Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 25

Téma: sdílení souborů

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Zdravím..vzhledem k tomu,že jsem začátečník a téma k mému problému jsem nenašel nikde na foru můj dotaz zní:

Jak donutím přes wifi nasdílení souborů v PC a Variu tak aby se viděli a mohl bych je navzájem přesouvat?Pokud ve Variu zadám mapovat síť,tak se nic neděje.
    Při připojení přes USB kabel vše chodí jak má,dokonce se dostanu i na net.Přes wifinu nic.
    Jen dodám,že AP mám od Edimaxu a normálně se s ním Variem spojím.:sarcastic:
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

:?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Taky jsem to hledal a našel alespoň toto téma http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=10355
    Už mi podle toho šlape activesync přes wifi, tak alespoň jedním směrem se dá klidně kopírovat.

Jak z PDA na PC přes asi nejspíš nasdílené složky (nebo FTP) ještě nevím.

Nemohl by někdo ze zasvěcených přidat návod pro oslíky?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

No s wm2005 přesala jít synchroniyace přez wifi, takže to můžeš řešit opravdu asi přez to ftpéčko, ftp server můžeš mít jak na pc tak na pda, otázkou je nakolik je to efektivní řešení.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

No, to zrovna nové koště nějak hůř mete. Není to špatné moct activsyncovat přes wifi.

Nicméně o tom ftp přístupu. Jsem v tomto ohledu laik, ještě jsem PDA s notesem takto nespojoval. Píše v tomto téma o ftp spojení prostřednictvím Total Commaderu a nasdílených složek v NTB. Jak se to ale krok po kroku používá. Co zadat v PDA a kde, co kde nastavit, a jak mít wifi připojení? (do práce, do internetu?) A la Philadelphia - vysvětlete mi to lehce jako malému dítěti. Díky.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Total Commander umi jak FTP spojeni, tak pristup do mistni site. Nejprve bych doporucoval proverit tu druhou moznost, protoze FTP spojeni vyzaduje na PC bezici FTP server.
    Netusim, jak to beha na Variu, ale jinak v TC staci doklikat na LAN a pak zadat NovyServer, coz je jmeno nebo IP toho PC. Pak se zepta na prihlasovaci udaje a pak by mel ukazat sdilene slozky na PC.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Jo jo, super! Díky - šlape to. Naklikal jsem LAN, dal jméno notesu a přihlásil se admin údaji a ukazaly se mi nasdílené složky. Paráda.
    Při přihlašování je tam ještě kolonka DOMÉNA - jak ta je využitelná. Já ji nevěděl, tak jsem ji nezadal a nevadilo to.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Domena se zadava pri pristupu na prostredky ve siti, ktere jsou v Active Directory.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Muzete mi prosim nekdo rici, co znamena "PROKLIKAT SE V TotalCommanderovi NA LAN???"
    koukam do toho uz asi hodinu a porad nevim co tim chcete rici...
    diky moc. Borek.

EDIT: jo tydle vydle... ono je treba taky udelat neco s tim firewalem, kdyz se prida nova sitova karta... ach jo:-)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Jinak taky v TC otevrit \\, LAN atd...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Potřeboval bych poradit, řešim vlastně stejnej problem jako autor této diskuze, snažim se sdílet soubory notebooku s pda, ale když se chci z pda pomocí total commanderu připojit, tak se objeví hláška "chyba 53 při spojení" a hláška "chyba 0 změna adresáře", nevíte někdo co s tim? dik

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2005

předpokládám, že wifi máš spuštěný?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

jj jasně, noťas i pda se jeví spojený, ikdyž to nemam jak otestovat, problém bych tipoval někde v noťasu - nastavení sítě, protokolů atd. v tom se moc neorientuju...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

1. Jak zadavate cestu k tomu sdilenemu adresari?
    2. Mate na te WiFi karte v PC nastaveno u IP protokolu v Advanced na zalozce WINS zvoleno "Enable NetBIOS over TCP/IP"?
    3. Testovat pripojeni (pingy, traceroute atd.) muzete pomoci vxUtil (Personal Edition) od www.cam.com...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Tak sem zkusil vxUtil a ping mi nejede, tak už aspoň vim kde hledat chybu...

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Windows 7 - připojení,sdílení souborů
    Od Losos_ce4you v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 27-11-2009, 21:31
  2. Kaiser a sdílení souborů s PC
    Od cdwwr v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 04-04-2008, 13:58
  3. Qtek8310 sdileni souboru