Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Agenda Fusion 7 - tipy, triky, zkušenosti...

bmw (151)|12.1.2006 09:32
Tak jsem si ji konečně zakoupil, obětoval jsem peníze.
Tak piště tady svoje poznatky.

http://www.developerone.com/agendafusion/index.htm
Zdenek Malinsky (9781)|12.1.2006 13:47
Hlavní poznatek je to, že k němu není čeština.
O překlad se pokoušel už Butch nebo beecher, ale s výrobcem softu Developer One se prý nedá domluvit, takže asi v dohledné době nebude.
bmw (151)|12.1.2006 13:51
S tím že k tomu není čeština jsem se smířil, ale po pravdě je mě to už jedno. Tu trochu angličtiny zvládnu.
Spíš jsem to myslel že jestli máá někdi nějaký fígle a podobně, nějaký osobní zkušenosti, tipy a triky, a já nevím co
David79 (11)|7.3.2006 10:50
Ví někdo jak dosahnout toho, aby se mi ukoly zadane v ramci projektu v AF prenesly pri synchronizaci s PC do velkeho outlooku? Kdyz zadam novy ukol v ramci projektu v AF, tak se mi ukaze na today (prostrednictvim SPB PocketPlus), ale neprenese se do Outlooku na PC.
bmw (151)|7.3.2006 10:57
zapni si v AS synchronizaci úkolů, mě se to normálně synchronizuje
bmw (151)|11.4.2006 14:36
Používáte vůbec někdo Agendu, nebo všichni jste závyslí na češtině a používáte jiné programy, myslel jsem že tady anpíše někdo nějakej zajímavej trik cvo používá a nic.
chromos (116)|11.4.2006 18:30
Agendu používám, ale pouze k organizování svého času. Pouze jednou jsem docílil zajímavého triku, a to, že se mi všechny položky v diáři zdvojily. Ale jestli tento trik umí Agenda, za to ruku do ohně nedám. :D Jaké triky máš na mysli?