Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 35 z 35

Téma: Reklama na ce4you - novinky a důvody

Nováček
    Registrace
    Sep 2004

No ja nevim, zrovan reklma na ce4you mi prijde uplne v pohode, je fakt, ze zadny adblock apod, nepouzivam, protoze mam rychlou linku a rozdil nepoznam. A nejak mi to nevadi, filtruje se mi to nejak automaticky - proste reklamu nevnimam, pokud se na ni cilene napodivam.
    Chodim sem pravidelne, ale jestli bych byl ochoten platit? Asi ne, ne ze by par stovek bylo nejak moc, ale ja jsem silene lakomy...
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

Necetl jsem cele vlakno, budiz mi odpusteno pri opakovani se...

Ja ctu mobile /radeji to nebudu upresnovat, aby jeste vice neubylo z reklamy/ i z PC.

Osobne bych doporucil -podporil- dobrovolnost.
    Taky mam predplaceny CHIP, ackoli vetsinu tech informaci najdu drive jinde.

Takze timto se verejne prohlasuji za budouciho prispevatele blize nespecifikovane castky. Timto cekam na SZ od PK, aby doslo k dohode.

Urcite je lepsi, pokud treba 100 lidi prispeje 10-XXX KC, nez pouze diskutovat o tom, co a jak.

Jako "odmenu" pozaduji !!! :O moznost dat si do podpisu, nebo k DIAMANTOVEMU PRISPEVATELI, nejakou informaci o me bezbrehe stedrosti. Treba:

Nas velevazeny sponzor, co nas vlastne vsechny zivi.

nebo neco podobne skromneho.

And WORLD PEACE /Sandra Bullock/

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Diky za slovo do pranice a za stedrou nabidku, ale ono to neni tak jednoduche. Driv nez s novym ce4you nechci nic podobneho delat z nekolika duvodu, ktere zde nema smysl opakovat. Ulozte slibene penize na bezpecne misto, urcite se jeste ozvu

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

tak to budu mi eticky problem:

co ucinit s vynosem z takto rozmnozenych penez???

Budto Vam to poslu, ale i stedrost ma sve meze, nebo neposlu. Aha, to je ono.

Mnoho stesti pri spousteni noveho systemu, budeme ho vsichni potrebovat. Aby se to nejak nezPendolinovalo.

Nováček
    Registrace
    May 2005

MUsím se připojit k té většině lidí, které reklama nevadí, jelikož pomáhá dobré věci. I když nejsem zrovna platinovým přispěvatelem, ani bohatým podnikatelem (studium je krásná věc, ale zrovna moc nenese), tak bych byl i ochoten nějakou tu částku přispět, kdyby přišlo na lámání chleba. Ce4you už mi nejednou pomohlo a jsem přesvědčen, že jde o jeden z nejkvalitnějších serverů v tomto oboru u nás. Jen tak dál!!!

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Srazy ce4you v roce 2011 - místo, termíny, novinky...
    Od Zdenek Malinsky v sekci Srazy a setkání
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 24-10-2011, 12:07
  2. Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 22-04-2007, 16:53
  3. Reklama v podpisu
    Od mr_syck v sekci Provoz FÓRA
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 14-10-2005, 07:19
  4. Dotaz pro P. Kozu - Reklama
    Od lubosd v sekci Provoz FÓRA
    Reakcí: 8