Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Qtek9100 zamrznutí

DušanV (24)|29.1.2006 12:47
Prosím o pomoc. Z nenadání došlo k totálnímu výpadku Qtek9100, tzn. že přístroj nelze probudit ze stand-by režimu. SW reset vede náhodným odezvám (jednou snaha o najetí, poé bez jakékoli odezvy). Marně zde hledám postup, jak provést HW reset, který vidím jako poslední šanci. Navede mne někdo?
JanHavlicek (635)|29.1.2006 12:53
stačilo by se podívat a návod na hard-reset bys na foru našel

hard-reset wizarda

Pokud to nepomůže, pak reklamace
DušanV (24)|29.1.2006 13:01
Dík za pomoc. Hledal jsem jako divý, ale do vyhledávače jsem zadával Qtek9100. Což byl asi ten problém. Obecně se mi jednotlivá témata zdají velmi rozsáhlá a hledání prohlížením každého z nich hodně nepraktické. Chápu, že k tomuto stavu přispívám i já zadáváním opakovaných dotazů. Možná by pomohlo zavedení nějaké e-mailové technické podpory, jež by eliminovalo zadávání takovýchto dotazů do diskusí, případně FAQ k daným zařízením.
Styxer_ce4you (39)|29.1.2006 13:29
[QUOTE="DušanV"]Dík za pomoc. Hledal jsem jako divý, ale do vyhledávače jsem zadával Qtek9100. Což byl asi ten problém. Obecně se mi jednotlivá témata zdají velmi rozsáhlá a hledání prohlížením každého z nich hodně nepraktické. Chápu, že k tomuto stavu přispívám i já zadáváním opakovaných dotazů. Možná by pomohlo zavedení nějaké e-mailové technické podpory, jež by eliminovalo zadávání takovýchto dotazů do diskusí, případně FAQ k daným zařízením.[/QUOTE]

Technicka podpora ?? Myslim se uz ted maj modi dost prace s 4em a jeste aby odpovidali denne treba na 10 emailu :sarcastic:
Ale FAQ k danym zarizeni by se urcite moc hodil...:)
Valdimir (1)|31.1.2006 22:30
Jednoho Qteca 9100 jsem uz na reklamaci odeslal. Jednou rano se nevzbudil :( ale kdyz jsem mu dal baterii z druheho Qteca tak zil :) (je to asi baterii, v druhem Qtecu taky nezila a vecer pred osudnou noci byla nabita)