Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 11 z 11

Téma: Dobré Sudoku pro pda?

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Dobrý den,
    můžete doporučit nějaké free a nebo i klidně komerční Sudoku pro pocket pc?

Děkuji za odpoveď
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2004

Mrkni sem a zadej do hledání sudoku. Vyběhne 29 aplikací jak placených tak free.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

tady

Přesunuto do software (hry)

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Také jsem před pár měsíci hledal. Na pohled mě zaujalo Sudoku Rules Extreme, ale proč má mít sudoku 6MB? Tak jsem vyzkoušel Pocket Sudoku, ale vadily mi tam určité programátorské chyby (volbou Solve již vyřešené šachovnice - či spíše sudokovnice ) - nahlásí program chybu ap.). Po uplynutí zkušební doby jsem nainstaloval Sudoku Master a zatím mi i po vyřešení několika set sudoku stále plně vyhovuje.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Resco Sudoku se mi zda nejlepsi

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

A co Astraware Sudoku. Maji i pro kazdy den novy vzor dle obtiznosti.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Rozhodne nebrat RealDice Sudoku.. vypada dobre, je hodne rychly, ale ta zatez procesoru je fakt nepochopitelna...
    Resco Sudoku je dobry, ale aby mi na 400MHz procaku generovalo tezkou plochu 3 minuty je fakt moc

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Můžeš upřesnit, co si představuješ pod pojmem nepochopitelná zátěž procesoru? Od toho ten procesor máme, ne? Navíc jsem nezpozoroval, že by mi to nějak víc žralo baterku nebo že by se mi třeba empétrojky na pozadí přehrávaly pomaleji.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Znas takovej ten pocit, kdyz se ti na kompu zasekne nejakej procesor na 99% ? Seka se ti uplne vsechno, stranky se otviraj pomalu atd... tak presne tohle se deje pri spusteni tohohle sudoku.
    Co jsem to doporucoval par lidem, tak me s tim vsichni poslali po nejaky dobe nekam.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

A může někdo doporučit které poběží ve VGA?

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od frogale
    Znas takovej ten pocit, kdyz se ti na kompu zasekne nejakej procesor na 99% ? Seka se ti uplne vsechno, stranky se otviraj pomalu atd... tak presne tohle se deje pri spusteni tohohle sudoku.
    Co jsem to doporucoval par lidem, tak me s tim vsichni poslali po nejaky dobe nekam.
    Tak to nechápu. Nemám žádné dělo - viz podpis, ale nepozoruju sebemenší zpomalení ani nic jinak neobvyklého. Sudoku Master se mi chová úplně stejně jako každá jiná aplikace, tzn. normálně, abys nemyslel, že se mi tu vleče všechno. ) Ještě pro doplnění: aby to nevypadalo, že tento program nějak propaguju nebo tak něco - znovu říkám, že jsem vyzkoušel pouze dva, ale tento mi naprosto vyhovuje a nemám žádný důvod zkoušet jiný. Jo, a nejtěžší sudoku vygeneruje okamžitě a kdo znáte rébusy třeba z Lidovek, tak obtížnost se nedá srovnávat (ve prospěch programu).

P.S. Sudoku Master je i pro Palm - manželka má Clié SJ-22 (33Mhz) a tam je to s rychlostí opravdu o nervy. Nemáš náhodou Palma? No nic, sorry.

Podobná témata

1. Sudoku na PocketPC
    Od Zdenek Malinsky v sekci Hry pro Pocket PC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 27-02-2008, 17:00
  2. Spb Sudoku a 5 dalších mini her
    Od Zdenek Malinsky v sekci Hry pro Pocket PC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 10-06-2007, 07:02
  3. Pozor na Mastersoft Sudoku 2.0
    Od Gusto77_ce4you v sekci Hry pro Pocket PC