Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Stylus n50

Major_ce4you (21)|9.2.2006 09:26
Tak se mi při běžném tápnutí na dispelj zlomil stylus-plastová špička v tom zúžení. Důvod k reklamaci? To by člověk nesměl mít zboží ze Sunnysoftu-spojovatelka přepojila, ale nikdo to nezvedal, pak si nechala mé číslo, nikdo se neozval, na mejl který mi nadiktovala nikdo nereaguje-to mne však nepřekvapuje, na předchozí 3 e-maily ohledně problémů s jejich sw. a akt. klíčem dodnes nikdo nezareagoval. O tom jsem ale nechtěl psát. Ceny nových stylusů jsou pěkně přemrštěný, ať koupím jeden a zaplatím poštovné, nebo balení ve třech. Nemá někdo podobný problém? Buď bych já objednal víc, anebo odkoupil od někoho nedobrovolný několikanásobný nákup. A vůbec-stalo se to někomu taky? Patrně výrobní vada-při té ceně by mohli výrobky aspoň rentgenovat :o)
Karm (365)|9.2.2006 10:54
Podobné se mi stalo vlétě-ale mou blbostí(rozsedl sem si ho).než přišly nové pomohlo vteřinové lepidlo,v místě prasknutí sem ho slepil a to zůžení(ve kterým to ruplo) jsem zalil taky,a stylus drží dodnes,občas ho ještě i použiju..taky se mi zdálo 400 za 2 ks dost,ale co naděláš.
CommanderZ (1798)|9.2.2006 11:27
O nekvalitnich acerackych stylusech uz se toho tady napovidalo mnoho... :sarcastic:

Duvod k reklamaci to imo neni, nebo alespn tu reklamaci nikdo neuzna.

Ceny? To uz sly dolu. Driv staly stylusy pro n30 skoro 700,- :mad:
c.Data_ce4you (40)|9.2.2006 12:36
No mě se ulomil vršek, tak jsem tam dal imbus M3 a uvažuji že si i spodek nechám udělat z nerezu :) Fikne se šroubek a zakulatí se jen hrot a je to :)
Major_ce4you (21)|9.2.2006 13:00
On je trošku asi problém s tím lepením.Pokud jsem správně pochopil to, že nyní mi stylus nezacvakne, když ho zasunu do pda, tak právě to zúžení působí vevnitř jako aretace. Nedej bože, aby slepení povolilo, když je stylus na svém místě-to by bylo na rozmontování pda, ne? To raději už nový..každopádně dík za postřehy. Reklamaci vzdávám, alespoň nějakou odpověď od Sunnysoftu taky a zkusím zbývající plast zbrousit do špičky.
Dallda_ce4you (0)|9.2.2006 13:40
Taky se mi povedlo zlomit stylus. Kdyz jsem byl v prodejne sunnysoftu, tak jej prave nemeli na sklade, ale nevim jestli se pletu, ale prodavaji ji po jednom kuse, ne? Musel jsem pak improvizovat a koupil jsem toto. A jsem maximalne spokojen, jen jeste musim koupit ten originalni stylus, abych nemel v PDAcku takovou diru :)
Homer261 (98)|9.2.2006 15:54
Je pravda, že stylusy stojí za bačkoru. Nejen, že jsou úrazové, jak tady všichni píší, ale navíc jsou nepohodlné do ruky.
Lepší je dostat k vánocům multifunčkní propisku se stylusem. Drží se lépe, nemusíte přehazovat obsah dlaně, když chcete něco napsat.;)
brkel (56)|9.2.2006 16:43
...nejlepsi stylus je obycejna tuzka...
Blondak_s.r.o. (78)|9.2.2006 18:17
No me se zlomil pred tejdnem a zatim jsem si to nahradil paratkem paradne tam pasuje:D .
Jednou sem ho už reklamoval. Zlomily jse mi vobe plastovy casti tak jsem je pekne zabalil a sel sem to reklamovat.
Po 9 dnech sem ho dostal zpatky a kupodivu sem dostal novej.
Mad_Mat (59)|21.2.2006 22:12
stylusy jsou strasne krehky :-( ja to provizorne slepil isolepou (spodni cast) :-D pak jsem si na cybexu pack dvou stylusu asi za 350 :-)
fero&n30 (12)|23.2.2006 06:09
pekny den.
a) suhlasim s nazorom, ze originalny stylus (n30) je veeelmi nepohodlny; ale
b) k tabletu digi memo a501 mam pero s plast spickou, a ked s nim pisem do aceru, velmi casto mi nahadzuje 2 rovnake znaky. snad je to zapricinene hmotnostou pera??
Major_ce4you (21)|23.2.2006 08:28
Tak původní stylus jsem si obrousil znovu do špičky-moc plastu tam nezbylo, ale v pda jakž-takž drží a pro použití "v terénu" vyhovuje. Na místech, kde pracuju (doma, kancelář a pod). používám špejle na pečení-vynikající špička, délku si přizpůsobím odlomením a nechávám je na stole. Hloupé, ale doporučuji.
Homer261 (98)|23.2.2006 19:55
K těm 2 nakům naráz nevím - jsou to stejné znaky nebo sousedící?
Špičky některých neoriginálních stylusů jsou poněkud širší - tj. tupé - a při tlaku na displej se tlak přenese okolo a aktivují se okolní znaky. Jemné obroušení obvykle pomůže. Je třeba dát pozor, protože materiál plastů není z nejodolnějších a rychle mizí.
Vahou pera by to nemělo být - tlak přece reguluješ držením, ne?
fero&n30 (12)|24.2.2006 05:01
zopakuje mi to ten isty znak. skusil som aj verzatilku, a je to podobne. so stylusom sa mi to nestava...
brkel (56)|26.2.2006 22:37
..ja mam na stole u pc paratka.... ;)
resnicka (4)|31.3.2006 11:57
nic si z toho nerob ja ked som mal dakedydavno ipaq 3600, stylus som k nemu uz nedostal a mojim stylusom sa stala pekna zaschla zluta hranolka
Major_ce4you (21)|1.4.2006 22:14
Tak mi přišel nový od Sunnysoftu-reklamaci neuznali, ale neplatil jsem poštovné (jak velkorysé). Přišel stylus celý z černého plastu, po chromovaném středu ani památky(byť v nabídce je vyobrazen), měký jak guma, v ruce pruží, materiál jako plastová špejle od lízátka, špička "ostrá", že nejde téměř resetovat. Na opačném konci výstupky na uchopení oproti originálu slité v neforemný celek. Po zasunutí necvakne jako originál, hádal bych made in Burundi, Botswana apod. Skutečná cena tak cca 30 hal., u Sunnysoftu 279,-Kč. Největší zlodějna mého života, je třeba vidět na vlastní oči,foto pošlu. Doporučuji vyhnout se obloukem.
Mlha_ce4you (18)|1.4.2006 22:20
Tyhle nevypadaji vubec spatne :

