Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Malá HW klávesnice k HX4700/RZ1700

HanysR (32)|12.1.2006 14:42
Zdravím vás všechny, zajímalo by mne jestli někdo má zkušenosti nebo je dokonce vlastníkem této malinké klávesnice, jestli se to dá pohodlně používat nebo je to spíš taková blbůstka.

http://h10010.www1.hp.com/wwpc/cz/cs/sm/WF06c/A1-1700287-1700461-1700461-1700465-1700465-14385717.html

Jsem čerstvým majitelem hx4700 a docela mne to zaujalo tak mne zajímá váš názor. Děkuji
Ivo Pokorný (400)|12.1.2006 15:24
Mel jsem kdysi podobnou u Hp2210. Pouzival jsem ji jen kdyz jsem potreboval napsat neco delsiho do PDA. Velmi vyjimecne, spise ne. Ale fungovala bez problemu.
Zdenek Malinsky (9781)|12.1.2006 15:59
Pokud chceš malou klávesničku, tak bych doporučil asi raději tuto. Pro psaní delších textů se hodí spíše tato od HP.
HanysR (32)|12.1.2006 16:35
Předem chci velmi poděkovat za vaše příspěvky
Abych řekl pravdu, jde mi hlavně o to aby byla klávesnice přidělaná k PDAčku a mohl jsem na ni psát, tak jak to má teď ten HP 6515 tuším. Jde o to že když člověk někam dál cestuje třeba vlakem (např Ostrava Praha) tak můžu psát na ICQ apod a ne pomocí rozpoznávání znaků (dvě hodiny ťukat do displaye je méně pohodlné). Tohle je jako nouzovka výborné, aspoň mi to tak připadá. Jestli se nepletu, je ta klávesnička podobná té nasouvací která byla u prvního komunikátoru od HP - tuším 6340? Kdyby fungovala stejně, líbilo by se mi to.
Zdenek Malinsky (9781)|12.1.2006 16:57
Ve vlaku (pokud nebudeš stát :D ) můžeš psát i s tou velkou - viz foto :yes: Já to také tak používám (tedy pokud nemám s sebou notebook).
HanysR (32)|12.1.2006 18:16
Stát? No to snad ne! I když.... :D
Jak to tak vidím tak mi každý nutí všechno jenom ne to co se mi líbí, čím to asi bude? ;) Ta HP klávesa je super, vím ale je to tak jí hodit do batohu a vytahovat když se mi nechce vytahovat přímo book. Rychlé odepsání na mail nebo tak. Myslím že je to jen na použití doma nebo někde kde si to mohu v klidu položit a udělat co potřebuji. Ta klávesnice co jsem myslel já je na takové to nepohodlné psaní třeba i v autobuse. Nevím jak to vysvětlit, asi tady nikdo ničím takovým nejezdí :) No uvidíme, za ty peníze to asik prubnu.
Zdenek Malinsky (9781)|13.1.2006 19:46
Nikdo ti nic nevnucuje. Podobná malá klávesnička byla (je) i k MDA II, ale žádné nadšené ohlasy na to, myslím, nebyly. Stejně si myslím, že na rychlé vyřízení mailů a psaní ICQ za chůze nebo visíce v tramvaji je smartphone nebo mobil (e-mail má skoro každý, ICQ se nechá nahrát).
Vzhledem k tomu, že se nikdo jiný neozval ji asi nikdo nemá. Můžeš vyzkoušet, ale mě přijde 1000 na občasné použití docela dost.
mainboard_ce4you (97)|13.1.2006 22:45
Heh, Ja se hlásím jako poctivý uživatel HP Keyboard který jezdí každy den do školy hromadnými prostředky. A Měli byste mě vidět. Na hlavě sluchátka na plne pecky, Na aktovce položene PDA, v okně GPS a na kolenach učebnice z ANG a na ni Klavesnice. Tu malou bych asi nechtěl, ta velka s nějakou tvrdou podložkou nemá konkurenci. A fakt se da použivat uplně v klidu naprosto všude. Obzvláště v Buse :D
HanysR (32)|14.1.2006 13:46
Zdenku s tím vnucováním jsem to nemyslel rozhodně zle! Jen to bylo myšleno že se to asi nikomu nezamlouvá, proto mi radíte něco lepšího. Smartphone, no možná ano ale nechce se mi tahat PDAčko a ještě nějakou S60 nebo něco takového, proto mám PDAčko na vážnější věci a co nejmenší telefon který můžu tahat na hory a všude možně. Já měl vždy MDAčka apod ale to mne už přestalo bavit tahat to pořád sebou. No uvidím, asi ale koupím velkou klávesu od HP a bude klid. Přeci jen zase tak často necestuji a když jedu autem tak to je úplně pasé jako řidič. Díky moc za postřehy
HanysR (32)|14.1.2006 13:50
[QUOTE="mainboard"]Heh, Ja se hlásím jako poctivý uživatel HP Keyboard který jezdí každy den do školy hromadnými prostředky. A Měli byste mě vidět. Na hlavě sluchátka na plne pecky, Na aktovce položene PDA, v okně GPS a na kolenach učebnice z ANG a na ni Klavesnice. Tu malou bych asi nechtěl, ta velka s nějakou tvrdou podložkou nemá konkurenci. A fakt se da použivat uplně v klidu naprosto všude. Obzvláště v Buse :D [/QUOTE]

Ďáble! :D
space_cowboy (336)|14.1.2006 23:19
[QUOTE="mainboard"]Heh, Ja se hlásím jako poctivý uživatel HP Keyboard..[/QUOTE]
Clovece! Tak to chcem vidiet! :D