Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: SD + Wi-FI

Nováček
    Registrace
    May 2005

Nenarazil jste někde někdo na tohle ??? Docela rad bych si neco podobynho objednal, ale v zadnym i-shopu jsem nic takovyho neobjevil...
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Sandisk už asi neseženeš, ale třeba Pretec a další ano (není jich ale k dostání zrovna moc ). Více informací najdeš i ve zdejších fórech, či třeba zde:

PS: Víc hledej.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Mam obavy, ze ten clovicek chce WiFi prave i s tou pameti, ne ciste WiFi SD karty...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Tak potom je to asi špatné – někde jsem se dočetl (pátral jsem po tom kdysi pár hodinek), že onen kombinovaný model Sandisk WiFi + paměť se nedělá právě proto, že s ním bylo víc starostí, než užitku... :no:
    Taky by mi bodl v cizině.

Nováček
    Registrace
    May 2005

Citace Původně odesláno od beecher
    Mam obavy, ze ten clovicek chce WiFi prave i s tou pameti, ne ciste WiFi SD karty...
    Presne tak, kombinace WiFi + SD by se mi docela hodila, pac mi to prijde pohodlnejsi, nez s sebou tahat nekolik karet...

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Já používám sítovou kartu SD WiFi a bez problémů. Foto viz nahoře.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

rikalo se, ze to fakci jen pod (a ted me nekamenujte, jestli to popletu) WM 2002, ktery umely obe zarizeni naadresovat (jakoby dve SD karty) a v tech novejsich uz to nejelo korektne...nebo to bylo obracene?..ufff