Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Qtek 8310 a homescreeny

anawarr (150)|2.5.2006 22:00
drobné úpravy, pro potěchu oka:D

bat21 (18)|3.5.2006 00:04
[QUOTE][/QUOTE]

.. a nešlo by sem taky někdy umístit skutečnou velikost, jen tak pro představu?
VaRo (61)|3.5.2006 08:13
[QUOTE="anawarr"]drobné úpravy, pro potěchu oka:D[/QUOTE]
Hezky jsi ho poupravil. ;) Co takhle ho sem dát i pro další zájemce... :D
necry_ce4you (118)|3.5.2006 22:30
nebo i rovnou soubor..
vodopadek (274)|11.8.2006 23:30
zdravim vsechny, nekde jsem stahnul tento homescreen, trosku si ho upravil k obrazu svemu (pocestil, upravil jsem seznam souboru, ten je modifikovatelny v textaku, a samozrejme vymenil a upravil obrazek - svou oblibenou holcinu:D)


Free Image Hosting at www.ImageShack.us tak pokud ho chcete na svym kvitecku tak zde je [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] A az bude cas tak pridam mozna dalsi...:D
vodopadek (274)|11.8.2006 23:30
zdravim vsechny, nekde jsem stahnul tento homescreen, trosku si ho upravil k obrazu svemu (pocestil, upravil jsem seznam souboru, ten je modifikovatelny v textaku, a samozrejme vymenil a upravil obrazek - svou oblibenou holcinu:D)


Free Image Hosting at www.ImageShack.us tak pokud ho chcete na svym kvitecku tak zde je [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] A az bude cas tak pridam mozna dalsi...:D
anawarr (150)|12.8.2006 23:29
xxx
VaRo (61)|13.8.2006 07:57
2 vodopadek. Nevím proč, ale ta Tvoje holka mi na Qteku neběhá...;) Stáhnul jsem Tvůj zip. Rozbalil ho a "hml i jpg" soubor dal do adresáře "Home" v zařízení 8310-ky. Když ho chci "natáhnout" do Qteka, natáhne se jen horní kousek obrazovky a Qtek zatuhne. Po vyndání baterky a znovu nastartování korektně naběhne předchozí homescreen... Můžeš mi kdyžtak ještě jednou vše poslat na můj mail. (varomobile@seznam.cz). Předem dík. :)
Maikl_ce4you (13)|13.8.2006 10:32
Já bych měl takovej jeden dotaz. Hodíte mi sem pár odkazů na pár programů co umí tvořit vlastní homescreeny nebo podobnýho, alespon tapety. mockrát díky
vodopadek (274)|13.8.2006 11:26
zdravim vsechny, homescreen by mel fungovat bez problemu, k jeho bezchybnemu provozu je potreba plugin Facade (to jsou ty polozky z kalendare) nevim zda nei potreba i papyrus (ten mam taky nainstalovanej)
Jinak postup je nasledujici:
1) nahrat soubor Vistagirls.jpg a Vistagirls.home.xml do adresare My documents na karte a pak jen v nastaveni vybrat vistagirls.. a je to... prikladam pro jistotu jeste oba soubory ke stazeni...

Pro maikla: screeny upravovat napr. v Photoshopu...
RadimK_ce4you (223)|13.8.2006 19:19
Ja mam takovy zvlastni dotaz. Mam v 8310 adapter na 2 SIM a obe jsou od stejneho operatora, takze poradne nepoznam, ktera karta je zrovna aktivni. Takze bych potreboval na homescreen dostat nejake info - napr. by stacilo, aby se na homescreenu zobrazilo cislo z 1. pozice na SIM. To mam asi trochu velke pozadavky... :sarcastic:
RadimK_ce4you (223)|13.8.2006 19:21
...nebo nejakym zpusobem editovat jmeno operatora na SIMce. Jde to nejak? (Sorry za 2 prispevky, misto edit jsem dal citovat).
sh0tek_ce4you (163)|13.8.2006 20:22
[QUOTE="RadimK"]...takze poradne nepoznam, ktera karta je zrovna aktivni.[/QUOTE]
a co ta velka jednicka (dvojka) nahore, vpravo od bileho "G"? ;)
swenak (135)|13.8.2006 23:32
[QUOTE="RadimK"]...nebo nejakym zpusobem editovat jmeno operatora na SIMce. Jde to nejak? (Sorry za 2 prispevky, misto edit jsem dal citovat).[/QUOTE]

