Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 90

Téma: VII. oficiální sraz ce4you :: Praha - Radotín, únor 2005, hotel SportCentrum

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

A nedalo by sa tieto zrazy robit niekde blizsie k Brnu? Alebo proste aspon o nieco blizsie k Slovensku. Rad by som sa zucastnil a isto by som nebol sam zo Slovenska, ale hold Praha je daleko.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Víš zkus pohledat na začátku diskutování o srazech. To tu dávno bylo a nějak se to neujalo. Bylo to na moravě v Bzenci a nějak se to neujalo. Ti co vykřikovali, že přijedou když to bude blíž se stejně neukázali. Ale jinak zkus uspořádat něco sám a uvidíme třeba se sejdeme ve větším počtu.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od Brco
    A nedalo by sa tieto zrazy robit niekde blizsie k Brnu?....
    Dalo, ale já už ho u Brna pořádat nebudu. Stačí se podívat na výsledek srazu v Bzenci.
    Svoje důvody jsem popsal zde a tady.
    Stačí si pročíst dvě-tři stránky. Bzenec nakonec ukázal, že jsem měl pravdu. Dvakrát nám změnily salonek, vrchní se na nás o půlnoci koukal tak, že už bychom měli táhnout chrápat a vrcholem všeho byla neděle před odjezdem - ve dvě hodiny jsme si chtěli dát něco k jídlu, načež nám frajer řekl, že ON je poslední, kdo obědvá, že zavírají a basta.

Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od ipf
    Organizační údaje:
    - cena za osobu víkend činí 990 Kč a zahrnuje ubytování, večeři, snídani, oběd,
    Jak se ti ipfE podařilo dojednat tak skvělou cenu? :O To je v té ceně jako PÁ + SO večeře, SO + NE snídaně + oběd ?:?: Kde se má sedět, je tam nějaká pěkná hospodská místnost s obsluhou nebo budeme někde v nějaké sólo místnosti?:?: Díky

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Cenu neprozradím, to by mně někdo zmlátil .
    Sedět budem v salonku, papat dole na baru, nebo v prvním patře na lobby, hrát budeme skvoš .
    Předesílám, že zde publikované fotografie jsou chráněny autorským zákonem, jejich šíření podléhá mému souhlasu a jakýkoliv komentář k nim bude smazán!!!!!
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00118530_Obraz001_4q9K.jpg 
Zobrazení: 29 
Velikost: 6.0 KB 
ID: 3906   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00118530_Obraz005_jjUE.jpg 
Zobrazení: 29 
Velikost: 5.8 KB 
ID: 3907  
    Připojené obrázky Připojené obrázky   

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Teda už jsem toho viděl hodně: hada chcát, koně blejt, trávu na měsíci růst...ale tohle? Ipf sportuje:?: :O :O :O :O
    Já myslel, že buržoasními sporty jsou golf a tenis.:?

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

fem fek, fe budu mafat ;-)

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Pro všechny, co zvažují koupit QTEK 8310 mám pozitivní zprávu - na srazu budou minimálně 3, takže nebude problém si je osahat (kromě Pinokia, tomu alespoň já svůj do ruky nepůjčím ).

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

Náhodou, HR sem ještě neudělal ani jednou na svý cihle .

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Ale to opravdu jenom náhodou

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Citace Původně odesláno od Brco
    A nedalo by sa tieto zrazy robit niekde blizsie k Brnu? Alebo proste aspon o nieco blizsie k Slovensku. Rad by som sa zucastnil a isto by som nebol sam zo Slovenska, ale hold Praha je daleko.
    Brco, berme to ako vyzvu a vymyslime aj my pekny, vikendovy zraz :-) Mozno niekde na Morave nech tam su aj bratia od severu... Ale az po mojej maturite ;-)

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Doba pokročila a zájemců moc nepřibylo.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

No co staré dobré jádro )

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Termín srazu se kvapem blíží a tak zvu další zájemce.
    Bohužel se příští víkend budu muset věnovat rodinným záležitostem, takže budu chybět. Pravděpodobně se objevím v pátek a večer budu muset odjet.
    Proto váhám, zda sraz zrušit, anebo si vystačíte sami. Nechávám o tom hlasovat. Do neděle se tedy rozhodněte, zda přijedete (je vás celkem dost), anebo v pondělí rezervaci zruším.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Nerušit)

Strana 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 323
    Poslední příspěvek: 07-10-2009, 13:57
  2. Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 14-12-2005, 08:16
  3. Reakcí: 108
    Poslední příspěvek: 19-09-2005, 18:24