Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Existuje náhrada za ActiveSync?

robox_ce4you (102)|28.1.2006 07:48
Někdy mě tenhle program už vytáčí, ale prozatím je pro komunikaci PC a Pocketu pro mne nezbytný. Existuje nějaký program, který by ActiveSync mohl nahradit? Nejsem si jistý, ale jednou jsem o něčem někde četl. Jen kdybych si to pamatoval :?
Maglor_ce4you (20)|9.2.2006 02:41
[QUOTE="robox"]Někdy mě tenhle program už vytáčí, ale prozatím je pro komunikaci PC a Pocketu pro mne nezbytný. Existuje nějaký program, který by ActiveSync mohl nahradit? Nejsem si jistý, ale jednou jsem o něčem někde četl. Jen kdybych si to pamatoval :? [/QUOTE]

No asi trosku s krizkem po funuse, ale mozna pro nekoho dalsiho...
Primou nahradou asi ne, ale pomoci by castecne mohl MobSync. viz https://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=136
beecher (9270)|9.2.2006 09:53
MobSync ale neresi kompletni nahradu za ActiveSync...

Co takhle IntelliSync?
robox_ce4you (102)|9.2.2006 10:12
Tak o tom jsem neslyšel. Jdu se po tom podívat.
robox_ce4you (102)|27.2.2006 13:18
Nezkoušel někdo jako náhradu za Active Sync program Laplink PDASync?

www.laplink.com
beecher (9270)|27.2.2006 13:23
Bez ActiveSyncu to nepojede...[QUOTE]To install PDAsync, you must have the following:
• An IBM compatible computer Pentium or above
• Microsoft Windows 98SE/Me/2000/XP
• 32MB RAM
• 20MB free hard disk space
• Supported handheld operating system and syncing software installed
• Handheld cradle or synchronization cable[/QUOTE]
Maglor_ce4you (20)|8.3.2006 20:49
[QUOTE="beecher"]MobSync ale neresi kompletni nahradu za ActiveSync...

Co takhle IntelliSync?[/QUOTE]

dík za tip, máte s tím někdo nějaké zkušenosti (ať dobré či špatné?)
beecher (9270)|9.3.2006 06:25
S MobSyncem i jo a dobre, toz dela to, co ma delat.
Intellisync bohuzel ne. Tak nejak nepotrebuji alternativu.
organiq (165)|9.3.2006 11:44
2robox: Zkuste napsat, v cem Vas AS vytaci, treba se to odladi....
djelinek (60)|9.3.2006 11:47
Me treba vytaci tim, ze se mi porad spousti po startu pocitace doma. jelikoz ho doma potrebuji tak 1 tydne, nechci, aby mi porad zral pamet. kdyz ho smazu z registry a dokonce ho prejmenuji, tak se tam znovu ulozi pod novym jmenem a priste spusti zase po startu.
Surgical (2364)|9.3.2006 11:54
[QUOTE="djelinek"]Me treba vytaci tim, ze se mi porad spousti po startu pocitace doma. jelikoz ho doma potrebuji tak 1 tydne, nechci, aby mi porad zral pamet. kdyz ho smazu z registry a dokonce ho prejmenuji, tak se tam znovu ulozi pod novym jmenem a priste spusti zase po startu.[/QUOTE]

Pouzivas Windows XP? Pokud si vytvoris profil (usera) pro praci s PDA a nainstalujes AS jen do nej, v jinych profilech pro jinou praci Ti prekazet nebude...Ja pouzivam profilu (useru) nekolik...pro pristup na Internet, pro praci s videem, pro hrani :)...Proste to ber jenom jako namet na mozne reseni, aby Te zasedle kolecko se dvema sipkami v Tve system tray tolik neiritovalo....