Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: N50 a vybitá baterie

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Podruhé se mi podařilo po vysunutí konektoru a po nabíjení a synchronizaci s PC přehlédnout zhaslý displej, přes noc se baterie vybila, což se rovnalo HR. To je opravdu n50 tak primitivní, že lze vše ztratit vybitím baterie? Pominu-li zálohování při nadefinované kapacitě baterie, neexistuje nějaký soft, který by prostě pda vypnul a zachránil data? Máte někdo nějaké zkušenosti? Dík.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

to se bybila i zalozni baterie?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

při delší neaktivitě by se mělo pda samo vypnout, takže k tomuhle by nemělo dojít a kdyžtak je tam ta záložní baterie. Při vybití obou baterií dochází běžně ke ztrátě dat uložených v ram, není to vlastnost pouze n50 ale všech ostatních PPC. Tušim, že je to vyřešeno pouze ve WM5, kde jsou pda jinak udělána a data se na ram neukládají (nevim přesně, je to někde vysvětlený v článcích na ce4you).
    S tvym problémem bych zašel do servisu.

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Mně se taky vypíná běžně pda při delší nečinnosti-podle nastavení. Ale v tomto případě jsem dobíjel přes kabel, zálohoval, pak vypnul PC, vytáhl konektor a domnívám se, že pda bylo asi zaplé bez svítícího displeje, tak jsem to přehlédnul. Prostě ráno bylo vybité. Po zprovoznění-nabití aby aspoň naskokčilo, hlásilo záložní bat. na 100 %. Možná to byla nějaká nestandartní situace akcí ActSync/dobíjení/vypnutí dobíjení/vytažení konektoru v pořadí, které vedlo k automatickému nevypnutí, nevím. Hold tlačítko bylo zamknuté. Každopádně by to chtělo nějaký sw, který by při cca 5-10% kapacity bat. prostě zahlásí nízkou kapacitu a vypne pda. Víc opravdu doplnit nemůžu.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Možná je problém právě v tom, že tlačítko hold bylo zamknuté. to se potom, mám pocit, pda nevypíná a běží dál..

Automatické zahlášení nízkého stavu a následné vypnutí je normální ve wm2003, nevšiml sis?

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

rekl bych, ze jde-li vsechno jak ma, tak se PDA samo vypne kdyz kapacita accu klesne cca.pod 8 procent a nelze je zapnout dokud se napripoji na dobijeni.Bohuzel se sem tam proste vybije uplne a kona se HR... Jo a nevite nekdo co vlastne ukazuje ten bargraf pro ,,zalozni accu,,? je to kapacita zalozni pidibaterky v PDA co je napaji pri vyjmuti hlavni baterie, nebo to ukazuje stav druheho akumulatoru dobijeneho v kolebce?

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

PDA se může samo aktivovat alarmem, pokud je tak nastavené. V takovém případě zůstane zapnuté, i když bez podsvícení.

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Tak se mi to stalo znovu, tentokráte již mohu přesně definovat podmínkyo kompletní záloze přes AS pomoci BT jsem pda vypnul, posunul přepínač HOLD na červeno, zkontroloval že nebliká modrá LED. Asi za 1,5 hod. jsem pda zapnul a na místo očekávaných cca 78% kapacity měla 32%.Začínám tušit, že to bude na opravu.

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

...tak to zopakuj s vypnutim...

Podobná témata

1. Vybita baterie po pripojeni k PC
    Od Pavel56_ce4you v sekci Glofiish X9xx, X8xx
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 12-05-2009, 22:06
  2. Vybita baterie na hx4700
    Od podvodnik v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 17-02-2006, 20:03
  3. Vybita baterie a prazdna pamet - co ted?
    Od lucifer66 v sekci Acer
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 25-05-2004, 09:17
  4. Baterie vybitá přes noc...
    Od Vilda_ce4you v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 27-02-2004, 00:52