Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

VARIO - problemy - samovolné resety, indikace roamingu a další

JOYSTICK (150)|15.2.2006 20:04
nechci ze sebe dělat vola a nevim jestli to tu už bylo,ale link na nefunkční MMS je už zamčený tak to napíšu sem.
Pokud vám nejdou MMS jako u mě na vodafone,bylo to tím že jsem byl připojený na PC a spuštěný remote a actyvesync,po 8 hodinách pokusu a omylů nic,až po odpojení od PC vše OK
ENJOY
jarecek_ce4you (161)|16.2.2006 06:57
[QUOTE="JanAltman"]No jasne ;-) To je dobra metoda, ale trochu zdlouhava. Treba mi jeste nekdo da nejaky konkretni tip.[/QUOTE]

no ja myslim, ze je to hlavne jedina metoda, ktera muze prinest nejakej progres. pokud k tem resetum nedochazelo po prvnim spusteni, kdyz bylo zarizeni cisty, tak je opravdu velka pravedpodobnost, ze to bude nejakou doinstalovanou aplikaci. ja osobne bych odinstaloval vsechno. zkusil nechat bezet zarizeni den, dva cisty a kdyz by to bylo ok, tak bych zacal postupne softy pridavat. je to sice prace na nekolik dni, ale diagnostika prinese sve ovoce.

ale mozna se tady fakt objevi nejakej telepat, kterej to rozsekne. mozny je vsechno.
JanAltman (162)|16.2.2006 08:33
Jestli to delalo i "ciste" zarizeni naprosto nemuzu tusit. I na "spinavem" jsem si toho vsimnul nahodou.
Na cistem jsem to mohl klidne prehlednout - proste se to na par desitek sekund vypne a pak to zase nabehne - v podstate do stejneho (funkcniho) stavu. Pokud se to tedy stane v dobe, kdy se zarizenim nepracuji, nepoznam to.
A bohuzel na nekolikadenni experimentovani nemam cas. Navic instalovat tam znova veci jako .NET framework 2 je pomalu taky nekolikadenni akce.
Takze s tim holt budu muset vydrzet.
VarioT (35)|17.2.2006 18:22
Mám Vario přes měsíc a zpočátku jsem neměl žádné z uvedených problémů. Ale, cca poslední týden se mi začala ztrácet SD karta. Připadá mi, že to dělá čím dál tím častěji. Pomůže SR nebo vyjmout/vložit kartu. Mám tam nejnovější ROM od T-Mobile. Neví někdo, čím to může být? Jediné co jsem na diskuzích našel, je rada updatovat ROM, to ale mám a při staré rom mi to nedělalo.

Může to způsobit i nějaký soft? V mém případě jedině SPB Pocket Plus, nebo Resco Explorer. Nic jiného systémového už tam nemám...
JanHavlicek (635)|17.2.2006 18:28
asi bych vyzkoušel jinou SD kartu, jestli to je opravdu vada té ROMky. Popř. taky dost často způsobují všelijaké problémy indikátory zabraného místa na SD kartě na today obrazovce (zrovna ten SPB P+). Pokud to nepomůže, pak reklamace
burticek (211)|17.2.2006 19:06
Mam stejny problem. Mam today plugin od Resco Explorer a obcas se mi stane, ze po rozsviceni displeje SD karta zmizi a hned se zase objevi. Delalo to u stare i nove ROMky od T-Mobilu.
Krevety_tvf (143)|18.2.2006 12:19
smirte se s tim .)
JecminekMaselnik (464)|18.2.2006 14:17
s kartou a resco today mi to dela totez jen s tim rozdilem, ze dokud kartu nevyndam a nevratim zpet, tak ji tam nevidim. Mam pocit, ze vsechny indikatory jsou jenom k zlosti.
mmoobbyy (136)|19.2.2006 08:46
Divný, měl jsem Resco Explorer5.30 a bez chyby, teď na nové ROM nový 5.35 (nainstalováno bez FTP klienta) a taky bez chyby. 1GB Kingston.

Standa_ce4you (380)|20.2.2006 18:19
Dneska jsem poslouchal hudbu na GSPlayer 2.24. Ta se najednou ztišila. Po chvíli jsem zjistil, že mi v horním stavovém řádku svítí telefonek a na levém softkey tlačítku mám "Stav hovoru". To znamená že já jsem někam volal nebo někdo volal mě? Telefon už nešel spustit a abych se do něj dostal, musel jsem samozřejmě provést SR. V seznamu hovorů žádný hovor nebyl.