Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PocketZenphone vs. PhoneAlarm

Pavel Attel (7)|10.1.2007 21:27
Ahoj Radku, pouzivam phonealarm 1.58. Tvuj skin vypada vyborne http://hulan.cz/download/phonealarm/phonealarm-rh-skin.exe , ale nejde mi nainstalovat. kdyz zkopiruju *exe do TyTN tak mi oznami, ze aplikace neni platna. Co delam spatne? diky moc.
TheMelin (1642)|10.1.2007 21:37
To je samorozbalovaci archiv. Nakopiruj zpet do PC a tak ho spust. Vytvori se adresare, a jeden ktery si vyberes nakopirujes do PDA do slozky kde mas nainstalovanej PhoneAlarm ;)
Pavel Attel (7)|10.1.2007 22:13
dik moc za info, ale stejne se mi nedari :) po dekompresi je tam slozek vice a nevim kterou dat do slozky Phone Alarm, ktera je nainstalovsana v program files na TyTN- kde je navic i podslozka SW deluxe2. kdyz se podari skin welldone naistalovat tak lze aktivovat v settings/Skin? diky za upresneni!
Carpenter_ce4you (166)|10.1.2007 22:22
Používám phoneAlarm a skin R.H.. Mám ale jeden problém - když jsem GPRS připojený, e-maily mi phoneAlarm hlásí jako MMS a nemám potuchy, jak mu vysvětlit, že mail je mail a MMS je MMS.

Když jsem USB připojen k PC, hlášení mailů je v pořádku.
TheMelin (1642)|11.1.2007 04:19
Ja uz si ty slozky presne nepamatuji, ale myslim ze tam bylo RHblue,RHgrey atd. Jukni do te slozky, pokud je tam jen spousta souboru, tak to slozku nakopiruj do adresare PhoneAlarmu. Pokud je tam dalsi podslozka, tak az tu nakopiruj do PhoneAlarmu a u ni je jeden soubor,ktery take nakopirujes do PA. Ono staci juknout do PA a pochopis co a jak tam kopirovat. Nakopiruj tam treba vsechny adresare od RH (mimo screenshotu) a vyber skin ktery ti bude vyhovovat.

Ad MMS: Je to chyba dane verze.Nijak ho neukecas. Musis pockat na update (novou verzi), nebo pouzit nejakou starsi, kde to nezlobilo. Take me to delalo (ted uz ho nepouzivam). Nejlepe by bylo napsat tuto chybu do fora na www.pocketmax.net, aby o ni vedel i autor.Ale urcite uz o tom vi.
Pavel Attel (7)|11.1.2007 10:37
! TheMelin. Skin uz funguje, diky moc!
radekhulan (315)|11.1.2007 18:32
[QUOTE="Carpenter"]e-maily mi phoneAlarm hlásí jako MMS[/QUOTE]

Toto byl bug phoneAlarmu, ve verzi 1.58 final ale už není.
TheMelin (1642)|11.1.2007 19:16
Ne ne, na Qteku 9100 (Vario) ve Final verzi stale zobrazuje maily jako MMS. Tedy alespon na tvem skinu.
radekhulan (315)|11.1.2007 19:21
V tom případě to bude bug phoneAlarmu na daném zařízení (na TyTN je to ok). Toto je ve skinu, a je to 100% korektní:

[CODE]Image_MMS=1,60,2,mms-off.gif,t,80,5
Image_MMS2=1,60,2,mms-on.gif

Image_Email=1,90,2,email-off.gif,t,110,5
Image_Email2=1,90,2,email-on.gif[/CODE]
ElSoft (1244)|11.1.2007 20:43
prosím řešte zde pouze srovnání těchto dvou produktů. Jinak zde mají oba programy své vlastní téma :!:

PhoneAlarm - Uvidíte i uslyšite co vam chce říci vaš telefon - nastaveni profilu
Profily - Pocket Zen Phone
Emper_ce4you (43)|18.4.2007 13:52
[QUOTE="PetrB01"]ROJ:
Problémy s registračním číslem jsem měl také. Naštestí je autor velmi komunikativní a brzy jsme objevili, že jsem jako jméno uživatele nasadil do mého TyTN jméno s diakritikou, ale při registraci na inetu jsem použil jméno bez diakritiky a podle toho mi také bylo vygenerováno registrační číslo. Autor mi vygeneroval nové pro diakritiku a je to v pohodě.:yes: [/QUOTE]

Je možné, aby mi po upgradu na vyšší verzi PhoneAlarmu z 1.26 na 1.58. build 100 odešla registrace do věčných lovišť - nyní tedy pouze 30 dní trial :mad: a při zvolení "registrace" na posledním listu - je kolonka pouze pro číslo a už nikoliv pro jméno ... - ale to původní číslo nefunguje - a já tedy nevím jestli je něco špatně u mě nebo jak? Je divné, že se mi nezobrazí kolonka pro zadání jména, ale jen čísla. Jsem na prášky :dead:
urys (402)|18.4.2007 15:05
Jméno se bere z jména vlastníka zařízení .. START - SETTINGS - OWNER INFORMATION
Emper_ce4you (43)|18.4.2007 15:30
Urys: Díky moc