Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 29 z 29

Téma: Jaky internetovy prohlizec?

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

hmm, zajimave....doted jsem si myslel o seznamu sve a po tech prispevkach co tu padli, uz premyslim kam prejit )
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ja si o Seznamim e-mailu myslim neco uz 2 roky po tom, co jejich POP3 server je naprosto nespolehlivy... Jsem u Centrumu, pristup IMAP a mam klid...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Jak vidím, nadpis tohoto threadu by mohl být "Jaký český freemail máte nejraději"

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Mno, zase bych se do pop3 správy na seznamu tak nenavážel, je pravda, že tu a tam jim to spadne, maj to špatné, ale na druhou stranu, mam účet i na centru, všechny je mam ze vzdálenou správou v miriam (miranda IM) a že by centrum vedle nich zrovna excelovalo, to se opravdu říci nedá. Nicméně, tohle je už hodně OT, a i když se tohle téma jmenuje něco ve smyslu "jaký internetový prohlížeč", tak koukám, že jedinou zmínku o nich sem nakonec měl jen já a to ještě ubohou, ničím nepodloženou teorii.
    O seznamu se řeklo své, o jeho načítání i vzdálené správě....;-)

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

..přihodím ještě co používám já.. podle mě je uplně nej freemail Atlas.cz .. jsem u něj už pěknou odbu a nepamatuji si že by mi "někdy" přišel spam. Je pravda že jejich spam filtr je tak silný že mi někdy nepřijdou ani nějaká maily jako jsou třeba potvrzení registrace ale to se mi stalo jen parkrát.. (dalo by se to spočítat na prstech jedné ruky) Každopádně doporučuji Atlas.cz!! K tématu o prohlížečích na PDA se bohužel nevyjádřím protože lezu na net jen na stolním PC. Za to se omlouvám.. Moc se v tom tedy neorientuju ale jestli existuje něco jako Mozilla Firefox pro PPC tak bych doporučil to.. Jinka Opera nemusí být také vůbec špatná.. Jestli se pdobá té na PC.. :yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2004

Kdyz uz jsme u toho OT: pouzivam Post.cz uz od jeho vzniku a s jejich antispam filtrem jsem spokojen - obcas samozrejme nejaky mailspam propusti, ale minimum - navic ma i interni antivir... no musim rict ze jsem mel o Seznamu vetsi mineni

Nováček
    Registrace
    May 2006

Seznam.cz koupil nedávno Post.cz, takže na tom budeš zanedlouho naprosto stejně jako uživatelé seznamu (a email.cz)

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

ANO jako uzivatel EMAIL.CZ uz od prazdnin placu a nadavam na ..... seznam.
    Napr kdyz jsem se pokousel zmenit flitr a pokazde kdyz jsem dal ulozit, vratil data (a samozrejme napsal ze ulozeni bylo uspesne) tak jsem to uz chtel rozkopat.

Co se tyce alternativnich browseru, nechce se tem co pouzivaji alternativni prohlizece vypsat nake to pro a proti proc preski z IE?

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

jj..........zlatej Centrum :-) par mailu uz tu mam a jsem MAXIMALNE spokojen. Seznam se mi od jakziva zdal nakej divnej :-D vyskousel jsem docela dost portalu a freemailu, ale Seznam vzdy obhajoval posledni pricku.......

mimochodem, zpet k tematu...chtel bych vyskouset Operu, nebo pokud je i na PDA tak Mozillu :-) nemohli byste napsat tipy kde by se daly sehnat?????? PLEEEEEEASE
    diky ) ) )

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Opera a Mozilla Minimo. Přečti si celé diskuze. Poslední verze jsou až na konci.

Ale jinak stačí používat toto :yes:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

jeste jsem si vzpomnel na dva odkazy .) a to neni vsechno... seznam :no: :no: :no:

http://j3sus.bloguje.cz/121558-sezna...-stiznost.html

http://j3sus.bloguje.cz/120196-seznam-neznam.html

jiank pouzivam na pda operu, aby to nebylo tak offtopic .)

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

NetFront 3.2...jede nadherne!

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

Ja tedy zasnu nad tim, jake zkusenosti se seznamem mate vy. Ja na seznamu jakozto sekundarnim mailu jedu radu let (smtp/pop3) a naprosto bez problemu. Vsechno doruceno, vsechno prijato. S novym spam filtrem mi nechodi ani spam.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

ja osobne jsem mel se seznamem hodne problemu,ale po tom co jsem si zridil mail na centrum.cz a i seznam jsem tam presmeroval tak je po problemech!Nekdy se mi na seznam klient ani neprihlasi a to je na seznamu dost casto!

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Jaký vybrat internetový obchod?
    Od Gerry v sekci Jak a kde nakupovat?
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 25-10-2014, 09:12
  2. HTC Kaiser - Jaký internetový prohlížeč?
    Od dustpath v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 07-11-2008, 20:31
  3. Asus A639-jaký máte internetový prohlížeč?
    Od Lukas H v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 16-02-2008, 19:32
  4. defaultni internetovy prohlizec
    Od Tazz1_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 11-03-2007, 13:28
  5. Internetovy prohlizec s podporou JAVA
    Od fahrus_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 12-10-2006, 23:37