Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 21

Téma: Alternativa za klasickou ochr. fólii

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

zdarec ve škole mě napadl takovel šílenej nápad a tak se chcu zeptat jestli už někdy někoho taky nenapadl co místo klasických ochraných fólii použit čirou autu fólii je samolepicii takže by dobře držela a kvalitni folie (bruxafol..) nedělají bubliny ale nevím jak by to bylo s výdrží ale i kdybych to měnil 1 za 2 měsíce tak by to bylo super a hlavně levnějsí nebo ne ?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Hm je-li samolepici, tve nadseni opadne pri prvem pokusu o vymenu...ktere muze skoncit dost zavaznym poskozenim displaye nebo celeho zarizeni pri pokusu o odstraneni folie....

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

to jako myslis ze nepujde odlepit :?:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2005

rozhodně to ani nezkoušej, a nezlob se, ale mít na takový přístroj většinou znamená mít i na gprs nonstop, protože bez toho je to částečně k prdu, a pak nedat 2 mizerný stovky za naprostý bezproblém mi přijde ujetý

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

no jinak ja samozřejmě mám normalni ochr. folii to si nemysli ale jen me to tak napadlo hned sem si myslel ze to nepujde odpletit ale co tak sem se zeptal

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

jinak ted mam folii brando ale je to šílený zrcadlo tak stejně rozmíšlím že koupim novou ale ješte nevim jakou:?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

Tak si kup matnou Brando, je v modrým obalu. V praxi to vypadá, jako displej notebooku, prostě paráda. Taky jsem se na sebe nerad díval 6 hodin denně

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Super diky za tip . A kde se da koupit ? Nikde jsem ju ještě neviděl (možná su slepej )

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Kupoval jsem ji v létě v AH Mobile - myslím za 230 Kč.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Podle mne je folie na nic, je třeba víc tlačit na displej a to klouzání poněm není takové jako bez ní.
    PS:XDAII jsem měl dva roky a žádný problém na povrchu při každodenním používání. Je fakt, že na pláži jsem si dával pozor aby sem tam písek nedostal.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

Tak Pánové já používám samplepící fólii A4 za 19,- z papírnictví.
    Po třech měsících jsem jí opatrně stáhnul a zůstalo mi na displayi lepidlo.
    Šulkou do uší namočenou do vody po holení-jsem ho opatrně odstranil.
    Vystřihl a nalepil další kus.Jsem spokojený a za dobrou cenu.
    Obědnal jsem si fólii z netu za 50,-AOF a bylo to to samé jak za 19,-.

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

pouzivam folie puvodne urcene na archivaci fotek a maximalni spokojenost. Jedna vyjde na par haliru, takze nevadi, ze menim tak jednou mesicne, kdyz uz je viditelne hodne odrena. je krasne mekounka, takze citlivost se vubec nezmenila.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

Jak jse ty fólie jmenujou?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Pouzivejte folie k tomu urcene. Jsou sice na prvni pohled drahe jak cert, ale muzu dosvedcit, ze jeden kus pouzivam vic jak 8 mesicu a je stale jak novy.
    Povrch te folie je jakoby zdrsney, takze se jednak neposkrabe, stylus po nem prijemne klouze a i slunicko se na displeji tak neleskne. Opravdu doporucuji.
    Jsou to napriklad ty od YAKUMO co je 2ks nebo 1ks v baleni.

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Citace Původně odesláno od Kocir
    Pouzivejte folie k tomu urcene. Jsou sice na prvni pohled drahe jak cert, ale muzu dosvedcit, ze jeden kus pouzivam vic jak 8 mesicu a je stale jak novy.
    Povrch te folie je jakoby zdrsney, takze se jednak neposkrabe, stylus po nem prijemne klouze a i slunicko se na displeji tak neleskne. Opravdu doporucuji.
    Jsou to napriklad ty od YAKUMO co je 2ks nebo 1ks v baleni.
    jaky bych k tomu mel duvod, kdyz mnou uvedene folie vychazi na par haliru, takze je mi jedno, ze ji menim jednou mesicne a uvedene vlastnosti maji take.

janstik > nemaji zadny specialni nazev, kupoval jsem je v tescu jako ochranne folie na fotografie, meli je v regalech mezi skolnimi pomuckami, sanony a podobnym papirnictvim. Je to balik asi 12 kusu A4 folii s provarenymi kapsami na fotografie. Z kazde te dvojite A4 mam 16 volii, jestli si to ted z hlavy dobre vybavuji. Cena celeho baliku cca 50 kc.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Alternativa k SPB Finance
    Od jarpos_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 06-04-2010, 08:09
  2. Alternativa pro SMS než od WM?
    Od Watchick v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 23-02-2009, 07:34
  3. Alternativa k PocketIE