, chyběla mu špetka sebereflexe. A bylo to vidět na každém kroku. Opět očekávání vložená do služeb a technologií, aniž by se někdo ptal, co to přinese klientům. Propagace nehotových polotovarů a služeb, aniž by se zmínily či vůbec náznakem řešily stávající problémy oboru.

Motto letos byla televize, Hsdpa a konvergnce v podobě Uma a Fmc. Jen pro pořádek připomínám, že Fmc je označení celého směru konvergence, ne jen technologie. Žádné vystoupení na konferenci nebylo možno označit za zásadní a naprostá většina z nich nebyla ani osvěžující.

Novinky
U software píšeme o nových softech nebo o podstatných změnách. Nemá cenu psát o každé nové verzi, když tam třeba vylepšili jen barvičky. U hardware myslím píšeme o všem podstatném. Řekl bych, že o min. 80% věcí, o kterých psali ostatní české a slovenské weby jsme už dávno psali a nemá smysl to opakovat stále dokola. Nejsme placení novináři, kteří musí mít za každou cenu každý den 1 či více článků.

Posledních 1/4 roku soustavně sleduji zahraniční weby o PDA, mobilech a smartphonech. Mohu tě ujistit, že to co si přečtu tam si za 2-4 dny přečtu i u nás. Stejné fotky, doslovný překlad, někdy zkráceno nebo něco málo přidáno. Tady na ce4you je to jako informace v diskuzích a oni to tam mají jako regulérní článek. Navíc od sebe všichni navzájem opisují. :sarcastic:

O to, že by nebylo komu radit se nebojím, spíš naopak.
gattomino (32)|5.3.2006 20:25
mám otázku: Chci tričko CE4you, co pro to mám udělat?
CommanderZ (1798)|5.3.2006 20:31
Byl tady na to nekde topic, zkus hledat
gattomino (32)|5.3.2006 20:37
jéé, promiň že jsem nevzdělanec, ale co to je "topic"?
duffioso (537)|5.3.2006 21:10
gattomino nam vcera utekl ze srazu a sel se opit jinam,tak je asi jeste pod vlivem:D mrkni do sekce off-topic a nebo napis SZ Pavlovi Kozovi
Zdenek Malinsky (9781)|5.3.2006 21:12
Trička zde
gattomino (32)|5.3.2006 21:12
nojo no. :cool:
Pepa7 (110)|5.3.2006 21:26
Souhlasím s tím, že úroveň ce4you klesá - ať už jsou důvody jakékoliv. Klesá však i úroveň diskuzí, kdy čtenáři nereagují na dané téma (snad jen honí počet svých příspěvků - viz reakce výše). Lidí, kteří reagují na diskuze radou, nebo pomocí je opravdu jen několik....