Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Pripojenie na internet cez mobil pripojeny kablom

Guest

Mam DELL AXIM a Motorola T720, kedze sa mi nechcelo bastlit extra kabel, tak som si spravil z dvoch "samica" konektorov USB prepojku, ktorou som dokopy spojil kabel k mobilu s koncovkou synchronizacneho kabla.

Problem je, ze neviem ako nastavit PDA, aby som mohol cez mobil vytocit spojenie, v ponuke mam totiz infra, com1 a neviem ci nieco nerobim zle, ak som zvoli com1 port, alebo treba k tomu do PDA aj nieco dalsie?
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2003

Promiň, ale to mi chceš říct, že přes tu tvojí "super" redukci bych k iPAQu napojil i USB Flash Disk??
    Ne, podle mě ti v Aximu chybí nějaký drivery, který ještě nikdo nevymyslel [].

Carlos

Guest

ci je super neviem, proste viem, ze existuje prepojovaci kabel pre AXIM a tento telefon, tak ma napadlo nekupovat dalsi kabel a mat takuto "prepojku".
    Ci mi nieco chyba neviem, preto sa pytam. Este som z PDA nepripajal internet inak ako cez ActiveSync.

Guest

No a aby som zbytocne nefantaziroval, tu je realizacia:
    http://www.gomadic.com/motv6mobphon9.html
    Takze "zrejme" to ide ;-)

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2003

Máš pravdu, tak se omlouvám, ale co ten "mezikus". Nebude zrovna ten důležitej?? A ten kablík bude asi jen pro mobil a PDA. Nic jinýho se na to asi nedá připojit.

Carlos

Guest

Podla toho webu je jasne, ze sa predava len ten medzikus, podla toho co si myslim ja, ide naozaj len o napriamo spojene dva konektory a kable sa pouzivaju tie, co sa predavaju normalne na prepojnie mobilu s PC (a vyuzije sa kabel na prepojenie pda s pc).
    zatial sa mi to nepodarilo rozbehat, este je mozne, ze nie je dobre pospajana ta prepojka.

Podobná témata

1. pripojenie na internet
    Od slider2006 v sekci Omnia SGH-i900
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 03-10-2013, 14:45
  2. Pripojenie na internet cez PC
    Od deimos_ce4you v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 16-09-2007, 04:28
  3. N560 pripojenie na internet cez mobil-Bluetooth
    Od Pufo Callo v sekci Fujitsu Siemens Computers