Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

XDA jako MP3 autoradio ...

Miki_ce4you (0)|16.5.2003 18:26
Ahoj, tak v ramci odlehcovani auta me napadlo tohle reseni. vyvest ze sluchatkove zdirky normalne to, co se dodava jako prislusenstvi, ale misto sluchatek treba klasicke cinche do citlivejsiho autozesilovace, event pres ext. equalizer ... pak by to melo IMHO chodit docela dobre, ne (a clovek by to mel vlastne vcetne handsfree)?

Otazky:

1. zkousel uz jste to nekdo?
2. nenasel jsem nikde na netu zadny sw equalizer napr. plugin pro winmediaplayer, existuje nejaky? Nebo pripadne nejaky MP3 prehravac pro pocketpc s vestavenym equalizerem?
3. umi cist XDA vetsi SD karty nez 256MB?
4. kde sehnat pridavnou baterii pro XDA? V manualu je sice hezky vyobrazena, nicmene nas dealer eurotelu mlci.

Mysilm, ze by to melo smysl, co vy nato?
Paullus_ce4you (400)|18.5.2003 23:24
Já jsem zkoušel propojit autoradio s F/S Looxem pomocí takového adaptéru ve formě audiokazety s 3,5-jackem a fungovalo to normálně. Skladby v MP3 jsem si přehrával ve svém oblíbeném NoteM (MP3 Voice Recorder 1.0).

Teď jsem si ale koupil nové auto, které má jen CD player, takže nemám tu kazetu kam strkat. Zkoušel jsem propojit Looxe přes Bluetooth s BT hands-free Parrot, která je napojena na audiosystém v autě, ale i když mi Loox tu HF sadu našel, tak mi následně nahlásil, že služby nefungují nebo něco v tom smyslu.

Zítra zkusím zavolat do firmy, co ten Parrot dodává, ale nedělám si moc naděje, že to bude chodit.
Někde na Internetu jsem ale četl, že koncem roku by měl Sony Ericsson vyběhnout s bluetooth hands-free sadou s přehrávačem hudby, která má mít typové označení HBM-30. To asi bude jediná cesta, jak dostat do auta MP3, když pominu možnost si koupit CD player, který ovládá i tento formát.

P.
null (0)|3.6.2003 20:38
Ahoj,

Jako přehrávač doporučuji Pocket Music (www.pocketmind.com). Vypadá stejně jako WinAmp vč. ekvalizéru, který funguje na výbornou.

Stejná myšlenka mne napadla už dávno, zatím ale nemám auto, takže praxe pokulhává :-)))

Problém s baterií: záleží na tom, jak dlouho Mp3 posloucháte. Když vypnete displej (Toggle screen), tak spotřeba není nijak výrazná. Možná lepší, než druhá baterie, by byl napájecí adaptér do auta. Otázka je, zda-li je nabízen.

Jirka [;)] [:D]
null (0)|11.6.2003 07:54
CD adapter pro LOOX lze koupit, stoji neco kolem 1500,-
null (0)|11.6.2003 12:51
na www.cpa.cz se da sehnat prislusenstvi pro PDA (kabely, adaptery) daleko levneji nez original. Ja osobne jsem tam koupil Travel KIT pro iPAQ 3870 za 300,- !!! (je to CL adapter do auta vcetne synchronizacne-dobijeciho USB kabelu)