Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HP bluetooth klávesnice a Asus Mypal716

cernys (2)|27.12.2005 16:33
Dobrý den,
minulý týden zakoupil jsem zakoupil BT klávesnici HP a prodavač mi řekl, že s mým Asus MyPal716 bude bez problémů pracovat. Nicméně opak je pravdou. Když nainstaluji ovladače přes stolní PC a pak se na PDA pokusím spustit "Enable keyboard" u spoustěcího programu, objeví se mi "DKBdriver.exe není platná aplikace typu Pocket PC". V čem myslíte, že je problém? Vyřešil by to nový ovladač klávesnice nebo PDA? Kde bych měl dotyčný případně sehnat?
Děkuji
xsi (31)|3.1.2006 10:24
Dobrý den, já spatřil podobnou hlášku pokaždé, když jsem souštěl ovladač klávesnice BT Freedom keyboard. Prostě jsem ji nerozchodil.
Klávesnici jsem vrátil a zakoupil palmOne wireless keyboard, která je sice "pouze" irda, ale to teď vidím spíš jako výhodu (výdrž baterie).
V podstatě doporučuji stejný postup i vám...
fury_only_ce4you (259)|3.1.2006 10:27
Podobnou zkušenost měl i kolega, trápil se s klávesnicí cca 14dní, pak ji vrátil, zakoupil irda a 100% spokojenost....:yes:
gattomino (32)|21.3.2006 12:06
Takže jaká je nejlepší externí klávesnice pro A716? Raději bych BT, ale pokud ne, co se dá dělat.
xsi (31)|21.3.2006 15:40
[QUOTE="gattomino"]Takže jaká je nejlepší externí klávesnice pro A716? Raději bych BT, ale pokud ne, co se dá dělat. [/QUOTE]
No, jak už jsem psal výš, s palmOne wireless irda keyboard jsem spokojen. zakoupil jsem ji tak před půl rokem na cybex.cz za nějakých 1500 Kč vč. DPH a jsem vcelku spokojen. doteď jsem sice nepřišel na to, jak softwarově přehazovat české a anglické rozložení klávesnice (takže musím provádět softreset, abych přepnul z andlické na českou), ale s tím se dá snad i žít. a stále jedu na původní baterie - je pravda, že toho na klávesnici tolik nenapíšu (ikdyž poslední měsíc píšu ob den tak 2 hodinky), ale přece jenom půl roku je půl roku.
A zapnutý infraport na pda žere rozhodně méně energie než zapnutý bluetooth.
takže dávám hlas IRDA klávesnicím :)
martinhamr_ce4you (486)|22.3.2006 20:40
Přesně tyto problemi jsem také absolvoval s "730".Potom přišel kamarád nějak se v tom PDA poštrachal a ejhle již to běhalo.Zřejmě nějaká nová verze bluetooth či co.Bohužel v současnosti mi to zase neběhá,musel jsem udělat hard reset a vše jsem si přeinstaloval.A toto jsem již zase nerozchodil.