Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

vario s activesynce-restart pc

kpo (7)|25.1.2006 15:15
mam spojene vario s pc pres usb.po nainstalovani activesynce 4,1 ho najde a pripoji se(ukazuje pripojeno) tak jak dam bud dalsi nebo prozkoumat tak se mi restartuje pc.
uz jsem z toho na mary.mam vse vyple firewal i antivir.
dekuji za rady
Novis_ce4you (35)|26.1.2006 19:40
mam ten samej problem, akorat s Loox 520, pocitac se spoji s pda a skoci modra obrazovka,konec....poradte nekdo :(
JecminekMaselnik (464)|27.1.2006 07:50
neuvadite, jaka mate wokna.
Novis_ce4you (35)|27.1.2006 09:30
W2000, v praci taky, a tam mi to chodi bez problemu.
kpo (7)|27.1.2006 10:31
mam xp sp2.
pres bluetooth mi to nejde vubec se pripojit a pres kabel jak uz mi ukaze activesync ze jsem pripojeny tak v momente kdyz chcu zacit komunikovat s variem tak se restartuje pc a zkousel jsem to i pres pcsuite kde jsem normalne videl soubory z varia a jak jsem na nejaky klikl treba na kopirovani fotky tak restart pc.
uz jsem z toho uplne na nervy koupil jsem si to at nemusim tahat notasa a ted to numuzu vubec s kompem dat do kupy.
prosim poradte klidne i nekomu zavolam at to nemusime resit pres forum.
dekuji moc
JecminekMaselnik (464)|27.1.2006 10:52
a zkouseli jste takovou vec jako je treba preinstalace active syncu a tak? Jestli to chodi na w2000 jednech a na druhych ne, da se zkusit preinstalace woken, ale to je jasna pakarna. Zkusil bych active sync odinstalovat, mozna jeste pred tim smazat v okne activ syncu mobile device a zkusit nastavit ve vizzardovi nejprve to, ze se nesynchronisuje nic a nasledne pridavat polozky. Kdyz to nepomuze, preinstalace AS (resp. uplna odinstalace reboot, nova instalace reboot).
Co se tyce varia a xpcek, tak presne tuto kombinaci mam a no problem. Zkuste taky preinstalaci AS, pripadne asi nezbyde nez preinstalovat okna, prip. se vratit k restore pointu winXP provedenemu nekdy jeste pred prvni instalaci AS
Novis_ce4you (35)|27.1.2006 11:36
Zkousel sem i komplet odinstalovat, preinstalovat as, nefunguje ani 4,0 ani 4,1.Wokna sem preinstalovaval nedavno, takze se mi do toho vubec nechce znova :(
kpo (7)|27.1.2006 12:28
preinstalovaval jsem taky AS na verzi 4,1 a je to furt to same pak jsem vypnul automaticky restart ve winech a misto toho jsem na modre obrazovce.poslal jsem kamosovi zaznam minidump z winu tak uvidime jestli na neco prijde.do novych winu se mi po mesici taky moc nechce.
Novis_ce4you (35)|27.1.2006 12:56
jo to samy mam ja :-(
kpo (7)|28.1.2006 01:15
tak dela mi to i na druhem pc s xp tak je asi neco s variem, ze nechce komunikovat s xp sp2
asi v Po zajdu do tmobilu at to tam prede mnou napoji na kompa protoze tohle je fakt na p..u.bez kompu je mi to vario na dve veci
JecminekMaselnik (464)|28.1.2006 19:03
nevim nevim, vario by "velka" wokna shazovat nemelo.....Nemas treba nejakeho vpn klienta ktery binduje na fyzicke sitove adaptery nejake virtualni? Ja se celkem potykal s checkpointem, protoze pri startu activesync se vytvareji virtualni lan adaptery a checkpoint mi tam branil vytvorit vazbu pro protokoly tcp/ip, takze jsem ji musel nastavovat rucne, jinak AS vybec nechodil
kpo (7)|29.1.2006 20:38
halooooooooooooooooooooooooooo to jsme jedini dva kterym to blbne?????
zakazal jsem ostatni adaptery, povypinal vsechno aji sluzby jsem znova prosel a furt to same spojeni a restart.
tak hura do tmobilu jim to otlouct o hlavu anebo at mi ukazou jak to unich jede na xp
uz mne to celkem sere musim prenaset soubory pres bluetoth na N6230 a opacne coz je pekna pakarna.
JecminekMaselnik (464)|29.1.2006 22:08
jenom tak pro zajimavost, co AS pres BT nebo IrDA, to taky shazuje pocitac?
kpo (7)|30.1.2006 17:02
nevim proc ale s N6230 se spojim pres bluetoth ale s kompem ne ikdyz to vario vidi.pry se jeste neco zadava do nastaveni usb tak uvidim.jinak to leti s domu a koupim si radsi N70 neumi sice co vario ale lip se s tim vola a nemusim travit vic casu nejakyma upravama na ktere nemam nervy.
Novis_ce4you (35)|30.1.2006 20:08
Tak a uz sem pekne nas*anej :((

