Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Compact Bluetooth?

wict0rius (18)|20.12.2005 17:12
Je nakej zpusob jak preinstalovat nebo nak upravit ovladani a funkcnost Bt na compactu?? je to fakt vopruz, je to jedna z mala veci ktera me na tom comunicatoru se.e (a to hodne).
Dik
beecher (9270)|20.12.2005 17:23
Mam obavy ze nikoliv...
Surgical (2364)|20.12.2005 18:49
Funkcnost ceho? Na Compactu neni HQAudio a PAN profily ostatni jsou a v pohode slapou....
Ronin (45)|8.5.2006 14:47
Ale je, také mi totiž vadil bluetooth ovladač a software od MS. Na netu jsem našel, ale bohužel už nevím kde, návod na předělání MS ovladače a software, ovladačem a softwarem od Toshiby. Návod a ovladač v případě zájmu zašlu. Asi to nebude úplně košér ohledně autorských práv, ale účel světí prostředky :oops:. Sám jej používám a zatím jsem nenarazil na žádný problém, jen ta instalace je trochu kostrbatá, ale jde to, když jsem to zvládl já, tak vy určitě také :D Jen pro ukázku obrázek, že nekecám.
00143814_pc_capture1_6OTW.jpg
Ronin (45)|8.5.2006 14:48
a další
00143815_pc_capture2_xRja.jpg
Ganja_ce4you (324)|9.5.2006 12:50
ja bych mel urcite zajem..uplne se stydim,kdyz chce po me nekdo chce neco poslat a ma nejakou smjedsko nokii a nejde to .. spadne to v 70% ..proste jednoduchy ukony,ktery maj fungovat neslapou...takze je pravda ,ze to me taky toci..
scenic (225)|17.5.2006 08:35
Ahoj aj jby som mal zaujem. Ten moj Compact sa ani za boha nechce s nicim spojit okrem BT GPS. Chcem sa pripajat na net v spojeni cez BT s N70 a po hard resete mi to nejaku dobu funguje ale po urcitom case to prestane ist a ani za boha nie a nie sa spojit. Ten smejd sa o to ani nepokusi, jednoducho mi zahlasi ze nic nenasiel :(. Takze by som bol za ten "upgrade" povdacny a keby k tomu bol aj nejaky navod by bolo uplne super. Nejak mi blbne tu zaregistrovany mail tak keby to slo poslat na scenic@azet.sk . Dakujem