ano, pres registry...zadas tam kod operatora a pak jmeno, ktere se ma zobrazovat, pokud jsi v jeho siti...jak presne? he, ted si cestu nepamatuji, snad nekde v HKCU, software, microsoft, RIL, ....
VaRo (61)|14.8.2006 07:32
[QUOTE="RadimK"]...nebo nejakym zpusobem editovat jmeno operatora na SIMce. Jde to nejak? (Sorry za 2 prispevky, misto edit jsem dal citovat).[/QUOTE]


Změna názvu operátora

HKEY_LOCAL_MACHINE - > Software - > Microsoft - > RIL - > OperatorNames
Zde vytvorit nový String. Jmeno stringu zalezi na operátorovi.
T-Mobile: 23001
Eurotel (Telefónica O2): 23002
Oskar(Vodafone) : 23003
Jako hodnotu stringu zadejte pozadovany nazev
anawarr (150)|14.8.2006 11:34
[QUOTE="sh0tek"][QUOTE="RadimK"]...takze poradne nepoznam, ktera karta je zrovna aktivni.[/QUOTE]
a co ta velka jednicka (dvojka) nahore, vpravo od bileho "G"? ;) [/QUOTE]


to funguje, když máš duální kartu, tedy jednu kartu se dvěmi čísly. v ČR nabízí pouze vodafone;)
RadimK_ce4you (223)|14.8.2006 14:33
Diky za reakce, ale ja mam obe sim od stejneho operatora, takze mi zmena v registrech nepomuze...
swenak (135)|14.8.2006 17:40
[QUOTE="anawarr"]
to funguje, když máš duální kartu, tedy jednu kartu se dvěmi čísly. v ČR nabízí pouze vodafone;) [/QUOTE]

Eurotel taky ;) Je TMO ne.
Vava (105)|21.8.2006 18:19
Dobry den, mam na Qteku tenhle homescreen, ktery mi vyhovuje, ale:
- nedari se mi zmenit zastupce tech programu, ktere tam jsou zastoupeny - porad se mi tam drzi ty stare, ac jsem upravil soubor "vista-ish.xml" takto v casti View (jinak jsem pouzil obrazek z fora - u meho tam jsou zastupci File Exploreru, Task manageru, Active Sync, Settings, Neznamy, Regedit, Internet Explorer, Neznamy a WiFi Forum - presne tak jak to bylo u originalu, ktery jsem pouzil


View
Buttons
Button action="Run" command="\Windows\Start Menu\File Manager.lnk"
Button action="Run" command="\Windows\Start Menu\Task Manager.lnk"
Button action="Run" command="\Windows\Start Menu\GPSdash2.lnk"
Button action="Run" command="\Windows\Start Menu\SlovoEd.lnk"
Button action="Run" command="\Windows\Start Menu\Internet Explorer.lnk"
Buttons
View
Tab

anawarr (150)|22.8.2006 13:00
nejsem si zcela jistý u tohuto homescreenu, ale změny zástupců programu se mění normálně start>facade settings>volby>aplikace>tlačítka
cz.zle (2)|30.8.2006 09:51
Zdravím, podařilo se mi omylem smazat nastavení Eurotelu v Qteku 8310 a chtěl bych ho zpátky. Nevíte někdo, kde se to dá získat abych to tam mohl dát zpátky? Díky - začátky jsou prostě začátky.... :(
anawarr (150)|31.8.2006 12:32
asi to sem nepatří...

customizaci ti nahrají v servisu daného operátora...


proboha, ale proč eurotel???:)
cz.zle (2)|4.9.2006 11:40
Díky.... mně jen šlo o tu češtinu, myslel jsem že je to součástí toho nastavení ale našel jsem jí normálně v nastavení takže teď už mně Eurotel fakt nezajímá.... Sorry, že to sem asi nepatřilo.