Uplne sem preinstaloval wokna, nainstaloval novy XP, pripojim pda, napsalo ty kecy jako novej hardware a ze byl uspesne nainstalovan, sesynchronizovalo se to s AS, v pohode to chodilo a po dalsim restartu, se spoji AS s PDA a najednou modry okno....Ale uz sem fakt pekne nakrklej.... :no: :no: :no:

tak co mam hodit z okna jako prvni? Wokna, Pocitac bo PDA????
Novis_ce4you (35)|30.1.2006 21:38
Tak kdyz stihnu vytahnout kabel dostatecne vcas, tak se wokna nerestartujou, tady je vypis z protokolu udalosti:


Přesměrovač nemohl zaregistrovat adresu pro přenos NetBT_Tcpip_{B615DD46-E9CB-493D-8362 z následujícího důvodu: . Přenos je v režimu offline.


Místní nabídka aplikace: Windows - Systémová chyba : V síti již existuje shodný název.


Název NOVIS :0 nelze zaregistrovat v rozhraní s adresou IP 169.254.2.2. Počítač s adresou IP 169.254.2.2 nepovolil získání názvu tímto počítačem.


Volání systémové služby serverem se neočekávaně nezdařilo.


Server nemohl vytvořit vazbu na přenos \Device\NetBT_Tcpip_{B615DD46-E9CB-493D-8362-4F9175735017}.
Novis_ce4you (35)|31.1.2006 22:59
Problem vyresen, zpusoboval to Kaspersky antivirus, pomohla az jeho kompletni odinstalace vcetne datovych proudu NTFS.Bohuzel mi hlava nebere, proc mi to v praci chodilo, kdyz tam je take nainstalovan Kaspersky, a doma mi to nechodilo ani kdyz jsem ho ukoncil....Takze tak :yes:
RStein (2012)|1.2.2006 00:24
Taky jsem s pripojenim pres USB bojoval - tady jsem sepsal nejaky rady.
kpo (7)|1.2.2006 01:03
NOVIS JE BUUUUUUUUH !!!!!!!!!!!!

tak odinstaloval jsem kasperskou svini a je to fakt dik moc mne nenapadlo ze ikdyz ho odpojim ze stejne tam jsou vazby.

dikyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

"PRO VSECHNY CO SI NEVI RADY, PAN NOVIS JE TADY!!!!!"

takova kravina, jsem uplne zanevrel na vario a chtel jsem ho zitra prodat, protoze kamos doveze N80 tak jsem uvazoval o lepsi trubce misto mda.
znova a znova dik
Novis_ce4you (35)|1.2.2006 08:11
KPO: a stalo me kompletni instalaci woken, ale na druhou stranu, mam cistou instalaci woken :-)

Chtel sem napsat soudruhum od Kaspersky, proc sem ho odinstaloval, asi bych se hodne rozsoup :-)

Furt ale nechapu proc mi to v praci jde, kdyz je tu nainstalovanej taky kaspersky :?:
JecminekMaselnik (464)|1.2.2006 16:55
neznam kasperskyho, ale nemate tam treba zapnuto nejake sledovani sitoveho provozu? Nektere antiviry integruji i jednoduche firewally, binduji si sitove porty...ty logy o duplicitach v netbiosu tomu mohou nasvedcovat...(v praci je to treba vypnute)
Novis_ce4you (35)|1.2.2006 17:11
Tu duplicitu sem vyresil prejmenovanim pocitace.Jinak kaspersky tohhle nema, na to sou urceny jeho nastavby, ktery nainstalovany nebyly.
Surgical (2364)|2.2.2006 16:21
Mno, a ted zasadni otazka...Ten KAV je v praci a doma nainstalovan na stejny hardwarovy platforme? Mam na mysli chipset/procesor resp. sitove karty a jejich ovladace?
Mne se zprvu nesmirne zamlouval ActiveArmor software/ovladace sitoveho rozhrani Nvidia3/4 chipsetu, nyni ho vsak pres veskere jeho updaty obvykle nenechavam instalovat, nebot do pocitace opravdu integrovaneho do nejake site/siti dokaze vyvolat spousty nepredvidatelnych situaci....s kompatibilitou s antiviraky, ostatnimi sitovymi programy apod. (a navic i pres obrovsky teoreticky vykon procesoru/chipsetu a pres teoreticke gigabity propustnosti sitoveho rozhrani dost citelne system zatezuje).
janopi (19)|5.2.2006 00:17
... prispejem aj ja svojou skúsenosťou do diskusie, v prípade že v outlooku nemáte podzložky napr. v doručenej pošte ešte podzložky ... firma, osobné ... atd. ... tak to synchronizuje celkom dobre ale akonáhle si ich dáte synchronizovať tak to zhavaruje :( vždy