Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mapa CZ v605 vs v632

neooo666 (243)|17.1.2006 18:28
[QUOTE="DK"]Ty bláho, tak super, asi do toho taky půjdu..
[/QUOTE]

tak se hlavně neunáhlit a možná vyčkat - současná prodejní verze tuším obsahuje verzi mapy 571, novější 632 je za 60€ update příplatek jak již tady několikrát proběhlo :?
adamis_ce4you (68)|11.6.2006 15:54
... to jsem se ale pěkně napálil!!! Koupil jsem před týdnem TOMTOM GO 700. Mapa Western Europe v606. Podíval jsem se na web tomtomu a vidím: nové mapy DE AT CH PL CZ Plus. Cena za stažení - 60€. To je dost, ale co bych neudělal pro lepší orientaci, né? Zaplail jsem kartou a za hodinku jsem měl mapu (405MB) staženou. Moje radost neznala mezí. Hned s ní do TOMTOMu a jedem - celý víkend porovnávám rozdíly. Nenašel jsem ani jeden, ani u nás, na Moravě a ani v Polsku. Proč ze mě vytáhli tomtomáci 1.800,-Kč??? Jestli mi někdo napíše konkrétní rozdíl v těchto mapách, tak mi udělá velikou radost.

Jinak jsem předtím používal YAKUMO 300 Delta GPS se softwarem MapFactor Navigator 4 Evropa, posléze Navigator PDA 6 Evropa a v porovnání s TOMTOMem neskutečná šunka... Velké chyby ve výpočtu optimálních tras, ježdění po polních cestách a stálé záseky. Nevím co z té kombinace bylo na vině, ale s TOMTOMem naprostý klid a pohodička. Zdravím všechny.
ipf (2136)|11.6.2006 18:48
Jeden rozdíl najdeš třeba při průjezdu Břežanským údolím od mostu Závodu Míru do Břežan. Stará verze mapy cca po 300 metrech odbočila vlevo do posledního domu a pak už se TomTom dobré 2 km nechytal a pokoušel tě cpát bůhvíkam. Tato chyba je již opravena.
Bohužel se vyskytuje chyba, která nevím, jestli byla v původní verzi, pokud objíždíte Strahov Vaníčkovou ulicí od Hradčan na Smíchov, nutí vás odbočit do Šrmířské ulice, která je bohužel slepá.