Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Nešťastný Bluetooth Serial Port v MDAc

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Každé bluetooh zařízení s podporou bluetooh serial port, které jsem kdy k MDAc připojoval (GPS, PC s ActiveSync, atd.) si při spárování vždy vytvořílo jeden a týž komunikační port COM5. Nikdy žádný jiný!

Následkem toho nezle používat více zařízení současně. Aplikace hlásí chyby, že je komunikační port již používán a žádají jeho uvolnění.

Existuje nějaký způsob, jak přinutit MDAc BT managera k rozdělení jednotlivých zařízení do více různých portů? Např. GPS COM5, ActiveSync COM4 apod.

Dík za rady,
    MASOLOPOTOR.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Odeber vsechno ohledne BT z PC i cihly. Znovu vyhledcej/pripoj/sparuj/vytvor odchozi COM port s BT GPS a pomoci nejaky utilitky ala VisualGPSce over, ze funguje a bezi.
    Nech bezet GPS vcetne pripojeni v programu, odeber profil z ActiveSyncu. Znovu vyhledej/sparuj/pripoj kompa/vytvor prichozi port v cihle a znovu vytvor profil v ActiveSyncu. Melo by to fachcit a priste si to i pamatovat.

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Citace Původně odesláno od Surgical
    Odeber vsechno ohledne BT z PC i cihly. Znovu vyhledcej/pripoj/sparuj/vytvor odchozi COM port s BT GPS a pomoci nejaky utilitky ala VisualGPSce over, ze funguje a bezi.
    Nech bezet GPS vcetne pripojeni v programu, odeber profil z ActiveSyncu. Znovu vyhledej/sparuj/pripoj kompa/vytvor prichozi port v cihle a znovu vytvor profil v ActiveSyncu. Melo by to fachcit a priste si to i pamatovat.
    Tak jsem se řídil tvým postupem:
    1) odebral jsem všechna BT zařízení v PC i MDAc,
    2) spároval jsem GPS, MDAc si vytvořilo odchozí COM5,
    3) spustil VisualGPS a ověřil funkci GPS, program jsem nechal běžet,
    4) spároval jsem PC+MDAc, v MDAc mi to opět vyhodilo dotaz zda chci vytvořit odchozí COM5 port,
    5) GPS a ActiveSync společně nefungují, protože jedou na stejném portu.

Kde se stala chyba?

MASOLOPOTOR

Podobná témata

1. iPAQ 214 a BT serial port
    Od Keltek_ce4you v sekci iPAQ 2xx
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 25-06-2008, 12:22
  2. i600 Bluetooth serial port
    Od Trautenberg v sekci Zbývající zařízení Samsung
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 01-09-2007, 22:23