Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: HR pri sebemensim tuknuti

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

Nevim cim to je, ale od jiste doby (kdyz spadlo moje PPC pritelkyni v aute) se mi stava nemila vec, pri sebemensim tuknuti s PPC treba o stul se provede HR. Je to velice neprijemne. Kdyz myslim jemne tuknuti, tak tim myslim takove, ze treba mate PPC v kapse od zimni bundy a pri sundavani budny zavadite o stul a mirne tuknete PPC o stul a je to :-( Pri bezne manipulaci se HR neprovadi. Je tohle na reklamaci?
    Odpovídat lze po přihlášení

Registrace
    Nov 2007

Nerek bych ze to je na reklamaci, to je spise na prostou opravu. Tohle asi do reklamace nevezmou. Musel se nekde poskodit nejaky kontakt u napajeni z baterie.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2004

Kdyby to byl jen kontakt od baterie, tak by se mel delat SR, tohle bude vaznejsi a pokud je v zaruce a nejsou na nem zjevne znamky narazu, tak bych urcite tu reklmaci zkusil

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od CommanderZ
    Nerek bych ze to je na reklamaci, to je spise na prostou opravu. Tohle asi do reklamace nevezmou. Musel se nekde poskodit nejaky kontakt u napajeni z baterie.
    Skoro bych to taky tvrdil, ted (vcera) jsem si totez spravoval na Loox.
    Stacilo neopatrne vzit do ruky a HR.

Zavada: preruseny +vodic od baterie. V klidu kontakt byl ale pri manipulaci se prerusil.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

kdyz vytahnu baterku tak se mi provede HR, coz me docela zarazi, ale je to tak... Je to u Acer n50 normalni?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Mám podobný problém, ale jenom s tím, že při ťuknutí o stůl se MDAc zapne, v čem vězí toto?

Podobná témata

1. Počítadlo ťuknutí do displeje
    Od Michael99 v sekci Windows Mobile 6.5
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 31-10-2012, 14:39