Scanovani map pro Oziho
Priznam se, ze se snazim poprve zkalibrovat mapu pro Oziho a hned na zacatku jsem narazil na problem a to je nekvalita scanovani => rozjete scany. Nechal jsem si nascanovat turistickou mapu podle ktere jsme jezdili v lete ve Svycarsku na A3 scaneru = 6 dilu. Kdyz jsem se je potom snazil pospojovat narazil jsem na to, ze mi nesedi na vrstevnice kraje techto scanu a to az o cca 3 - 4 mm. Kdyz srovnam jeden kraj, druhy se mi rozjede.
Mam zvolit nejakou zlatou stredni cestu, nebo radeji poridit nove scany (tyto mne staly 300,-). Samozrejme mne zajima jak hodne se mi takovato tolerance muze projevit pri praci s GPS ?
Anebo - jak udelat index techto dilu tak, aby po jejich samostanem zkalibrovani se mi mapy automaticky na PDA prehazovali podle aktualni pozice GPS ?
Diky za rady
Mam zvolit nejakou zlatou stredni cestu, nebo radeji poridit nove scany (tyto mne staly 300,-). Samozrejme mne zajima jak hodne se mi takovato tolerance muze projevit pri praci s GPS ?
Anebo - jak udelat index techto dilu tak, aby po jejich samostanem zkalibrovani se mi mapy automaticky na PDA prehazovali podle aktualni pozice GPS ?
Diky za rady