Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Coimpact - původní T-Mobile flash

mac_hal_ce4you (8)|9.2.2006 11:30
caute lidi,

shanim puvodni (oficialni) flash od T-Mobilu na MDA Compact.
Budu vdecny za jakoukoliv radu ci odkaz, Chci vratit vse do puvodniho nastaveni (btw. co vsechno tam na zacatku bylo?), protoze muj mazel :) pujde na reklamaci.
mousefromhouse_ce4you (268)|9.2.2006 11:37
Muzes ji stahnout na strankach TM-CZ
mac_hal_ce4you (8)|9.2.2006 11:45
je to tohle
BlackBerry_Firmware_7290_40249_lepsidiakritika.exe
nebo tohle
BB_Firmware_MDACompact_11300_121_11200.exe ?
na
http://t-mobile.cz/Web/Residential/PeceAPodpora/SouboryKeStazeni.aspx
beecher (9270)|9.2.2006 11:47
To druhe...
mac_hal_ce4you (8)|9.2.2006 11:48
diky a drzte palce at se mi brzo vrati z5 :)
Vladimír Klaus (35)|9.2.2006 12:07
Mě by ještě zajímalo, kde sehnat opravdu původní firmware (v takhle pěkné instalaci). V 1.13 mi vadí problémy s GPRS a rád bych se vrátil k 1.10. je nějaká šance?

Díky
beecher (9270)|9.2.2006 12:09
Nekdo ji mel... Ale proc to resit? Staci si vyzkouset par ROMek a nektera z nich bude behat lepe, nez ta 1.10... ;)

Tohle je pro pripad, ze by to nekdo chtel reklamovat...
Vladimír Klaus (35)|9.2.2006 12:14
Já bych rád nějaké ROMky vyzkoušel, ale kdepak je najdu? A myslím tím opravdu v takové pěkné instalaci, jako je aktuální 1.13. Žádné složitosti, jako se tu popisují :) Prostě připojit, spustit exáč a za půl hoďky to mít vyřízené. Předem díky.
ElSoft (1244)|9.2.2006 12:37
[QUOTE="Vladimír Klaus"] V 1.13 mi vadí problémy s GPRS a rád bych se vrátil k 1.10. je nějaká šance?Díky[/QUOTE]
muze se zeptat jaky je problem s tim GPRS?
Vladimír Klaus (35)|9.2.2006 13:13
Než odpovím, tak musím předeslat, že jsem asi sám s tímto problémem. Nedávno jsem to tu sepisoval a bez jediné reakce kohokoliv... :(

Jde o to, že po synchronizaci (ActiveSync 4.1 CZ) a následném odpojení kablíku, mám ikonku GPRS jako velké inverzí G. Kliknu na ní, dám připojit a po cca minutě mi napíše, že služba není dostupná nebo že je něco špatně. Ovšem pokud udělám softreset, okamžitě se připojit dá. Takže něco se během té synchronizace zřejmě "po...", což nějak pochroumá Radio.

Ovšem pozor - občas toto zafunguje bez problémů, takže jestli pochroumání Radia má na svědomí to, co se sychronizuje, nebo jak dlouho to mám připojené nevím.

Ještě dodávám, že nová ROM je 1.13, ale Radio je tam 1.12. Jestli TM někdy vydá nějakou novou verzi, která by to řešila, nevím. Taky mi včera v TM řekli, že netuší, jestli mají v servisu schovanou ROM 1.10, které se dožaduji zde.
GeorgeCZ_ce4you (141)|9.2.2006 13:56
Me neslo obcas GPRS nedari(lo) pripojit s puvodnim radiem i s 1.12. Nevim, jestli za to muze jen AS nebo nejaka jina aplikace, ale nedeje se to casto, tak to neresim. Kazdopadne bych si od puvodniho radia moc nesliboval.
Ganja_ce4you (324)|14.2.2006 19:23
kdyby si mel naistalovany GPRS monitor tak zadne velke G nemas a zadny problemy taky ne,ale to jsem ti psal jiz pred mesicem...

jinak mdac jsem mel v reklamaci a samo z nejnovejsi romkou .. dyt ta je oficialni
Vladimír Klaus (35)|16.2.2006 11:47
Nesouhlasím, GPRS monitor nic neřeší. Velké G tam je vždy po tel. hovoru nebo ActiveSync. Či snad existuje nějaké zvláštní nastavení GPRS Monitoru, kterým se to řeší?

BTW: Kde se dá sehnat nejnovější GPRS Monitor? A když už jsme u Monitoru, tak mi nejde odinstalovat (drží si GPRSNotify.exe). Je na to nějaký trik?

Díky
Ganja_ce4you (324)|16.2.2006 12:06
ja kdyz si nahraju gprs monitor tak me to nahradi G .. takze nevim o cem mluvis.. ono kdyz nemam naistalovany GPRS tak se me samo nezapina gprs kdyz o to vola j programy a tak..takze prvni vec co naiostaluju je to GPRS monitor a zadny problems.. takze zadny velky G tam byt nemuze ,protoze ho nahradi ikona GPRS monitoru...

btw: velky G znamena,ze v tom miste je GPRS mozne..ne ze je pripojen..ale to jen na okraj
Vladimír Klaus (35)|16.2.2006 16:32
Ono se to géčko nenahradí, ale překryje... takže to jenom tak vypadá :o)

A mě GPRS aplikace v pohodě zapnula i bez monitoru. MDAc mám 3/4 roku a o monitoru jsem se dozvěděl teprve nedávno a dokud jsem měl starou romku, vše běželo bez nejmenších problémů.

No to je jedno, v každém případě dík.