http://www.alfacomp.cz/php/zbozi.php?akc=2&mnu=2&zob=2&pol=625&zbo=78126

Mlha
Blondak_s.r.o. (78)|2.4.2006 14:44
To je neak levný 150kč!!!
Konečně přišli na to že plast v tom zužení je moc křehkej.
Ta kovová část je protáhlá dolu a na konci je mala plastova čepička fakt super:yes:
Nevíte kde to koupit v Praze ?
00136343_78125av_1mPJ.jpg
speed-komi (278)|2.4.2006 19:23
Je ten stylus určitě kovový? není to pouze nějaký kovový vzhled, nebo nějaký měkký kov, který se za chvilku zlomí? na té fotce toho není moc vidět. Má někdo zkušenosti s tímto výrobkem? Asi si ho koupím, cena docela slušná a stylus také nevypadá špatně..
Marian Veselý (662)|2.4.2006 20:23
Koupil jsem Smartax na Palmpc.cz a taky má spodek kovový až na tu špičku. je malinko těžší a líp se s ním pracuje. http://shop.palmpc.cz/prodavej/palmpc/katalog.asp?jis=242006202245&fId=100301&fIds=nn48w8dda5&fKatCis=pda37m
speed-komi (278)|2.4.2006 20:37
a drží v n50ce dobře? zacvakne? Taky vypadá báječně.
Marian Veselý (662)|2.4.2006 20:48
Jasně mám ho už tak 5 měsíců a naprosto v pohodě. Zacvakne a drží. A cena je více než přijatelná. OT: Koukám fanoušek XMagu :-). Kdyby Bleha věděl, kam všude se až dostal :-)...
speed-komi (278)|2.4.2006 20:56
Tak dík za info, asi to nevydržim a pořídim si ho. Když drží už 5 měsíců, tak to bude asi kvalitní. Originál sem zlomil asi po dvou měsících.

Jo, jo fanoušek XMAGu. Mám ho již nějaký čas předplacenej, ale ještě jsem si nestihl zaplatit vydání s DVD.
c.Data_ce4you (40)|6.4.2006 11:19
Lidi tak už mě nebavilo tam mít místo horního držátka Imbusový šroub M3 a pak jsem našel starej horní kus a přilepil odě části k sobě ale stejně to nevydrželo, ale jelikož jsem projektant tak mi to nedalo a dneska jsem si vyvrtal o plastového konce díru 2,5mm a závitníkem udělal závit M3, poté jsem vzal červika M3 a lepidlo, na červa jsem nanesl lepidlo a našrouboval tak že špička červika ční směrem ven cca 8mm, červík je v černé barvě takže vše je stilové a už se nezlomí za to vám ručím :)
Karm (365)|22.4.2006 18:03
Tak jsem si koupil ten Forefer z Alfacompu.Je opravdu kovový,o trošku těžší,ale sedí a zacvakne dobře,plně srovnatelný s originálem.Jen v místě toho zůžení,kde to zacvakává, už se začíná ošmrdlávat ta stříbrná barva(cca 14 dnů používání)..
speed-komi (278)|22.4.2006 18:11
Také jsem si koupil ten z alfacompu. Tím že je těžší, tak se mi i lépe drží. Jeví se bitelnější než originální. I mě se mírně ta barva oloupává, ale je to pouze detail a nijak mi to nevadí.
Blondak_s.r.o. (78)|24.4.2006 16:30
Tak ja si pockam dal sem moji n50 kvuly stylusu do reklamace tak sem zvědav jestli mi daj novej.
Jinak jestli nedaj tak si určitě koupim z alfacompu.;)
Kolik tam stojí poštovný?
speed-komi (278)|24.4.2006 20:27
Tak to je trošku horší.... 120Kč! Je to celkem dost, ale když si obědnáš víc věcí, tak ti to až tak nepříde(nebo se složte na poštovné s kámošema a kupte si víc věcí, to je pak jako nic). Nebo pokud zaplatíš převodem z účtu, tak to máš, myslím, o pár pětek levnější.